Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

Vizitator synthi
Reputație: 0

lasă, lasă că vii tu înapoi 😘😘😜

ÃŽncă nu am plecat ðŸ˜ðŸ˜‰ðŸ˜˜maine vroiam sa fiu in cluj dar vad ca atunci cand sun eu pt regim hotelier nu se rasp la telefon.deci raman aici inca in Oradea vazand ca inca nu am rezolvat in cluj regim hotelier pt 3,zileðŸ˜.deci am sa va mai enervez un pic pe voi cu vorbele,sfoarele mele.va sarut dulce unde vi e pofta mai mare😋😘💋Synthi
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Eu tot iti scriu, dar nu rasp!

Scuzămă.poate chiar eram ocupată.scriemi in mes ca esti tu gugulet de pe forum si facem sa fie bine😉😘te sarut dulce
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Wow o Adevărată Doamna doar ce am ieșit de la synnti pot sa va, zic ca are 10 pe linie

O experienta de neuitat te pup

150 un număr cu de toate

Sper ca și ție ți-a plăcut

😉😘atâtea zece nici la scosla nu mi_or dat profesori din cauză că si atuncea eram prea vorbăreatăðŸ˜ðŸ˜‹acum ma faceti cu notelee astea de zece să mă simt ca o tocilarăðŸ˜ðŸ¤£ðŸ¤£ðŸ¤£glumesc baieti.Vă ador si va vreau tot binele dim lume de aceea va mai stric aerul aici in Oradea.sunteti oameni superi si eu va multumesc pt tot.va sarut dulce dulce si va foresc noapte buna si vise cat mai erotice multe multe ,ca sa avem ce indeplini după impreuna 😉💋💋💋â¤ðŸ‘…Synthi.
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

atâtea zece nici la scosla nu mi_or dat profesori din cauză că si atuncea eram prea vorbăreatăacum ma faceti cu notelee astea de zece să mă simt ca o tocilarăglumesc baieti.Vă ador si va vreau tot binele dim lume de aceea va mai stric aerul aici in Oradea.sunteti oameni superi si eu va multumesc pt tot.va sarut dulce dulce si va foresc noapte buna si vise cat mai erotice multe multe ,ca sa avem ce indeplini după impreuna ❤Synthi.

Love you Synthi............tu esti printre putinele care tine steagu sus in Oradea,tu nu esti de 10...esti de 10******te pwp jos :kiss3 noapte faina sa ai si tu  :gifs_ojos  :maninlove

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Love you Synthi............tu esti printre putinele care tine steagu sus in Oradea,tu nu esti de 10...esti de 10******te pwp jos :kiss3 noapte faina sa ai si tu :gifs_ojos :maninlove

😊😉😘💋â¤o zi minunata să aveti cu totii.saruturi dulci Synthi
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Bună prințișorilor.azi voi fi disponibilă de la ora 17:00 pânã noaptea târziu😉😘Vă sărut dulce dulce si vă doresc weekend super minunată💋â¤Synthi

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Vă doresc o duminică super minunată printisorilor😊💋Azi sunt disponibilă doar de dupămasa,depinde când ajung inapoi în Oradea sper pe la 16:00 sau 17:00 pana seara târziu .Iar de mâine program normal de la 08:00 dimineata .vă sărut dulce unde vi e pofta mai mare😉💋Synthi

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Bună Sinthya!

Cât timp ne mai putem bucura de frumusețea ta,am înțeles că vrei să pleci din țară.

Te sărut dulce😘😘😘

Buna printule.nu stiu exact data sa iti spun cand plec.dar cam pe la sfarsitul lunii😉😘te sarut dulce💋si te astept cu drag
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Bună printisorilor.azi de la 19:00 incolo nu mai pot face programari ca is ocupata pana la 22:30.doar pe maine mai pot si cum dimineata am deja programari doar dupa ora 10:00 pot .va sarut dulce dulce .Synthi😉💋â¤o zi superba va doresc tuturor

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Sinthy draga😘tot iti scriu sms da nu rasp!te-am întrebat dacă o faci în 3!ÃŽncerc sa ajung la tine de 2 luni,nu mi-ai răspuns niciodată la telefon!

Scuzama eu cjiat ti_am raspuns si ls intrebarea care mi l_ai pus cu in 3 daca fac.am si scris da dar fara anal.mu stiu unde s_a ratacit raspunsul dar eu ti_am raspuns inca atuncia.te sarut😉😘
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

bine se tine 'doamna' Synthi!

Multumesc.Nu anii contează la o femeie important e cat se respecta o femeie.eu imi iubesc corpul si incerc sa ma mentin chiar si daca am ,43 de ani.nu am sa imi neg niciodata varsta,e doar un numar de matematica.ba din contra la 50 vreau sa arat si mai si😉😋😘pupici dulci si weekend minunat.si va astept cu mare drag să ne satisfacem toate plăcerile reciproc😉💋Synthi
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...