Sari la conținut

Placere, Stil , Rafinament😙😙😙Va astept intr-o locatie intima sa petrecem clipe de rasfat si pline de erotism. 0740570817


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov.
  • Oras:Brasov.

Buna dragii mei. Vreau sa va rog persoanele care ma cunosc si imi dau mesaj sa specifice daca ne cunoastem , pentru ca am avut o problema cu telefonul si am perdut o parte din agenda.

Ps:programul meu ramane la fel saptamana asta de dimineata pana in jur de ora 19. Dupa ora 19 stau doar daca am programari . Va pup

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

O primavara frumosa la toti, plina de impliniri si bucurii! Am revenit in Brasov. Astazi o sa incep programul dupa ora 13. De maine revin la program normal de dimineata. Va pup

 

Servus. Maine, 04 martie, se poate o programare dimineață? Undeva la 9:30?

Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

Am reusit sa ajung si eu. O fata de nota 10! Stie sa te ajute sa treci peste momentul de "acomodare". O prezenta placuta si un corp frumos. Din excortele vizitate (nu multe, e drept) e cea cu care m-am simtit cel mai bine. De revenit? Cu siguranta....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov.
  • Oras:Brasov.

Buna dimineata, astazi ma gasiti pana im jur de ora 18.(mai tarziu stau doar daca am programari). Maine(duminica) vin doar daca am programari si luni program normal, 10-19 ( dupa 19 stau daca am programari). O zi frumoasa

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov.
  • Oras:Brasov.

Buna dragii mei, abea am ajuns inapoi in Brasov, astazi ma gasiti pana diseara. De de maine incep programul in jur de ora 9.30-10 pana la ora 18-19. Mai tarziu de ora 19 stau doar daca am programari. Va pup si va astept.

Ps: daca nu raspund si imi lasa-ti mesaj specifica-ti in cat timp pot sa raspund( nu imi doresc sa creez probleme).

  • Like 4
Link spre comentariu

Buna dragii mei, abea am ajuns inapoi in Brasov, astazi ma gasiti pana diseara. De de maine incep programul in jur de ora 9.30-10 pana la ora 18-19. Mai tarziu de ora 19 stau doar daca am programari. Va pup si va astept.

Ps: daca nu raspund si imi lasa-ti mesaj specifica-ti in cat timp pot sa raspund( nu imi doresc sa creez probleme).

Buna Irina! Esti in Brasov? Incerc sa dau de tine tf./sms dar nicio sansa...Multumesc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov.
  • Oras:Brasov.

Buna dragilor. Maine( duminica ) o sa lucrez doar pe baza de programari facute cu cel putin 1.30 min inainte. Luni si marti o sa fiu plecata. Miercuri revin in program abea dupa ora 16..de joi program normal adica de dimineata.

Va pup pe toti si multumesc celor care ma viziteaza, care ma recomanda si celor care au scris cuvinte frumoase despre mine.

Ps: nu raspund cand sunt ocupata, iar la mesaj raspund doar daca nu a trecut un interval mare de timp de cand l-am primit (in caz de nu se specifica pana la ce ora pot sa raspund.)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov.
  • Oras:Brasov.

Buna dragii mei, voi lipsi cateva zile. Joi dimineata revin. Va pup si o zi frumoasa.

Ps: am avut o mica problema cu contul meu din acest motiv nu am mai putut sa scriu nimic

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov.
  • Oras:Brasov.

Buna seara dragii mei, in primul rand imi pare rau ca nu am putut prelua toate apelurile din ultimele zile. Cei care au abordat si varianta sms cred ca au avut mai mult succes.

Vreau sa va anunt ca ma gasit pana miercuri seara , apoi voi fi plecata pana la sfarsitul saptamanii. Revin la programul meu normal de saptamana viitoare.

Va pup si va doresc o seara linistita

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov.
  • Oras:Brasov.

Buna seara dragii mei, in primul rand imi pare rau ca nu am putut prelua toate apelurile din ultimele zile. Cei care au abordat si varianta sms cred ca au avut mai mult succes.

Vreau sa va anunt ca ma gasit pana miercuri seara , apoi voi fi plecata pana la sfarsitul saptamanii. Revin la programul meu normal de saptamana viitoare.

Va pup si va doresc o seara linistita

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

Dupa ceva timp de la ultima vizita, azi am reusit iar sa o vizitez pe Irinaaaa, bineinteles placerea mai mare, mai intensa, mai ales dupa ata timp, stilul ei caracteristic, si rafinament de clasa, si de ce nu e la top? 

Ajuns la ea , ce bine arata...mai sa ma blochez, dar am trecut peste, aceasi primire calduroasa din partea ei, facut comod, stat la o apa, ea la o tigara, o barfa , una alta, ce si cum iti merge, si altele, si ce a urmat... nu stiu cum ar putea fi descris, parca te-a lovit ceva, dar placut. care a fost la ea stie despre ce e vorba.

