Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

Vizitator synthi
Reputație: 0
La 03.07.2021 la 14:34, Silex7 a spus:

Hello Sinthya,

Cand revii in Oradea?

Te'am sunat, dar zice robotul ca apelul meu e restrictionat....

Buna printisorilor.in curand voi reveni la Oradea.in cateva zile,dar va anunt aici💋💋💋va sarut dulce  

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
14 minutes ago, synthi said:

Buna printisorilor.in curand voi reveni la Oradea.in cateva zile,dar va anunt aici💋💋💋va sarut dulce  

Buna synthi😘 

Ne faci daca te rog frumos o actualizare de servicii si preturi ca mi-e lene sa caut prin atatea pagini🤭😅

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

😊🤗Buna printisori💋💋💋 azi de la ora 17:00 sunt din nou disponibila la voi in Oradea.pe o perioada scutta.va sarut dulce dulce si sa ne revedem cu zambete pe fata si cu multa chef de nebunii😉💋💋💋💋va doresc tuturor o zi minunata  cum sunteti si voi.Synthi🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Vizitat doamna, intr-adevar isi merita locul la top pentru experinta si atitudine pro client!

La varsta ei silicoanele inca sunt ok, ceva tatuaje frumusele…. tunsa scurt cu parul blond o prinde frizura!

Am optat pentru o finalizare: 150 cadoul

ON-9 incearca deep si nu spune nu la nimic isi da silinta a

NP-9 doamna e de cursa lunga… eu mai tinerel am abandonat rapid :))!

De revenit:Da

De recomandat:Da

Bafta tuturor si daca am omis ceva sorry, am scris pe graba! ✋🏻✋🏻

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
La 06.08.2021 la 20:29, fcbayern84 a spus:

Synthi,  cand te intorci in Oradea?


 

Buna dimineata lume draga.😉💋ne revedem zilele urmatoare❤️Va sarut dulce dulce si va doresc o zi minunata cum sunteti si voi.😊💋

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna printisorilor.azi voi fi disponibila in Oradea dupa ora 20 seara.si maine de dimineata de la 08:00 ,va sarut dulce dulce si bine v-am regasit oameni minunati😉💋💋💋Synthi

Link spre comentariu
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj
Acum 21 ore, synthi a spus:

Buna printisorilor.azi voi fi disponibila in Oradea dupa ora 20 seara.si maine de dimineata de la 08:00 ,va sarut dulce dulce si bine v-am regasit oameni minunati😉💋💋💋Synthi

Mâine ajung la Oradea. Sper sa ne vedemmmmmm

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Dragii mei disponibilitatea mea la voi in Oradea maine seara  se incheie pana pe data de 31 august. Mai sunt doar azi si maine.va sarut dulce dulce unde vi e pofta mai mare💋😉si va doresc o zi minunata cum sunteti si voi printisorilor.💋💋💋😊Synthi

Link spre comentariu
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj
Acum 14 minute, synthi a spus:

Dragii mei disponibilitatea mea la voi in Oradea maine seara  se incheie pana pe data de 31 august. Mai sunt doar azi si maine.va sarut dulce dulce unde vi e pofta mai mare💋😉si va doresc o zi minunata cum sunteti si voi printisorilor.💋💋💋😊Synthi

Ne vedem mâine ? 

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

In primul rand buna seara oameni minunati.maine seara ajung la voi in Oradea😉Abia astept sa va revad💋va sarut dulce dulce si sa aveti o seara  minunata in continuare .Ne revedem Vineri🤗🤗🤗😉💋Synthi

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 2 ore, synthi a spus:

In primul rand buna seara oameni minunati.maine seara ajung la voi in Oradea😉Abia astept sa va revad💋va sarut dulce dulce si sa aveti o seara  minunata in continuare .Ne revedem Vineri🤗🤗🤗😉💋Synthi

Buna,care sunt tarifele si serviciile actuale

 

Si lucruri ca face fucking, fk si alte lucruri ce acepti?

 

Ce nu accepți*?

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
Chiar acum, americanu_28 a spus:

Synthi ai ajuns la Oradea ?

Buna printule.da da am ajuns.🤗😉💋Dar azi voi fi disponibila doar dupa ora 18.rasp la telefon dupa ora 17:00 ca vreau sa ma odihnesc putin dupa drum😘😘😘😘ma bucur sa va revad.va sarut dulce 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...