Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
Acum 10 ore, synthi a spus:

Maine sunt disponibila 😘

Bună gagico! Pe la Cluj cand ne mai onorezi cu prezența? 🤗😚

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
La 06.01.2021 la 10:05, andrei2710 a spus:

Ceau,sinthia,pe la timisoara nu ai in gand o vizita?

Am sa vin si la Timișoara cat mai curand😘😉va sarut dulce

Link spre comentariu
Vizitator crristian
Reputație: 0
La 06.08.2019 la 22:13, synthi a spus:

buna printisorilor am  revenit.   vazand cati poeti sunt intre voi ,m-am gandit sa va raspund si eu mai altfel,si nu cum  v-am obisnuit :yummy                                                                                                                                                                      Eu de bani nu va frec,nu  cer palat sau masina,doar o mica  atentie pt  bilet ca sa urcam impreuna in  aeroplanul meu unde vom zbura in al 9-lea cer. va pup  dulce dulce Synthi                                                                                                   Adeun Dayic am citit si eu un pic in pagina  personala si de aceea am  si compus si eu o mica ceva  chiar daca nu  scriu super perfect pe romana,eu incerc si tot invat ceva nou de la voi.

iar o glumita pt X the impaler citind ultimele 2 randuri ale  tale cu.... "Cacand  o  sa  vin voi fi anonim,, raspunsul meu :D ;) :giggle:   Daca vi cacat pe tine,sa nici nu  treci pragul mai bine      :refoz sper sa nu te superi pt glumita mea  dar  trebuia neaparat  sa rasp  :wink2 :kissing2 chiar sper sa nu te superi...va pup si o  seara sau noapte  superba sa aveti

post-269973-0-31646300-1565118791_thumb.jpg

Superb,ai facut sport??🤔

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
La 16.01.2021 la 13:59, tralala90 a spus:

Synthi mai ești la Oradea?

Buna printisorilor in data de 21 ajung in Oradea,va sărut dulce unde aveti pofta cea mai mare😉💋❤A voastră nebunatoca Synthi

Link spre comentariu

Vizitator synthi
Reputație: 0
La 29.01.2021 la 14:44, fustangiu4 a spus:

Cam sparta jos și chiar nu am pula mica te

ce bine ca mai exista om ca tine pe pamantul asta ca macar are cine sa ne faca sa radem de inteligenta lui  de a fi 🙃.Daca eu sunt sparta tu esti virgin.iar dragutule poti sa il ai mare daca nu sta pixul cum trebuie.deci nu vorbi de marimi,Sti cum e nu ?cine vorbeste mult face putin  😉😊o seara cat mai frumoasa sa ai.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...