Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

Vizitator synthi
Reputație: 0
La 11.02.2021 la 18:18, nickname90 a spus:

Buna Synthi oare cand vei fi disponibila la Oradea? Ai/am o programare de onorat si nu mai pot rabda mult😉😘🤗

😊😉💋 Pentru cei care trebuie să aștepte cu rabdare, eu voi deveni din ce în ce mai interesanta și imaginația voastra de fantezii se poate extinde pana la infinit ca dupa in compania mea 😉sa devina toate acestea realitate .Va sarut dulce 😋💋si ma puteti contacta linistiti fara inhibitii ca totul va fi inchis in aeroplanul meu cu care vom zbura😁 in al 9-lea cer 😋🤗😉 ne revedem in curand. Synthi

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 38 minute, synthi a spus:

😊😉💋 Pentru cei care trebuie să aștepte cu rabdare, eu voi deveni din ce în ce mai interesanta și imaginația voastra de fantezii se poate extinde pana la infinit ca dupa in compania mea 😉sa devina toate acestea realitate .Va sarut dulce 😋💋si ma puteti contacta linistiti fara inhibitii ca totul va fi inchis in aeroplanul meu cu care vom zbura😁 in al 9-lea cer 😋🤗😉 ne revedem in curand. Synthi

ioi Synthi m-ai zapacit cu tot facand sa creasca infinit imaginatia, dar vezi sa nu intarzii prea mult si sa se inchida aeroporturile total ca nu ne mai putem lua zborul spre "al 9-lea cer" si vom ramane pe pamant

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
9 hours ago, synthi said:

😊😉💋 Pentru cei care trebuie să aștepte cu rabdare, eu voi deveni din ce în ce mai interesanta și imaginația voastra de fantezii se poate extinde pana la infinit ca dupa in compania mea 😉sa devina toate acestea realitate .Va sarut dulce 😋💋si ma puteti contacta linistiti fara inhibitii ca totul va fi inchis in aeroplanul meu cu care vom zbura😁 in al 9-lea cer 😋🤗😉 ne revedem in curand. Synthi

Dar sper totus ca in viitorul apropiat vom lua zborul cu aeroplanul acela ca oO-le mele mai au un pic si explodeaza fara tine 😱😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
La 16.02.2021 la 0:31, discret74 a spus:

ioi Synthi m-ai zapacit cu tot facand sa creasca infinit imaginatia, dar vezi sa nu intarzii prea mult si sa se inchida aeroporturile total ca nu ne mai putem lua zborul spre "al 9-lea cer" si vom ramane pe pamant

😁voi reusiti sa ma faceti sa rad cu pofta. de asta va ador. Stai linistiti ca  si  daca se inchid aeroporturile pe mine nu ma poate opri nimic sa ajung la voi si am si solutia pt a zbura si fara aeroplan😁😉eu voi sta cu capul in jos asa tie O sa ti se para ca esti intre nori😁😊💋😉😋va sarut dulce dulce si mai sunt 22 de ore si decolez la voi printisorilor.

Link spre comentariu
Vizitator tralala90
Reputație: 0
Acum 18 ore, synthi a spus:

😁voi reusiti sa ma faceti sa rad cu pofta. de asta va ador. Stai linistiti ca  si  daca se inchid aeroporturile pe mine nu ma poate opri nimic sa ajung la voi si am si solutia pt a zbura si fara aeroplan😁😉eu voi sta cu capul in jos asa tie O sa ti se para ca esti intre nori😁😊💋😉😋va sarut dulce dulce si mai sunt 22 de ore si decolez la voi printisorilor.

Și cât ramai la noi ?😁😉😘

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

In primul rand va doresc tuturor weekend minunat dragii mei.😘 Maine de la ora 10:00 voi fi disponibila.Am ajuns la voi dar azi sunt ocupata. Va sarut dulce dulce 💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:Cluj
La 26.02.2021 la 14:15, synthi a spus:

Buna printisorilor.la cererea voastra am mai ramas inca saptamana asta la voi .😉💋va sarut dulce .o zi minunata tuturor. 

