Sari la conținut

Vizita din 22.01


andreea8

Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună 😑

Nu mi se pare normala atitudinea unora care mi-au fost clienți și ținând cont ca sunt mureșeni voi posta pe acest topic! 

Am discutat cu câteva persoane din Mureș pt o eventuala vizita la voi și spre surprinderea mea au început sa îmi negocieze noile tarife! 

De asemenea, azi am avut parte de o alta neplăcere. 

Un,, domn" a început sa se bâlbâie când a auzit noile tarife și mi-a zis ca vrea doar oral... Eiii, drăcia naibii eu nu mai ofer doar oral de vreo 8 luni... În cazul asta ce facem? 

Dacă nu sunteți dispuși sa oferiți ceea ce primiți, măcar nu comentați la tarife! 

 

Acestea fiind spuse, nu consider ca mai exista vreo cale de mijloc în relația mea cu aceasta zona a țării. 

 

Voi încerca să fac o vizita luna următoare, dar cu programările făcute în avans și doar persoane care m-au convins de bunul lor simt și de faptul ca sunt bărbați, nu băieței! 

 

 

Spor la dat cu hate, dar ma doare fix în cot! 

S-a umplut paharul de a dat cam mult pe afara și eu nu sunt ca altele care tac și înghit de dragul banilor! 

 

O zi minunata celor care mi-au intrat la suflet! 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, andreea8 a spus:

Bună 😑

Nu mi se pare normala atitudinea unora care mi-au fost clienți și ținând cont ca sunt mureșeni voi posta pe acest topic! 

Am discutat cu câteva persoane din Mureș pt o eventuala vizita la voi și spre surprinderea mea au început sa îmi negocieze noile tarife! 

De asemenea, azi am avut parte de o alta neplăcere. 

Un,, domn" a început sa se bâlbâie când a auzit noile tarife și mi-a zis ca vrea doar oral... Eiii, drăcia naibii eu nu mai ofer doar oral de vreo 8 luni... În cazul asta ce facem? 

Dacă nu sunteți dispuși sa oferiți ceea ce primiți, măcar nu comentați la tarife! 

 

Acestea fiind spuse, nu consider ca mai exista vreo cale de mijloc în relația mea cu aceasta zona a țării. 

 

Voi încerca să fac o vizita luna următoare, dar cu programările făcute în avans și doar persoane care m-au convins de bunul lor simt și de faptul ca sunt bărbați, nu băieței! 

 

 

Spor la dat cu hate, dar ma doare fix în cot! 

S-a umplut paharul de a dat cam mult pe afara și eu nu sunt ca altele care tac și înghit de dragul banilor! 

 

O zi minunata celor care mi-au intrat la suflet! 

Fata mea ai probleme serioase, ptr unu doi măgari tu bagi pe toată lumea in aceeași oală, nu este frumos după părerea mea. Și pe mine mă doare fix în cot dacă vii sau nu vii.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 42 minute, ms27axy a spus:

Fata mea ai probleme serioase, ptr unu doi măgari tu bagi pe toată lumea in aceeași oală, nu este frumos după părerea mea. Și pe mine mă doare fix în cot dacă vii sau nu vii.

Uitându-mă la postările tale anterioare pot doar sa observ ca ești un băiețel frustrat și nu o sa fi bărbat vreodată! 

De frustrați îmi e mila 🤭

După cum am spus, voi primii persoanele demne de respect pe care le cunosc deja cât despre probleme... Vezi un psihiatru ca problemele sunt la tine! 

Am discuții civilizate cu persoanele cunoscute în privat, dar ție pot sa îți zic atât : Mars la laba, cap de sfecla!

Ciocu mic ca nu e loc de oameni care au nr de neuroni mai mic decât nr de la pantof! 

Ar trebuii sa îți vezi de viata ta trista în continuare ca dacă era altfel nu ți-ai fi scuipat veninul fără să mă cunosti sau sa cunoști situația! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 5 ore, andreea8 a spus:

Uitându-mă la postările tale anterioare pot doar sa observ ca ești un băiețel frustrat și nu o sa fi bărbat vreodată! 

De frustrați îmi e mila 🤭

După cum am spus, voi primii persoanele demne de respect pe care le cunosc deja cât despre probleme... Vezi un psihiatru ca problemele sunt la tine! 

Am discuții civilizate cu persoanele cunoscute în privat, dar ție pot sa îți zic atât : Mars la laba, cap de sfecla!

Ciocu mic ca nu e loc de oameni care au nr de neuroni mai mic decât nr de la pantof! 

Ar trebuii sa îți vezi de viata ta trista în continuare ca dacă era altfel nu ți-ai fi scuipat veninul fără să mă cunosti sau sa cunoști situația! 

Ai un retard avansat, eu zic să îți faci dosarul,ai de luat bani de la stat.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 13 ore, ms27axy a spus:

Ai un retard avansat, eu zic să îți faci dosarul,ai de luat bani de la stat.

Eu dau bani la stat pentru cei ca tine 🤭🤭🤭

Vezi ca luna asta nu am bani de taxe și impozite și nu îți vine ajutorul social 

Link spre comentariu
Acum 11 ore, andreea8 a spus:

Eu dau bani la stat pentru cei ca tine 🤭🤭🤭

Vezi ca luna asta nu am bani de taxe și impozite și nu îți vine ajutorul socia

Dacă tu atât ai înțeles, e clar mă dau bătut cu tine, nu o să îți mai răspund, totuși un control la cap nu ți-ar strica, baftă pe unde umblii și nu mai fi atât de recalcitrantă, zii mersi că te caută fraierii ăștia ca noi, la felul cum arăți, noroc că oralul îl faci super în rest ești varză.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 11 ore, ms27axy a spus:

Dacă tu atât ai înțeles, e clar mă dau bătut cu tine, nu o să îți mai răspund, totuși un control la cap nu ți-ar strica, baftă pe unde umblii și nu mai fi atât de recalcitrantă, zii mersi că te caută fraierii ăștia ca noi, la felul cum arăți, noroc că oralul îl faci super în rest ești varză.

Unora li li se scoală la bun simt și inteligența, dar tu nu ai cum sa înțelegi. 

Marș în coteț, Labus 🙂

Nu mai fa off-topic sa îți verși frustrarea 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bună! 

Începând cu ora 15 voi fi disponibila. 

Oral protejat /neprotejat
Finalizare orala
Finalizare facială
Finalizare pe corp
Normal protejat
Anal protejat
69
Face-fuck

100 lei finalizarea
200 lei ora 
50 lei extra Analul

Locatie pe Calea Brasovului

 Programari doar prin sms pana ajung 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 22 minute, justfun90 a spus:

Buna Andreea! 

Am vazut ca in trecut aveai si servicii de submisiva, mai prestezi? Daca da, poti sa imi dai niste detalii? Mersi! 

Buna! 

Nu mai ofer astfel de servicii! 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...