Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

Vizitator synthi
Reputație: 0

Maine mai ramai in oradea? Ms

ceau.scuze acum am  citit  mesajul.da am mai  prelungit cateva zile aici in Oradea,pt ca in Cluj doar de duminica voi primi cheile unde imi doresc eu..pupici dulci :hug1  si  o  zi superba tuturor.

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Synthi mai ești maine in oraș?

Bunā dragule.mai sunt in Oradea.pupici dulci.doar in fiecare zi de la ora 18:30 pana la 20:30 sumt la salā.in restul sunt disponibilā si inca de la ora 21-23
Link spre comentariu

Salutare, avand chef de ceva placut si de calitate, m-am hotarat sa o revizitez pe sexy-Sinthya.

Considerand ca si de aceasta data a fost o intalnire reusita, nu as vrea sa intru din nou amanuntit in detalii.

Locatie: 9.5 capat Nufarul, apartament frumos, curat

Aspect: 9.5 Arata ft bine pt varsta ei, sani mari(silicon), un fund extraordinar, frumos, bombat, multe femei de 20 de ani ar putea fi invidioase.

Igiena:10, nimic de reprosat.

ON: 9.9 foarte bine executat

NP: 9.5,Finish-ul a fost pe la spate, o imagine  superba cu acel fund beton, chiar merita incercat

GFE:10 : Atitudine corecta, pro-client, o persoana foarte placuta., Atitudinea ei ar putea fi un exemplu pt multe "doamne" de aici.

Scor 150 ron

De reveni: Cu siguranta.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

ceau.scuze acum am  citit  mesajul.da am mai  prelungit cateva zile aici in Oradea,pt ca in Cluj doar de duminica voi primi cheile unde imi doresc eu..pupici dulci :hug1  si  o  zi superba tuturor.

Sinthy oare ai ajuns in Cluj ?

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

buna Sinthy,

 

vineri ma-i lucrezi sa-u sambata in Oradea?

Ceau.sambata si duminica da sunt in Oradea si incep de la ora 12:00 pana la ora 18:00.pupici dulci si weekend minunat tuturor.Azi nu sunt disponibilā.

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

buna dragilor.azi si maine sunt disponibila  doar pt masaj si oral daca sunteti  interesati...doar de joi sunt disponibila pt serviciile mele totale.va pup dulce  si va doresc o zi super minunata :kiss3  :bye  :wink2 Synthi

post-269973-0-72576100-1563281676_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Propun si eu avansarea daca s-ar muta de la grigore moisil 4-6-8

;) caut chirie in altā zona deja de o vreme.dar nu îmi este indiferent ce vecini am lângā mine.cred cā mā înțelegi.pupici si o zi superbā tuturor
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Clar Synthi e de top! Propun avansarea ei. Topul pe Oradea e mai sarac fara ea!

Îți mulțumesc ,dar mie îmi ajunge sā fiu de Top pentru cei care mā cunoașteți și cei care vor avea plācerea sā mā cunoascā.vā pup dulce
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj - Oradea - Sibiu - Alba
  • Oras:Cluj - Oradea - Sibiu - Alba

Bunā .nu pot fi același prețuri ca și când fac si sex.pupici dulci

Și care sunt preturile atunci totuși? Doar pentru oral!

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

buna printisorilor  din  nou :wink2 .in fiecare zi de la 19;00  seara  pana  la ora 21;00 sunt la sala,dar in  restul zilei sunt disponibila  de  la  11;00 dimineata pana  la  ora  18;00.  si eventual inca de  la  21;30 pana la  ora 23;00... :bye  va pup dulce si va  doresc  o zi  super minunata.Synthi..

post-269973-0-35232800-1563892438_thumb.jpg

Link spre comentariu

Vizitator synthi
Reputație: 0

Atuncea nici nu merita vizitat!

Bunā.nu ești obligat sā mā vizitezi dragule..nu am sā fac anal doar de dragul tāu ca tu sā mā onorezi cu vizita ta.nu e supārare.nu pot fi pe placul tuturor.atâta bai sā am în viațā,prefer sā rāmân sānātoasā decât sā îmi dau și fundul pt un plus de bani... ;) o searā minunatā vā doresc .cu stimā și respect Synthi
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...