Miercuri ne vedemmmmmm😘😘😘

Link spre comentariu

Salut tuturor! Vreau sa încep prin a menționa ca nu scriu acest post pentru a da vina pe oricine altcineva in afara de mine :) Inca o data mi am pus încrederea intr o femeie care practica cea mai veche meserie din lume și sunt profund dezamăgit de “profesionalismul” doamnei pe al cărui topic las aceste cuvinte. Vorbesc ieri cu dumneaei pe whatsapp in termeni foarte prietenoși și ok, stabilind ca azi vin tocmai de la Baia Mare pentru a o întâlni. A rămas sa o sun când ma apropii de Oradea.... Dacă vouă v a răspuns, mie NU ... Scriu pe whatsapp, o vad instant online, fapt ce ma face sa fiu convins ca a văzut zecile de mesaje in care m am comportat in continuare ca un domn ce sunt....i am cerut doar sa mi scrie in decursul unui minut dacă mai stau sau nu prin Oradea...nu s a intamplat asta... Pacat de recenziile bune, pacat de sfoara aia pe care o face in p..a, dacă te cobori la nivelul celorlalte “femei” de pe aici... Inca o data sunt scârbit de atitudinea asta in care parca ele ne plătesc pe noi... Seara buna tuturor, și experiențe cât mai plăcute sa aveți...

PS: Dacă va uitați bine, am contul de ceva ani, însă nu am fost împins pana acum sa scriu sau sa comentez ceva. Asta pentru cei care vor sari ca am foat pus de cine știe cine sa fac aceasta recenzie ;)

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

In primul rând vă doresc duminică minunată tuturor.De mâine sunt disponibilă între orele 10:00-19:00. vă sărut dulce Synthi💋

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
On 2/15/2021 at 11:52 PM, synthi said:

😊😉💋 Pentru cei care trebuie să aștepte cu rabdare, eu voi deveni din ce în ce mai interesanta și imaginația voastra de fantezii se poate extinde pana la infinit ca dupa in compania mea 😉sa devina toate acestea realitate .Va sarut dulce 😋💋si ma puteti contacta linistiti fara inhibitii ca totul va fi inchis in aeroplanul meu cu care vom zbura😁 in al 9-lea cer 😋🤗😉 ne revedem in curand. Synthi

Ba Sinthy cu imaginatia extinsa la infinit ai dat-o in bara... Iti spun eu sigur ca la barbati elasticitatea imaginatiei e mult mai scurta... 😂

  • Haha 3
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
Acum 21 ore, x the impaler a spus:

Ba Sinthy cu imaginatia extinsa la infinit ai dat-o in bara... Iti spun eu sigur ca la barbati elasticitatea imaginatiei e mult mai scurta... 😂

😁pana cand dau in bara voastra e ok😉😘

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna printisorilor.de maine sunt disponibila toata saptamana între orele 09:00-13:00 si 15:00- 20:00.va sarut dulce si va doresc  o seara minunata tuturor 💋💋💋Synthi

Link spre comentariu
  • Oras:Sânpaul
  • Disponibila
  • Oras:Sânpaul
  • Disponibila

Synthi chiar abia aștept sa ajung la tine din nou și pana atunci dacă dorești sa mai pui o poza cu tine sau dacă tot e la moda un video ar fi bine venit te pup și ai grija de tine 

 

Link spre comentariu

Vizitator synthi
Reputație: 0
La 23.03.2021 la 19:59, freshbasic a spus:

Synthi chiar abia aștept sa ajung la tine din nou și pana atunci dacă dorești sa mai pui o poza cu tine sau dacă tot e la moda un video ar fi bine venit te pup și ai grija de tine 

 

Buna simpaticule😘😊de maine voi fi disponibila din nou la voi.Va doresc o zi super minunata cum sunteti si voi.va sarut dulce 💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...