Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

buna printisorilor am  revenit.   vazand cati poeti sunt intre voi ,m-am gandit sa va raspund si eu mai altfel,si nu cum  v-am obisnuit :yummy                                                                                                                                                                       Eu de bani nu va frec,nu  cer palat sau masina,doar o mica  atentie pt  bilet ca sa urcam impreuna in  aeroplanul meu unde vom zbura in al 9-lea cer. va pup  dulce dulce Synthi                                                                                                   Adeun Dayic am citit si eu un pic in pagina  personala si de aceea am  si compus si eu o mica ceva  chiar daca nu  scriu super perfect pe romana,eu incerc si tot invat ceva nou de la voi.

iar o glumita pt X the impaler citind ultimele 2 randuri ale  tale cu.... "Cacand  o  sa  vin voi fi anonim,, raspunsul meu :D  ;)  :giggle:   Daca vi cacat pe tine,sa nici nu  treci pragul mai bine      :refoz  sper sa nu te superi pt glumita mea  dar  trebuia neaparat  sa rasp  :wink2  :kissing2 chiar sper sa nu te superi...va pup si o  seara sau noapte  superba sa aveti

WOOOOW ce imagine , ce pozitie !!!!  :maninlove  :gifs_ojos

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Mare acrobata

Minunata fata

Ne-ai cam zapacit

Gatul mi-a pocnit

Mai rau ca o doza

Cand priveam la poza

Fenta literara

Desi cam murdara

Cu acel cacand

Mi-a trecut prin gand

Ca scriam razand

Nu vin imputit

Ca nu-s nesimtit...

  • Like 4
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Mare acrobata

Minunata fata

Ne-ai cam zapacit

Gatul mi-a pocnit

Mai rau ca o doza

Cand priveam la poza

Fenta literara

Desi cam murdara

Cu acel cacand

Mi-a trecut prin gand

Ca scriam razand

Nu vin imputit

Ca nu-s nesimtit...

;) imi place de tine cā ști de glume .pupici dulci tuturor si nb.Synthi. uitasem sā vā scriu ca de la ora 20:00 merg la salā,am schimbat ora pt ca nu mai este asa de cald seara si e mai ok .pupici :) ;)
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna printisorilor...la  sfarsit  de saptamana telefonul mi-o  luat  razna.imi intrau mesaje cu  intarzieri si unele chiar  si a doua zi,si  apelurile imi intrau tot prin mesaje dupa  :thinking Mi se parea ciudat dar nu am bagat de seama ce se intampla,imi cer scuze.Dar ,azi  am schimbat cartela in alt telefon si sper ca daca imi scrieti mesaje sa le primesc la timp,altfel nu mai am curajul sa va raspund ca unii  din voi aveti neveste sau iubite.va rog sa imi precizati cand imi scrieti mesaj pana la ce interval de timp pot raspunde .,,,,iar in urmatoarele 2-3 zile  nu pot face sex doar masaj si oral...cred ca intelegeti de  ce(am si eu musafir pe scufita rosie) ..tarifele mele de  obicei este  150 jumat de ora si 300 ora.dar  fara  sex este 100  jumat de ora...va pup  dulce si  va multumesc  de  intelegere.cu stima si respect a voastra  nebunatica Synthi :bye  :wink2  :shy: pupici

Link spre comentariu

Marți am revizitat-o pe Sinthy mai pe la inceputul programului de lucru,nici nu apucase să-și termine de baut cafeaua....

Ajuns in apartamentul ei am fost servit și eu cu o cafea,am stat puțin de vorbă după care am trecut pe la dus iar apoi în dormitor unde am avut parte de un oral excelent,foarte bine făcut umed și cu atenție și la imprejurimi(s-a putut doar oral,a explicat Sinthy pe forum de ce...) finalizarea a venit după câteva minute pe sâni...

Locația se știe,cum arată Sinthy se vede in poze care sunt reale 100 la 100 deci...

Notele sunt 10 pe linie...

Mersi Sinthy pentru tot 😘...

Sa auzim numai de bine...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

;) imi place de tine cā ști de glume .pupici dulci tuturor si nb.Synthi. uitasem sā vā scriu ca de la ora 20:00 merg la salā,am schimbat ora pt ca nu mai este asa de cald seara si e mai ok .pupici :) ;)

super femeie!!
Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Marți am revizitat-o pe Sinthy mai pe la inceputul programului de lucru,nici nu apucase să-și termine de baut cafeaua....

Ajuns in apartamentul ei am fost servit și eu cu o cafea,am stat puțin de vorbă după care am trecut pe la dus iar apoi în dormitor unde am avut parte de un oral excelent,foarte bine făcut umed și cu atenție și la imprejurimi(s-a putut doar oral,a explicat Sinthy pe forum de ce...) finalizarea a venit după câteva minute pe sâni...

Locația se știe,cum arată Sinthy se vede in poze care sunt reale 100 la 100 deci...

Notele sunt 10 pe linie...

Mersi Sinthy pentru tot ...

Sa auzim numai de bine...

:hug1 cu mare  drag printule..va pup si va doresc weekend  super minunat tuturor. :wink2

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

buna din nou printisorilor.Azi de la  ora  20;00 voi fi din nou disponibila o saptamana in Oradea,dupa am sa  plec pt o perioada..va pup dulce :wink2 Synthi

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

hello Sinthy holnapra egy idopontot kaphatnek?

szia.most olvastam az uzenetet.mikor  szeretnel jonni..itt nem sokat lepek be,jobb ha a  telefon szamon irsz smst hamarabb eszre veszem.puszi

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Bine-ai revenit, cu toamna,

Si bine te primim si noi,

Tu esti si vei rămâne doamna,

Din cel mai bun si dulce soi.

Multumesc poetul meu preferat.😘 Raman cateva zile ÅŸi dupa ma opresc pt o vreme sau poate chiar definitiv.Vă pup dulce Synthi.Să aveti o seara super minunată

post-269973-0-98306900-1567520137_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...