Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

Vizitator Synthi
Reputație: 0

In primul rand buna ziua tuturor.vreau sa va anunt ca nu sunt in Ro.sunt plecata si vazand ca imi scrieti in multi mesaje și pe WhatsApp ma gandeam sa nu va mai fur din  timpul vostru pretios pt a-mi scrie pe degeaba și sa nu ma comport ne educata fara a va raspunde.sunt prea multe mesaje sa rasp una cate una de aceea am hotarat sa scriu aici ca nu exist in Ro momentan.va voi instiinta din timp cand ma voi intoarce. Va sarut dulce și va doresc o zi minunata tuturor asa fetelor cum si voua printisorilor 😊😉💋💋💋a voastra nebunatica Synthi.sa ne revedem cu bine😊

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0

Buna seara tuturor,cum sunteti?sper ca sunteti bine cu totii,💋😊 Stiind ca sunt eu mai asa glumeata,nebunatica Hai sa va fac sa zambiti un pic 😊😁nu vin rusii vine Synthi sa va faca zilele mai fierbinti, nu cu bombe ci cu sfoara și cu multe alte surprize😉💋am sa va anunt ziua exacta cand ajung la voi.va sarut dulceee😉💋💋💋 scuze daca mi-am permis sa glumesc dar vreau sa va vad zambind si nu cu stresul zi de zi.asa ca o sa va astept cu drag sa luptati cu mine in pat,sub dus,sau oriunde ;) pupici 💋nr inca nu imi va functiona pana nu intru în tara. 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 13 ore, Synthi a spus:

Buna seara tuturor,cum sunteti?sper ca sunteti bine cu totii,💋😊 Stiind ca sunt eu mai asa glumeata,nebunatica Hai sa va fac sa zambiti un pic 😊😁nu vin rusii vine Synthi sa va faca zilele mai fierbinti, nu cu bombe ci cu sfoara și cu multe alte surprize😉💋am sa va anunt ziua exacta cand ajung la voi.va sarut dulceee😉💋💋💋 scuze daca mi-am permis sa glumesc dar vreau sa va vad zambind si nu cu stresul zi de zi.asa ca o sa va astept cu drag sa luptati cu mine in pat,sub dus,sau oriunde ;) pupici 💋nr inca nu imi va functiona pana nu intru în tara. 

Te asteptam, Synti ofera un squirt de zile mari. O recomand tuturor 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 15 ore, Synthi a spus:

Buna seara tuturor,cum sunteti?sper ca sunteti bine cu totii,💋😊 Stiind ca sunt eu mai asa glumeata,nebunatica Hai sa va fac sa zambiti un pic 😊😁nu vin rusii vine Synthi sa va faca zilele mai fierbinti, nu cu bombe ci cu sfoara și cu multe alte surprize😉💋am sa va anunt ziua exacta cand ajung la voi.va sarut dulceee😉💋💋💋 scuze daca mi-am permis sa glumesc dar vreau sa va vad zambind si nu cu stresul zi de zi.asa ca o sa va astept cu drag sa luptati cu mine in pat,sub dus,sau oriunde ;) pupici 💋nr inca nu imi va functiona pana nu intru în tara. 

Te pwp Synthi😘😘ai gj de tine🤗🤗🤗

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0
La 03.03.2022 la 11:15, rechinii77 a spus:

Te pwp Synthi😘😘ai gj de tine🤗🤗🤗

Pupici dulci si ție 💋💋💋si o seară minunată suflet frumos😊😉💋

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0

Buna seara oameni minunati 😊azi am ajuns si eu într-un final.Incepand de maine ora 12 voi fi disponibila .va sarut dulce dulce 💋💋💋💋va doresc o seara superba 💋😉😊

Link spre comentariu
On 3/4/2022 at 7:08 AM, Synthi said:

Buna seara oameni minunati 😊azi am ajuns si eu într-un final.Incepand de maine ora 12 voi fi disponibila .va sarut dulce dulce 💋💋💋💋va doresc o seara superba 💋😉😊

Anal mai faci ? 

Link spre comentariu
Vizitator usersecret
Reputație: 0
La 04.03.2022 la 17:08, Synthi a spus:

Buna seara oameni minunati 😊azi am ajuns si eu într-un final.Incepand de maine ora 12 voi fi disponibila .va sarut dulce dulce 💋💋💋💋va doresc o seara superba 💋😉😊

Bună seara, o actualizare cu poze, preț, servicii? 🙂

Link spre comentariu
Vizitator Synthi
Reputație: 0

😉😊In primul rand vreau sa va doresc o zi minunata tuturor si sa va spun ca am ajuns la voi în oras azi.va sarut dulce dulce si astept sa va revad cu zambete pe buze și cu mare chef de nebunii😉💋💋💋Synthi.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 33 minute, Synthi a spus:

😉😊In primul rand vreau sa va doresc o zi minunata tuturor si sa va spun ca am ajuns la voi în oras azi.va sarut dulce dulce si astept sa va revad cu zambete pe buze și cu mare chef de nebunii😉💋💋💋Synthi.

O femeie superba si cu un mare caracter💋💋💋

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor
1 hour ago, Synthi said:

😉😊In primul rand vreau sa va doresc o zi minunata tuturor si sa va spun ca am ajuns la voi în oras azi.va sarut dulce dulce si astept sa va revad cu zambete pe buze și cu mare chef de nebunii😉💋💋💋Synthi.

Buna. Pana la ce ora esti disponibila? ☺️😆

Link spre comentariu
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj
La 04.04.2022 la 17:15, Synthi a spus:

😉😊In primul rand vreau sa va doresc o zi minunata tuturor si sa va spun ca am ajuns la voi în oras azi.va sarut dulce dulce si astept sa va revad cu zambete pe buze și cu mare chef de nebunii😉💋💋💋Synthi.

Iaiaiaiai abia aștept sa te revăd. 😘😘

Link spre comentariu

Vizitator Synthi
Reputație: 0

Buna printisorilor.azi voi fi disponibila de la ora 18:00 iar maine de la 8 dimineata .va sarut dulce .si rog pe cei care au fost deja la mine sa imi precizeze ,pt ca nu mai am nici un nr salvat.multumesc.💋💋💋Synthi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...