Iarasi o intalnire de nota 10+

Singurul aspect la care mai e de lucrat, este locatia, una mai demna de ea,dar atata timp cat o avem nu mai conteaza

GFe clar e de 10, se poate vorbi chiar de PSe

Si clar 10 pentru modul ei de a fii, si pentru cum participa, si cand se dezlantuie ai face bine sa-i faci fata

Si am beneficiat si de un masaj de relaxare foarte placut si foarte relaxant

Nu stiu a cata revenire e, dar ma surprinde de fiecare data.

 

Te pup draga Irina si sper sa ne revedem din nou cat mai curand  :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov.
  • Oras:Brasov.

Dupa ceva timp de la ultima vizita, azi am reusit iar sa o vizitez pe Irinaaaa, bineinteles placerea mai mare, mai intensa, mai ales dupa ata timp, stilul ei caracteristic, si rafinament de clasa, si de ce nu e la top? 

Ajuns la ea , ce bine arata...mai sa ma blochez, dar am trecut peste, aceasi primire calduroasa din partea ei, facut comod, stat la o apa, ea la o tigara, o barfa , una alta, ce si cum iti merge, si altele, si ce a urmat... nu stiu cum ar putea fi descris, parca te-a lovit ceva, dar placut. care a fost la ea stie despre ce e vorba.

Iarasi o intalnire de nota 10+

Singurul aspect la care mai e de lucrat, este locatia, una mai demna de ea,dar atata timp cat o avem nu mai conteaza

GFe clar e de 10, se poate vorbi chiar de PSe

Si clar 10 pentru modul ei de a fii, si pentru cum participa, si cand se dezlantuie ai face bine sa-i faci fata

Si am beneficiat si de un masaj de relaxare foarte placut si foarte relaxant

Nu stiu a cata revenire e, dar ma surprinde de fiecare data.

 

Te pup draga Irina si sper sa ne revedem din nou cat mai curand  :kiss3

Multumesc mult pentru apreciere si pentru vizitele facute..data viitoare cand ne vedem sa ma anunti daca ramane jocul stabilit. Iar legat de cazare si eu sunt dezamagita ca nu este una pe gustul meu. De luna viitoare termin contractul cu proprietarul si sper sa imi gasesc ceva cu mai bune conditii.

Ps: multumesc tuturor ca totusi a trecut peste acest aspect cu cazarea si au continuat sa ma viziteze.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov.
  • Oras:Brasov.

Imi cer scuze tuturor ca astazi am inceput mai tarziu programul dar am avut o problema de rezolvat, nu am avut timp sa scriu pe forum.( oricum o sa imi dau interesul sa intru mai des, mai ales ca mi-am rezolvat problema cu logarea) As vrea sa va readuc aminte ca eu lucrez zilnic incepand cu ora 10 app pana la ora 19. In caz de am programari si dupa ora 19 raman la locatie. Duminica lucrez doar pe baza de programari facute cu o zi inainte. Ca servicii cred ca deja sa inteles dar mai scriu odata: ofer oral si normal protejat (ambele), restul cum prefera persoana care ma viziteaza( masaj de relaxare, masaj erotic, diferite fantezii..lista poate fi lunga si va obosesc).

Va doresc o zi frumoasa si linistita

Ps 1: as vrea daca aveti timp sa imi dati sugestii ce zona preferati pentru noua mea cazare

Ps2: in caz de nu raspund lasati -mi un mesaj dar va rog specificati si pana cand va pot contacta( nu pot sa raspund la mesaje care le vad mult mai tarziu pentru ca nu vreau sa creez probleme)

  • Like 3
Link spre comentariu

Imi cer scuze tuturor ca astazi am inceput mai tarziu programul dar am avut o problema de rezolvat, nu am avut timp sa scriu pe forum.( oricum o sa imi dau interesul sa intru mai des, mai ales ca mi-am rezolvat problema cu logarea) As vrea sa va readuc aminte ca eu lucrez zilnic incepand cu ora 10 app pana la ora 19. In caz de am programari si dupa ora 19 raman la locatie. Duminica lucrez doar pe baza de programari facute cu o zi inainte. Ca servicii cred ca deja sa inteles dar mai scriu odata: ofer oral si normal protejat (ambele), restul cum prefera persoana care ma viziteaza( masaj de relaxare, masaj erotic, diferite fantezii..lista poate fi lunga si va obosesc).

Va doresc o zi frumoasa si linistita

Ps 1: as vrea daca aveti timp sa imi dati sugestii ce zona preferati pentru noua mea cazare

Ps2: in caz de nu raspund lasati -mi un mesaj dar va rog specificati si pana cand va pot contacta( nu pot sa raspund la mesaje care le vad mult mai tarziu pentru ca nu vreau sa creez probleme)

"Ps 1: as vrea daca aveti timp sa imi dati sugestii ce zona preferati pentru noua mea cazare" Coresi?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...