Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
On 29/01/2021 at 2:44 PM, fustangiu4 said:

Cam sparta jos și chiar nu am pula mica te

Hai nu zau😂😂😂mi-asi sacrifica unul dintre oO ca sa avem numai femei sparte ca ea la Oradea😍 esti o zeita printre femei synthi😉 n-o baga in seama😊😘

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
Acum 5 ore, nickname90 a spus:

Hai nu zau😂😂😂mi-asi sacrifica unul dintre oO ca sa avem numai femei sparte ca ea la Oradea😍 esti o zeita printre femei synthi😉 n-o baga in seama😊😘

te ador😘😘😘multumesc.credema ca ma gandesc de o mie de ori la cine ii bag in seama vorbele.doar ca nu pentru vorbe suntem pe forum ci pentru a ne petrece împreună toate apetitele sexuale😉😋eu iubesc ceea ce fac.te sărut dulce dulce 💋💋💋💋💋

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
12 hours ago, synthi said:

te ador😘😘😘multumesc.credema ca ma gandesc de o mie de ori la cine ii bag in seama vorbele.doar ca nu pentru vorbe suntem pe forum ci pentru a ne petrece împreună toate apetitele sexuale😉😋eu iubesc ceea ce fac.te sărut dulce dulce 💋💋💋💋💋

Abia astept sa ne revedem, a trecut mult prea mult timp 🥺 oare cand va fii posibil? 

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
Acum 8 ore, nickname90 a spus:

Abia astept sa ne revedem, a trecut mult prea mult timp 🥺 oare cand va fii posibil? 

miercuri ajung la Oradea.te sărut dulce💋

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
La 29.01.2021 la 14:44, fustangiu4 a spus:

Cam sparta jos și chiar nu am pula mica te

e si asta un mod de a te lauda ca ai si tu pula. din pacate de cele mai multe ori e numa lauda de cei care se dau mari cu sculele lor. Synthi e o fata super faină si vorba cuiva mai sus ,,de am avea doar fete ca ea in Oradea " 

Synthi te sarut. imi pare ca n-am mai fost de multa vreme pe la tine

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
Acum 15 ore, tralala90 a spus:

Synthi ai ajuns la Oradea? Ca vreau să te vizitez săptămâna asta dacă ești la Oradea. 😁

😊Da am ajuns si raman cateva zile.va sarut dulce dulce si bine v-am regasit printisorilor😉💋💋💋 

Link spre comentariu
Vizitator tralala90
Reputație: 0
Acum 7 ore, synthi a spus:

😊Da am ajuns si raman cateva zile.va sarut dulce dulce si bine v-am regasit printisorilor😉💋💋💋 

Super ne auzim mai târziu 🤗🤗🤗

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
3 hours ago, decebal1995 said:

Stiti ceva despre ea ? A revenit ? 

Vineri aveam programare la ea, dar in ultimul moment am fost anuntat ca masina sa ii defecta si nu a putut ajunge la oradea😔 m-am oferit ca ma duc eu dupa ea dar nu mia mai raspuns 🥺

Link spre comentariu

  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj

Synthi este o tipa de nota 100. Nu am făcut recenzie ultima data pentru ca nu își mai are rostul. 10 pe linie din partea mea. Miercuri dacă ești prin Oradea îți trec pragul cu cea mai mare plăcere. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...