Sari la conținut

0721759843


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

ofer companie intima domnilor generosi si cu bun simt. sunt prietenoasa ,sociabila, sunt o persoana deschisa ,zambareata si pozitiva. nu ezita sa ma contactezi ?? poze noi 100% reale ??

Ma distreaza semnele de intrebare pusa de fatuca in anunt. :D











150 finalizarea On+Np , 250 ora.

Link spre comentariu

S-a rebranduit Ca sa isi explice 50 ron in plus pt aceleași servicii (in interval de 3 luni). Ce naiba suntem noi aici? El dorado pt toate fomistele? Adica 150/250 a devenit o normalitate pt orice mahalagioaica/urata/tiganca/fast fuck. Pana cand?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea

Pai stiti voi dragi confrati cum sunt preturile... Toate au crescut. Chiar si salariul minim. Nu-i nimic numa sa le creasca si lor serviciile atitudinea si respectul fata de noi.

  • Like 2
Link spre comentariu

Inteleg ca prost nu e cine cere, dar in ritmul asta unde ajungem? Cum sare una putin prețul (din motive intemeiate), cum toate "printesele" vor urma planul tarifar. Ascultați la mine si tineti-ma minte. In octombrie-noiembrie o sa futem cu 200 nr daca continuam asa. Mai bine ca la produs în amsterdam.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea

Are topic deschis am si facut eu parca recenzie dar reamintesc si aici : 150 cu CIM fara graba poze reale e cu bun simt. Eu am fost la ea de mai multe ori si o sa merg si in acest sejur al ei la Oradea. Eu am fost multumit la raportul pret / calitate destul de bun. Eu zic ca merita banii. Daca doriti ma puteti contrazice..

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Inteleg ca prost nu e cine cere, dar in ritmul asta unde ajungem? Cum sare una putin prețul (din motive intemeiate), cum toate "printesele" vor urma planul tarifar. Ascultați la mine si tineti-ma minte. In octombrie-noiembrie o sa futem cu 200 nr daca continuam asa. Mai bine ca la produs în amsterdam.

Amu îi de râs sau de plâns ? :)
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

A revenit fata,are si o colega cu care nu m-am intersectat.

 

Locatie 10 prima de pe Sucevei.

 

Aspect 9,5, naturala,inalta 175,picioare faine ,fund beton,sani medii si nu lasati

 

Igiena 10,nimic de reprosat

 

On 8+1 nu e spectaculos, dar este placut si nu se grabeste sa puna protectia. +1punct pentru zonele invecinate

 

Np10,se misca foarte bine,nu initieaza dar nici nu spune nu,priveliste frumoasa,incercat 3 pozitii,finalizat pe fumduletzul ei beton.

 

Halat 150 leuti bine investiti,on,np,cob, 30 min dtd

 

De recomandat Da

 

De revenit Da

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

A revenit fata,are si o colega cu care nu m-am intersectat.

 

Locatie 10 prima de pe Sucevei.

 

Aspect 9,5, naturala,inalta 175,picioare faine ,fund beton,sani medii si nu lasati

 

Igiena 10,nimic de reprosat

 

On 8+1 nu e spectaculos, dar este placut si nu se grabeste sa puna protectia. +1punct pentru zonele invecinate

 

Np10,se misca foarte bine,nu initieaza dar nici nu spune nu,priveliste frumoasa,incercat 3 pozitii,finalizat pe fumduletzul ei beton.

 

Halat 150 leuti bine investiti,on,np,cob, 30 min dtd

 

De recomandat Da

 

De revenit Da

Uitandu-ma peste notele din recenzie mi se parea ca iese o medie prea mare,pana cand am observat ca nu am precizat GFE-ul care este de nota 6-7. Nu este o fata lipicioasa,dar se subordoneaza cerintelor si este submisibila. Merita vizitata fata,se misca bine . Mai ales daca se cauta sa fie o fata inalta.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator bara77
Reputație: 0

"FUTACIOSI DIN TOATA TARA UNITI-VA"

Am fost la fatuca asta acum 2 zile, sunat si programat rapid (app 20min) pe Str. Sucevei. Pot sa va spun ca este cea din poze arata chiar mai bine in realitate, foarte comunicativa are initiativa si face un oral de milioane. Se vede ca e veche si cunoaste meserie, are respect pentru clienti inainte de a incepe activitatea se viziteaza baia si apoi telefoanele inchise. De precizat ca in apartament mai este o colega.

Sa trecem la punctul culminant - am platit inainte 150 Ron o finalizare (pentru 2 finalizari 250) am fost invitat sa ma lungesc pe spate ca sa "pot lucra mai bine", am avut parte de un oral bun cu tentative de deep, umed si zone adiacente il apreciez de un 8 ....(oricand se poate si mai bine), apoi am trecut la spatele ei unde am pompat ca nebunu ...(are un fund sa inebunesti ), geme, icneste  si da contre .... 

Ca si negativ un pic prea mult gel la "pasarica".

sa rezum : ON - 8

                  NP - 9 

Nu a pomenit nimic de anal sau altceva eu unul m-am multumit cu ON, NP, las alti futaciosii sa intrebe.

Baia este OK curata, prosop curat, gel de dus un singur fel ... o chestie care miroase a capsuni ceva foarte ieftin.

Sa nu uit numarul este cel de sus din anunt. 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna confrati.

In urma cu vreo 2 saptamani, dupa o vizita la Synthi am zis sa incerc norocul si la titulara topicului, deoarece demult am avut-o in vizor. Spre surprinderea mea a raspuns din prima, mi-a comunicat trarifele, locatia si in 10 minute am fost la ea. Am ajuns la celebrul bloc "colorat", unde dau de titulara topicului. Nu stiu parca e mai slaba in relitate, parul prins in coada, pielea alba. cred ca mai are o colega, mai era o camera cu usa inchisa si erau ceva pantofi in fata usei. M-am cerut la baie apoi am trecut la lucruri mai serioase. Actiunea a fost ok sa zicem, putin fast fuck, oral neprotejat destul de OK insa putin pe graba, apoi la normal am facut 2 poziti LOT si dodgy unde am finalizat in prez. Singurul plus este privelistea in pozitia dodgy. Pentru mine a fost o intalnire nereusita, putina socializare nu ar strica la inceput, eventual un pahar de apa/suc. In fine pentru mine nu e de revenit.

 

Notele:

 

Locatie 9 nufarul. blocul celebru

Aspect 8 inalta aprox. 175,picioare faine,sani medii dar nu as intoarce capul dupa ea pe strada

Igiena 10 ,nimic de reprosat incercat si 69 

On 8 destul de simplu, fara artificii., 

NP 8 nu comenteaza, sta cum vrei tu

 

Halat 150 lei, 25 min dtd

De recomandat : Doar pentru trofeu

De revenit : pentru mine NU

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...