Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna oameni minunati.am sa va anunt aici cand voi fi disponibila.de ieri am nevoie de o pauza de 2 zile.poate de maine voi fi dar nu promit depinde cum ma voi simti cu umarul.dar am sa va anunt.acum Nu plec nicaieri😘va sarut dulce si o duminica minunata cum suntetisi voi va doresc.😉💋💋💋💋💋Synthi

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
La 05.09.2021 la 19:24, mrwick a spus:

Sunteți norocoși că o aveți pe Synthi la voi in oraș, ne-am dori să o avem și noi la Arad, ce frumos ar fi să ne viziteze și pe noi🤗.

Am sa vin sa va cunosc si pe voi 😉💋

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

In primul rand buna seara lume draga😊

azi de la ora 22 incolo imi puteti scrie pana la ora 03:00 - iar maine dimineata de la 08:00 pana la 12:00. Dupa aceea vedem ce si cum sa facem sa fie bine pt toti😉💋va sarut dulce dulce  dulce.Synthi

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna dimineata oameni minunati😉Azi voi fi disponibila de la ora 12:00.va astept cu drag.Cine a mai fost la mine il rog sa imi scrie in mesaj pt ca mi-am schimbat telefonul si nu mai am numerele salvate.Multumesc.va sarut diulce dulce si va doresc un weekend superb💋

9EBCD8B8-3692-4C0E-8DAB-C5088731F9F0.jpeg

BE1FF8A2-7FC0-4DB1-8EBA-E858C516E76C.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 6 ore, synthi a spus:

Buna dimineata oameni minunati😉Azi voi fi disponibila de la ora 12:00.va astept cu drag.Cine a mai fost la mine il rog sa imi scrie in mesaj pt ca mi-am schimbat telefonul si nu mai am numerele salvate.Multumesc.va sarut diulce dulce si va doresc un weekend superb💋

9EBCD8B8-3692-4C0E-8DAB-C5088731F9F0.jpeg

Esti superba,la Arad nu ajungi?

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

O Duminica minunata va doresc tuturor .azi sunt disponibila intre orele 17:00-22:00. Iar de maine voi fi disonibila de la 9:00-15:00 si 17:00-21:00 .😉💋intre orele 15:00-17:00nu voi raspunde la telefon pt ca ma duc la sala si dupa ma odihnesc.multumesc pt intelegere.va sarut dulce dulce unde vi e pofta la maxim💋Synthi

Link spre comentariu
Vizitator tralala90
Reputație: 0
La 22.09.2021 la 21:50, synthi a spus:

Buna seara lume minunata.ultimele zile la voi.maine de la ora 10:00 voi fi disponibila😉va sarut dulce si va doresc noapte buna 💋💋💋

Câte zile mai stai la aici la noi?

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

In primul rand buna dimineata oameni minunati.Azi nu voi fi deloc disponibila.ne revedem maine de la ora 13:00 incolo.va sarut dulce si va doresc tuturor un weekend minunat

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna seara oameni minunati.maine voi fi disponibila intre orele  8:00-10:00 si dupamasa de la ora 15:00. Va rog din suflet sa nu imi scrieti maine intre orele 11:30-14:00 ca voi fi la inmormantarea bunicei mele😔multumesc pentru intelegere.va sarut dulce 💋💋💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...