Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Neata confrati. Ieri am revizitat-o din nou pe Synthi, nu o sa scriu multe am facut recenzia mai demult cand am fost prima data. De atunci am fost de mai multe ori, iar serviciile sunt acelasi. Atitudine pro client, nu te grabeste, servit cu pahar de apa, vorbit una alta. Dus ianinte, locatie de 10, langa celebrul bloc colorat. Actiunea la fel 10 si la oral si la normal. Are initiativa, propune pozitii, la final nu se grabeste sa iesi. In general as putea zice 9 spre 10 per total, celor care le plac MILF. De recomandat Da, de revenit Da. Puszi Synthi!!

PS. Avand in vedere serviciile cred ca si ea avea loc in TOP, cred are recenzii destule dar in fine nu conteaza.  

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator craciun ferice
Reputație: 0

Neata.

Am fost si eu la ea.

Sociabila ,curata

Aspect 9 raportat la varsta ei

Oral 8

Normal 10

Gfe 10

Raport calitate pret ft bun

Avand in vedere topul actual ... nu intleg cum de synthi nu este acol

De revenit : Da.

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna printisorilor.citesc recenziile voastre si va multumesc ca ma vreti in top,dar pt mine nu este important unde  sunt clasata pe forum..Eu sunt in Top cand sunt cu voi si asta  este important,sa  ne simtim bine impreuna.,va sarut dulce dulce si va  astept cu drag.  va  doresc o zi super minunata tuturor. :kiss3Azi va pun  o poza mai nebunatica asa cum sunt eu  :wink2  Synthi

post-269973-0-45641200-1568025404_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator pen_zen
Reputație: 0

Buna printisorilor.citesc recenziile voastre si va multumesc ca ma vreti in top,dar pt mine nu este important unde  sunt clasata pe forum..Eu sunt in Top cand sunt cu voi si asta  este important,sa  ne simtim bine impreuna.,va sarut dulce dulce si va  astept cu drag.  va  doresc o zi super minunata tuturor. :kiss3Azi va pun  o poza mai nebunatica asa cum sunt eu  :wink2  Synthi

 

 

Hai ma Synthi, ... da ii voie asha ceva cu poza asta ??? : :)

 

{Nici nu stiu, ii legal? } : :)

 

 

PS. Intreb pentru mine, n-am prieteni :: :)

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Hai ma Synthi, ... da ii voie asha ceva cu poza asta ??? : :)

 

{Nici nu stiu, ii legal? } : :)

 

 

PS. Intreb pentru mine, n-am prieteni :: :)

hello simpaticule.. :gifs_ojos asa  sunt eu  mai altfel..mai nebunatica.te sarut dulce

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Buna printisorilor.citesc recenziile voastre si va multumesc ca ma vreti in top,dar pt mine nu este important unde sunt clasata pe forum..Eu sunt in Top cand sunt cu voi si asta este important,sa ne simtim bine impreuna.,va sarut dulce dulce si va astept cu drag. va doresc o zi super minunata tuturor. :kiss3Azi va pun o poza mai nebunatica asa cum sunt eu :wink2 Synthi

ăsta e photoshop curat 😛.
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

ăsta e photoshop curat .

nu folosesc asa ceva photoshop...doar tatuajele mai recunoscubile le acopar ...si spunemi  te rog la care poza  zici ca e photoshop curat..hmmm nu crezi  ca  sunt asa elastica..te pup  dulce  si iti doresc  nb :wink2

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna printisorilor..Vazand ca ati inceput  sa  ma sunati in mai multi deja de la  orele 7 dimineata,de si  pana la 8 nu  voi  raspunde< de azi voi fi disponibila  intre orele  09;00-17;00  si 19;00-21;00.Iar.daca cineva  poate doar intre orele  mele de  pauza,se poate vb la tel sau prin mes.doar va rog  din suflet cand imi scrieti mesaj specificati pana  in ce interval de timp va pot raspunde,pt ca  eu citesc toate  mesajele cum sunt libera dar nu  stiu  daca  sa mai imi permit sa va raspund sau nu.intelegeti voi de ce. :wink2 va sarut dulce  dulce si va doresc  nb tuturor.Synthi

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

nu uitati de Timisoara, ca asa mi ati zis :D ca sunt sanse sa ajungeti si la Timi

Nu uit stai linistit.in curand  ajung si la Timisoara.dar voi sta  o perioada f scurta.,si am sa va anunt din timp. :kiss2

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

nu folosesc asa ceva photoshop...doar tatuajele mai recunoscubile le acopar ...si spunemi te rog la care poza zici ca e photoshop curat..hmmm nu crezi ca sunt asa elastica..te pup dulce si iti doresc nb :wink2

eu nu cred până nu văd 😜😜🌹. Te sărut
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Rog din suflet un moderator sa imi scoata toate pozele unde mi se vad tatuajele si chiar si poza  cu  sfoara la  usa .va multumesc  din suflet pt  intelegere.cu stima si respect Synthi.iar  azi nu stiu cand voi  mai fi disponibila ca am ceva  de rezolvat,pt ca  in primul rand  de toate  sunt o mama..va pup dulce si  va multumesc pt intelegere.o zi minunata va  doresc tuturor

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

eu nu cred până nu văd . Te sărut

Lasa  ca am sa ti-l arat cand  vi dragutule. :)   :wink2 te pup dulce :couple  .Synthi .va  doresc o zi super minunata tuturor. :bye

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

buna printisorilor.azi sun  disponibila pana  la  ora 14;30   si dupa de la  ora  19;00-22;00  caci  am sedinta cu parintii de  la ora !6;00 :slap2 va pup dulce si sa aveti o zi super  minunata.Synthi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...