Sari la conținut

Vizita din 22.01


andreea8

Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

De ce nu pui anunț pe publi24, clienți nu o să ai cum nu aveai nici când aveai anunț,așa ai scris tu mai sus că nu mai vii în Mureș că ai stat trei săptămâni degeaba

 

De ce as pune anunt? Cât am avut anunt am dat doar de neseriosi....de pe publi vin toți nesimțiții! Pe Bv nu am anunt si totusi nu am nici o oră liberă (13 ore) ....

 

Voi veni doar pt cateva persoane (2 zile) care stiu ca sunt serioase!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Andreea8 publi e mort peste tot perioada asta..in toate orasele ( am vb si cu prietene de ale mele din alte orase s-au plans ca ori nu suna tel , ori suna decat asa fara rost informativ ) ..nustiu ce se intampla.

Eu am fost la Mures 2 zile.sincer eu care eram full de pe publi.. a fost varza.

Noroc cu forumu.

Am avut ceva programari de acolo.. deci in concluzie cu publi e moarta perioada asta... dar cu forumu e ok..te pup spor 😚

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Andreea8 publi e mort peste tot perioada asta..in toate orasele ( am vb si cu prietene de ale mele din alte orase s-au plans ca ori nu suna tel , ori suna decat asa fara rost informativ ) ..nustiu ce se intampla.

Eu am fost la Mures 2 zile.sincer eu care eram full de pe publi.. a fost varza.

Noroc cu forumu.

Am avut ceva programari de acolo.. deci in concluzie cu publi e moarta perioada asta... dar cu forumu e ok..te pup spor 😚

Eu am stat aproape 3 saptamani degeaba (maxim 3 vizite pe saptamana) cu forumul si in alte parti subt full :)

Vei avea clientela pana se plictisesc de tine si cand vezi ca nu mai merge si pleci te suna sa te intorci ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Andreea in concluzie,nu mai ai clienti?

Cat am fost in Mures numai aveam , acum ma suna toti sa merg inapoi!

 

Muresul ,,tine in brate" tigancile si traseistele pt ca barbatii sunt obisnuiti cu o ,,muie" in tufis pe 30 lei!

Asta nu o spun eu,au spus-o unii dintre voi!

Atatea tentative de negocieri nu am auzit niciodata...au fost ,,n" jigniri de care nu am scris niciodata !

Pt ce sa stau sa imi fac nervi??

Daca am locatia in x de ce nu e in y...daca e in y voi vreti in x...vreti servicii calitative ,dar unii se comporta ca niste animale(si nu a fost unul) ....lista poate contiuna,dar nu am de gand sa imi stric buna dispozitie!!!

 

Deci,cum spuneam....imi doresc ca acest topic sa fie mutat la inactive!

  • Like 1
Link spre comentariu

Ca in orice domeniu, daca vrei sa prosperi, tre sa evoluezi, sa oferi ceva nou, ceva ce restul nu e dispus, sau nu poate sa ofere... nu zic sa reduci preturile, ci sa oferi un serviciu nou.

 

Parerea mea, tu faci cum vrei. Clienti nemultumiti vor fi mereu, pt ca oameni sunt de toate culorile si marimile.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Ca in orice domeniu, daca vrei sa prosperi, tre sa evoluezi, sa oferi ceva nou, ceva ce restul nu e dispus, sau nu poate sa ofere... nu zic sa reduci preturile, ci sa oferi un serviciu nou.

 

Parerea mea, tu faci cum vrei. Clienti nemultumiti vor fi mereu, pt ca oameni sunt de toate culorile si marimile.

Exact !! Raman in 2 orase in care pot oferi toate nebuniile fara sa imi fie frica ca numai scap vie dupa o partida de sex!

 

De ce in alte orase se intelege ca nu se potriveste marimea pt anal? De ce se poate face bdsm fara sa ramana urme?

 

Cat despre redus ...aveam cel mai mic tarif si altii visau tarif de traseista nespalata(si nu incepe ca se spala si alte chestii ....se fute toata noaptea fara un dus)!

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...