Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna printisorilor💋de maine sunt disponibilã de la ora 12:00 până la 19:00.vă sărut dulce dulce💋💋💋Synthi.

Vă doresc weekend super minunata cum sunteti voi💋â¤ðŸ˜‰

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Saptamana care urmeaza sigur trec pe la tine neaparat , ca doar trebuir sa-mi spal imaginea de saptamana care trece si nu mi-am onorat promisiunea ðŸ˜ðŸ˜â¤â¤

te aștept cu drag

😘😉â¤te sărut dulce.

Link spre comentariu
Am vizitat Synthi acum 2-3 săptămâni și a fost o experiență foarte plăcută. Synthi este foarte frumoasă și știe să fie drăguță, nu se grăbește și mă tratează de minune. Eram puțin nervos, dar a fost uimitor.

 

Locație: 10 - apartament curat, ușor de găsit și bloc accesibil

 

Aspect: 10 - față frumoasă, sâni grozavi.

 

Igienă: 10 - curată, luată înainte de sex

 

Sex: 10 - sex normal si footjob ... Poate a fost cel mai bun sex pe care l-am avut recent

 

Îl recomand, cu siguranță mă voi întoarce. Nu sunt sigur dacă Synthi i-a plăcut companiei mele, dar a fost minunat pentru mine.

 

Multumesc Synthi !!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:word
  • Oras:word

 

Am vizitat Synthi acum 2-3 săptămâni și a fost o experiență foarte plăcută. Synthi este foarte frumoasă și știe să fie drăguță, nu se grăbește și mă tratează de minune. Eram puțin nervos, dar a fost uimitor.
 
Locație: 10 - apartament curat, ușor de găsit și bloc accesibil
 
Aspect: 10 - față frumoasă, sâni grozavi.
 
Igienă: 10 - curată, luată înainte de sex
 
Sex: 10 - sex normal si footjob ... Poate a fost cel mai bun sex pe care l-am avut recent
 
Îl recomand, cu siguranță mă voi întoarce. Nu sunt sigur dacă Synthi i-a plăcut companiei mele, dar a fost minunat pentru mine.
 
Multumesc Synthi !!!!!

 

 

tio facut si reducere/ 

cred ca textul l o scris secretara ei

Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

tio facut si reducere/

cred ca textul l o scris secretara ei

'Teo' facut ma-ta oligofren. Ia-l pe celalalt prost Sanyi de mana si bagati-va in plm in carantina pt restul vietii
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

tio facut si reducere/

cred ca textul l o scris secretara ei

ÃŽn primul rând sunt educată și iști spun bună ziua.in al doilea rând tin sa te anunt nu am nevoie de secretară😊Iar de reduceri la mine nu se discută.nu suntem la piață si stiu cât valorez.mai bine zis eu nu am preț pt că Synthi e doar una.dar sunt si conștientă că nu pot fi pe placul tuturor.cum nici unii dintre voi nu este pe placul meu.asta e ceva omenesc.Dar de reduceri la mine nici nu are rost să încercați. o Duminică superbă iti doresc.

😘Synthi

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

 

Am vizitat Synthi acum 2-3 săptămâni și a fost o experiență foarte plăcută. Synthi este foarte frumoasă și știe să fie drăguță, nu se grăbește și mă tratează de minune. Eram puțin nervos, dar a fost uimitor.

 

Locație: 10 - apartament curat, ușor de găsit și bloc accesibil

 

Aspect: 10 - față frumoasă, sâni grozavi.

 

Igienă: 10 - curată, luată înainte de sex

 

Sex: 10 - sex normal si footjob ... Poate a fost cel mai bun sex pe care l-am avut recent

 

ÃŽl recomand, cu siguranță mă voi întoarce. Nu sunt sigur dacă Synthi i-a plăcut companiei mele, dar a fost minunat pentru mine.

 

Multumesc Synthi !!!!!

Cu mare drag😉😘Vă doresc o duminică superbă tuturor.vă sărut dulce dulce 💋💋💋
Link spre comentariu
  • Oras:word
  • Oras:word

În primul rând sunt educată și iști spun bună ziua.in al doilea rând tin sa te anunt nu am nevoie de secretarăIar de reduceri la mine nu se discută.nu suntem la piață si stiu cât valorez.mai bine zis eu nu am preț pt că Synthi e doar una.dar sunt si conștientă că nu pot fi pe placul tuturor.cum nici unii dintre voi nu este pe placul meu.asta e ceva omenesc.Dar de reduceri la mine nici nu are rost să încercați. o Duminică superbă iti doresc.

Synthi

 

sa nu te superi sa pleci in danemarca

sau ungaria 

cati bani ai strans pt micutul tau?

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

sa nu te superi sa pleci in danemarca

sau ungaria

cati bani ai strans pt micutul tau?

Sa te intreb ceva asa educată. esti cumva un pește că te interesează sau te deranjează cine cât a strâns?iar nu cred că ai tu dreptul de a mă trimite tu pe mine nicăieri nici in danemarca nici in Ungaria.Eu cred că prea mult timp liber ai că te cerți aici cu lumea.iar pe fiul meu tu să nu il pronunti pe gură.sa stii exact pt fiul meu strâng banii si nu sa ma rup in figuri si fițe.Sti ce inseamna respect reciproc?Sunt o femeie educată și cu multe școli așa că nu vreau sa imi pierd timpul cu oameni ne educați ca tine.dar pe fiul meu tu să nu il mai bagi in discutiile tale!Mulțumesc pt intelegere.cu stimă Synthi.o zi buna.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...