Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

Vizitator synthi
Reputație: 0

pt limba romana apasati 1

Apasati 10 ÅŸi nu fiti rasisti si in 2019. Fiecare are dreptul de a scrie in ce limbă doreÅŸte ÅŸi eu am tot dreptul să raspund in ce limbă doresc.atâta timp cat eu am pecizat ca vorbesc engleza.italiana.româna ÅŸi normal limba mea maternă maghiara .nu văd de ce ar trebui să fie si aici răutăti intre noi.toți suntem egali.nimeni nu este mai presus ca celălalt.conteaza să fi om..te pup dulce😙 si iti doresc noapte bună💋👉👌😉
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

e site romanesc si parca nu iti placea de el acuma iti place?

nu mergi in ungaria?

Ceau dragule.sunt prea educată să mă iau în gură cu răutatea ta.Prefer să iau în gurița mea ce îmi si place.😉😊băieții ÅŸtiu ce zic.ÃŽncearcă să fi bun la suflet .pt că nu cred că eÅŸti aÅŸa rău cum te prezinți aici,ata e un stil de autoapărare ce faci tu.nu ÅŸtiu ce ai pățit in trecut de eÅŸti aÅŸa afectat👀.iar daca voi fi avertizată de un moderator că nu am voie să scriu pe ce limbă vreau e cu totul altceva!!!Eu nu jignesc pe nimeni,nu e felul meu de a fi...să ai o seară frumoasă .te pup poate iti trece răutatea😚😚😚🙈

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Printisorilor vă mulțumesc că îmi sunteți alături😘💋De aceea vă ador pt felul vostru de a fi.Sunteți nr1.sunteți in topul meu😊😉😘Vă doresc tot binele din lumea întreagă.ÅŸi vă mulțumesc.tot respectul.Synthi.Mulțumesc-Koszönöm-Grazie-Thank's😊😊azi de la ora 20 trebuie să ies undeva dar după voi fi până seara târziu.ÅŸi zilele astea voi fi disponibilă de la ora 09:00- până nu mă epuizați.sper că am reuÅŸit să mă exprim cât de cât biniÅŸor pe Ro😊💋

Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

Ceau dragule.sunt prea educată să mă iau în gură cu răutatea ta.Prefer să iau în gurița mea ce îmi si place.băieții ştiu ce zic.Încearcă să fi bun la suflet .pt că nu cred că eşti aşa rău cum te prezinți aici,ata e un stil de autoapărare ce faci tu.nu ştiu ce ai pățit in trecut de eşti aşa afectat.iar daca voi fi avertizată de un moderator că nu am voie să scriu pe ce limbă vreau e cu totul altceva!!!Eu nu jignesc pe nimeni,nu e felul meu de a fi...să ai o seară frumoasă .te pup poate iti trece răutatea

Chiar eşti bună la suflet synthi,am tras concluzia la întâlnirea avută cu tine şi ai dat dovadă de bun simț prin felul în care socializezi pe site,însă ți-aş recomanda (sper să îmi permiți) să nu bagi în seamă toți handicapații forumului. De ex bluenight = desprostitul. Te pu şi să ai o seară frumoasă.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Just Love  am o intrebare..nu ma poti ajuta sa imi sterg pozele unde mi se vad tatuajele...iti multumesc anticipat pt raspuns..tu m-ai ajutat cum si sa postez poze,nu am uitat ca ai fost foarte gentila cu mine de la bun inceput , chiar daca nici  in ziua de azi nu ne cunoastem personal esti o femeie de nota 10 simt asta....multumesc si te pup.Synthi :bow2

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Chiar eşti bună la suflet synthi,am tras concluzia la întâlnirea avută cu tine şi ai dat dovadă de bun simț prin felul în care socializezi pe site,însă ți-aş recomanda (sper să îmi permiți) să nu bagi în seamă toți handicapații forumului. De ex bluenight = desprostitul. Te pu şi să ai o seară frumoasă.

hello printule..cu toti avem un handicap acolo in interiorul nostru,al meu este sexul :slap2 ce sa fac  :138x  :wink2 doar ma cunoasteti :ellao ..pupici dulci  :*

Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Just Love  am o intrebare..nu ma poti ajuta sa imi sterg pozele unde mi se vad tatuajele...iti multumesc anticipat pt raspuns..tu m-ai ajutat cum si sa postez poze,nu am uitat ca ai fost foarte gentila cu mine de la bun inceput , chiar daca nici  in ziua de azi nu ne cunoastem personal esti o femeie de nota 10 simt asta....multumesc si te pup.Synthi :bow2

ceau gagica,din pacate nu te pot ajuta, eventual dam ”raporteaza” la pozele tale si un moderator poate ti le sterge...

pusi :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Just Love  am o intrebare..nu ma poti ajuta sa imi sterg pozele unde mi se vad tatuajele...iti multumesc anticipat pt raspuns..tu m-ai ajutat cum si sa postez poze,nu am uitat ca ai fost foarte gentila cu mine de la bun inceput , chiar daca nici  in ziua de azi nu ne cunoastem personal esti o femeie de nota 10 simt asta....multumesc si te pup.Synthi :bow2

 

ceau gagica,din pacate nu te pot ajuta, eventual dam ”raporteaza” la pozele tale si un moderator poate ti le sterge...

pusi :kiss3

 

Justlove ce anume reportezi?

Am primit niste reports fara nici o explicatie

Pozele fetei...

la rugamintea ei sa i se stearga

Link spre comentariu

  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

Ceau dragule.sunt prea educată să mă iau în gură cu răutatea ta.Prefer să iau în gurița mea ce îmi si place.😉😊băieții ÅŸtiu ce zic.ÃŽncearcă să fi bun la suflet .pt că nu cred că eÅŸti aÅŸa rău cum te prezinți aici,ata e un stil de autoapărare ce faci tu.nu ÅŸtiu ce ai pățit in trecut de eÅŸti aÅŸa afectat👀.iar daca voi fi avertizată de un moderator că nu am voie să scriu pe ce limbă vreau e cu totul altceva!!!Eu nu jignesc pe nimeni,nu e felul meu de a fi...să ai o seară frumoasă .te pup poate iti trece răutatea😚😚😚🙈

daca nu sti ce a patit de mic copil atunci iti voi spune eu..demult,chiar la inceputuri era sa se nasca,doar ca nu a fost niciodata dorit,asa ca l-a avortat ma-sa..apoi a fost abandonat la un orfelinat unde a fost supus mai multor abuzuri..de mic abuzat si batut de fete,de mare abuzat si violat de baieti..si uite asa acum lui ii plac barbatii,travestitii si transexualii..de aici comportamentul repulsiv fata de femei..
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...