Sari la conținut

Innes. (Vizită scurtă în Baia-Mare) 💋


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

NU am facut troll.Troll fac destui fara sa viziteze fete si sa faca recenzii,asta nu e cazul meu. Am folosit limbaj civilizat,nu prea ai ce reprosa.Mai multi useri, doar unul,de fapt una,adica TU. Stiu de faptul ca tu si inca cateva fete de pe acest forum va tineti de manuta cu moderatorii si eliminati postarile care nu va convin sau userii care la fel,nu va convin. Repet,motivul renuntarii la vizita in B-M nu sunt eu.Ai aruncat momeala sa testezi terenul si in functie de asta decizi,nu de ce am postat,postez eu. Asa ca useri de B-M nu mie imi puneti in carca faptul ca a renuntat..poate oricum nu venea,a testat terenul doar..se pare ca nu ati fost destui ca numar si suficient de entuziasti pt a o convinge

A spus pisicuts ca aveai deja warning :wave

De serios ce esti. Cred. Hai ca ne-ai lamurit :wave.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cu ce ai fost penalizat????

Bine ti-au facut moderatorii,ca numa iti bate gura aiuerea fara sa cunosti omu.bag sama ai face vrut sa futi gratis? Nu te cunosc iness dar respectele mele.cineva trebuie sa-l puna la punct pe asta.BRAVO

:)))) il avea deja.

post-250291-0-37085800-1516012811_thumb.png

Link spre comentariu

Wai de pulilii voastre, deci o data vine o fata cu palmares de la Bucuresti si voi incepeti cu cacaturi d'astea .... si tocmai cu Inesuka v-ati gasit sa va puneti .... la o adica ne meritam soarta sa avem in mare parte doar cazaturi la preturi maxime si aere de diva, pestite de toate taraturile din oras, ca nu era Ines ieftina e una, da' era o experienta pentru oricine .... deh, e cuibu de la SRI, ala va place voua  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Ines , eu când ți-am zis ,nu m-ai crezut =))

Eu sunt sigur ca aici sunteti mai respectate decat la sudistii vostrii. Bineinteles si aici sunt cativa care sar calu' dar la voi cu siguranta e mult mai mare procentul

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Ines , eu când ți-am zis ,nu m-ai crezut =))

Eu sunt sigur ca aici sunteti mai respectate decat la sudistii vostrii. Bineinteles si aici sunt cativa care sar calu' dar la voi cu siguranta e mult mai mare procentul

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Plm de treaba... oameni sunte-ti voi? Va plangeti ca nu aveti pizde bune, adevarate, faine si alte rahaturi si cand vine una care le are pe toate, se gasesc cativa rataciti si pierduti in mintea lor de mari futalai, sa se ia de fata si sa o convinga sa nu mai vina. Ce sa zic, felicitari maxime futalai, cu interese (sau nu??) . Mergeti in continuare la lesinate stirbe, oarbe si strambe, alea-s baza ca si asa e plin orasu

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Plm de treaba... oameni sunte-ti voi? Va plangeti ca nu aveti pizde bune, adevarate, faine si alte rahaturi si cand vine una care le are pe toate, se gasesc cativa rataciti si pierduti in mintea lor de mari futalai, sa se ia de fata si sa o convinga sa nu mai vina. Ce sa zic, felicitari maxime futalai, cu interese (sau nu??) . Mergeti in continuare la lesinate stirbe, oarbe si strambe, alea-s baza ca si asa e plin orasu

Din pacate trebuie să confirm faptul ca ai dreptate.....

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...