Sari la conținut

TOP:0756683598 Sinthya


Postări Recomandate

Vizitator synthi
Reputație: 0
Acum 12 ore, americanu_28 a spus:

Sinthya ești in Oradea ?

😊😘ceau.da sunt in Oradea.maine sunt disponibila de la ora 10:00.va sarut dulce dulce

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna printisorilor.in primul rand va doresc o zi super minunata cum  sunteti sí voi😘azi sunt disponibilă din nou între orele 16:00-21:00.ma puteti contacta pt programari de la ora 15:00 ,iar maine dimineata incep de la ora 10:00.va sarut dulce dulce 💋💋💋si va astept cu drag.Synthi.

daca nu rasp la tel puteti lasa mesaj dar va rog nu uitati sa precizați in mesaj in cat interval de timp va pot raspunde altfel nu raspund sa nu creez probleme😉multumesc.

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna seara printisorilor.de maine sunt disponibila 4 zile in Oradea.si voi fi disponibila de la ora 10 dimineata.va sarut dulce dulce si la multi ani tuturor care azi au sarbatorit ziua de nume🥂🍾.💋💋💋 

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

In primul rand buna dimineata tuturor.Va doresc sarbatori fericite si tot binele din lume.pupici dulci Synthi💋

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
Acum 5 ore, discret74 a spus:

in primul rand sa fim sanatosi iar in al doilea sa te avem cat mai mult timp printre noi, ca ai cam lipsit iar cand ai revenit ai fost mult prea ocupata

😘multumesc.am sa incerc sa stau cat mai mult printre voi😉 Iar de maine sunt din nou disponibila.am lipsit un pic acum ultimele zile ca mi-am facut si eu vaccinul 🙈🤭dar am trecut cu bine peste💃. va sarut dulce dulce si tot mai dulce.💋💋💋Synthi.

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna dragii mei.azi nu sunt disponibila pt ca azi e ziua fiului meu drag .

Miercuri si joi  sunt disponibila.va sarut dulce dulce💋💋💋sa aveti o zi minunata cum sunteti si voi printisorilor😉💋🤗

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
57 minutes ago, synthi said:

Buna dragii mei.azi nu sunt disponibila pt ca azi e ziua fiului meu drag .

Miercuri si joi  sunt disponibila.va sarut dulce dulce💋💋💋sa aveti o zi minunata cum sunteti si voi printisorilor😉💋🤗

La multi ani, sa creasca mare si sanatos😉

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Buna printisorilor.maine sunt disponibila de la ora 10:00.va sarut dulce dulce,sí va doresc o seara minunata.😉😘

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

In primul rand va doresc tuturor o zi minunata 😉😘maine sunt disponibila intre orele 09:00-14:00 si 17:00-21:00.va sarut dulce dulce.Synthi💋💋💋  nu uitat raspund la mesaje doar si doar daca precizati intervalul de timp in care va pot raspunde.multumesc pt intelegere.😉

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

In primul rand  va doresc tuturor o zi minunata.azi sunt disponibila din nou de la ora 15:00.va sarut dulce dulce Synthi.😉💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0

Va doresc o seara minunata si ne revedem in dara de 16 la Oradea .Va sarut dulce dulce oameni minunati😉💋💋💋💋Synthi

Link spre comentariu
Vizitator synthi
Reputație: 0
La 16.06.2021 la 17:53, americanu_28 a spus:

De azi ești in oraș ? Mâine de la ce ora începi ?

Buna dimineata 😊💋da sunt la Oradea si azi voi fi disponibila de la ora 13:00.va sarut dulce printisorilor si va doresc sarbatori fericite💋💋💋Synthi

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 21 minute, synthi a spus:

Buna dimineata 😊💋da sunt la Oradea si azi voi fi disponibila de la ora 13:00.va sarut dulce printisorilor si va doresc sarbatori fericite💋💋💋Synthi

Vin sa te atind la pasarica si la cur

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...