Sari la conținut

Placere, Stil , Rafinament😙😙😙Va astept intr-o locatie intima sa petrecem clipe de rasfat si pline de erotism. 0740570817


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov.
  • Oras:Brasov.

In Bartolomeu mai multe pers cale ma viziteaza imi spun ca e departe si ca nu ar fi accesibil,nu stiu ce sa zic...inca ma informez si astept mai multe pareri sa fie si avantajul vostru si apoi trag o concluzie.

Va pup si o zi frumoasa

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

Acuma parerile sunt impartite dra, atata timp cat e curat si cu tot strictul necesar, si sunt locuri de parcare, cat de cat mai discret, pt mine personal nu e nici o prloblema, ca e coresi sau avantgarden sau alta zona eu tot te vizitez. O zi faina sa ai , te pup!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov.
  • Oras:Brasov.

Buna dimineata dagii meu, am ceva de rezolvat ma intorc dupa ora 14,nu o sa pot raspunde la telefon , va rog lasa-ti mesaje pana in ora 14.restul zilei ma gasit..va pup si o zi minunata

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 26545
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

Buna seara, va multumesc pentru aprecieri. Va doresc o seara linistita si ne auzim/ vedem maine..va pup

Felicitarile  mele draga Irina, ma bucur pt tine ca ai trecut la sectiunea top, asteptam si pe Brasov acelasi lucru, doar o simpla formalitate, cum zice si un user mai sus , sa ramai la fel si sa ne bucuri in continuare cu prezenta ta. :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov.
  • Oras:Brasov.

Buna dimineata dagii mei. Astazi ma gasiti toata ziua. Maine o sa fiu dupa ora 14 iar de miercuri plec in iasi pana duminica. Saptamana viitoare revin la programul din Brasov. Va pup si va doresc o zi frumoasa

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov central.
  • Oras:Brasov central.

Buna ziua, saptama aceasta sunt in Brasov programul o sa fie acelasi in jur de ora 10 pana la 19( dupa ora 19 doar daca am programari facute din timp raman la locatie).

Ps: doar miercuri 12.06 o sa am programul putin diferit ( dar o sa anunt cand ma gasiti)

Ps2: in caz de nu raspund la telefon cu siguranta sunt ocupata. Puteti lasa un mesaj ( specificati pana la ce ora pot sa raspund la mesaj).

Va pup si va doresc i zi frumoasa

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov.
  • Oras:Brasov.

Buna. Azi esti? Incerc sa te sun, dar fara succes.

In fiecare zi sunt la programul care il mentionez. La mesaje raspund doar daca se specifica pana cand pot sa raspund( sau daca a expirat timpul mentionat normal ca nu mai raspund la mesaj) Mie imi pare rau ca am observat ca majoritatea nu citesc ceia ce scriu eu.Sau alta intrebare? Crede- ti ca daca as fi libera nu as raspunde ca sa fac bani mai multi?

Ps: imi pare rau ca majoritatea persoanelor din Brasov, nici macar nu citesc cand sunt sau ce fac...

O zi frumoasa. Va pup

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov central.
  • Oras:Brasov central.

Buna dimineata, astazi nu lucrez. Ma gasiti doar maine dupa ameaza dupa ora 13 saptamana aceasta. Apoi plec la Iasi si revin de saptamana viitoare. Va pup si va doresc o zi frumoasa.

Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

In fiecare zi sunt la programul care il mentionez. La mesaje raspund doar daca se specifica pana cand pot sa raspund( sau daca a expirat timpul mentionat normal ca nu mai raspund la mesaj) Mie imi pare rau ca am observat ca majoritatea nu citesc ceia ce scriu eu.Sau alta intrebare? Crede- ti ca daca as fi libera nu as raspunde ca sa fac bani mai multi?

Ps: imi pare rau ca majoritatea persoanelor din Brasov, nici macar nu citesc cand sunt sau ce fac...

O zi frumoasa. Va pup

Buna... Citesc, chiar citesc. Dar se pare ca nu s-au aliniat planetele. Poate nu am fost clar in mesaj, sau am înțeles greșit postarea ta. Revin săptămâna viitoare, si poate ne vedem...

Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

   Draga Irina, nici nu stiu ce sa mai zic.... ce recenzie sa mai fac??...

Azi din nou, nu m-am putut abtine, mai ales ca a revenit in Brasov... sunat, mesaj, programat, probleme cu telefonul dar s-a rezolavat, bine ca am ajuns la ea, dar rau a-m nimerit...ne-am futut de ne-a luat toti dracii  :blushing2 , mai mult ea... d-na politista..., nici nu mai stii pe ce planeta esti, direct din hol m-a luat, totul vraiste, nimic nu a scapat, din nou o experienta intens de placuta, deja abonamentul e facut, cred ca a-m avut parte de cel mai lung dus de reimprospatare, nu stiu daca si ea.

 

Ca si note, clar de nota 10, daca era nota mai mare .. ar mai fii trebuit una mai mare.

 

Data viitoare oare ce o sa-mi mai faca??? 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov central.
  • Oras:Brasov central.

Buna ziua tuturor, vreau sa va anunt ca momentan nu activez pe Brasov pentru ca am renuntat la chiria care o aveam , incerc sa gasesc una mai convenabila. In caz de nu voi gasi voi merge pe varianta de regim hotelier zilele care voi putea sa lucrez in Brasov. Va pup si o sa anunt din timp cand voi fi disponibila in zona.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov central.
  • Oras:Brasov central.

Buna dimineata. Ce mai faceti? Gata cu vacantele? 😠As vrea sa anunt ca saptamana viitoare am luat o cazare de marti in jur de ora 13 si voi sta pana miercuri seara( pentru ca joi merg la Iasi). Adica ma gasiti de marti din jurul orei 13 pana miercuri seara. Programul va fi in functie de programari( nu am o ora anume cand incep si cand termin)

 

Ps: imi cer scuze persoanelor care m-au sunat sau mi-au trimis mesaj sa ma intrebe cand revin si eu nu am raspuns!! Nu a fost cu rea vointa, doar ca de cele mai multe ori vedeam mesajele mult prea tarziu si din jena nu am mai raspuns... pt ca nr de Brasov nu l-am tinut mereu cu mine. Va pup si o zi frumoasa.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

Buna dimineata. Ce mai faceti? Gata cu vacantele? As vrea sa anunt ca saptamana viitoare am luat o cazare de marti in jur de ora 13 si voi sta pana miercuri seara( pentru ca joi merg la Iasi). Adica ma gasiti de marti din jurul orei 13 pana miercuri seara. Programul va fi in functie de programari( nu am o ora anume cand incep si cand termin)

 

Ps: imi cer scuze persoanelor care m-au sunat sau mi-au trimis mesaj sa ma intrebe cand revin si eu nu am raspuns!! Nu a fost cu rea vointa, doar ca de cele mai multe ori vedeam mesajele mult prea tarziu si din jena nu am mai raspuns... pt ca nr de Brasov nu l-am tinut mereu cu mine. Va pup si o zi frumoasa.

Ma bucur ca revii la Brasov si astept sa ne vedem, ti-am lasat pm,pe mesageria privata, te pup!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...