Sari la conținut

Blonda finuta exotica - 0735738876


Vizitator

Postări Recomandate

cumetre am cam arso in activitati bahice intense aseara pana pe la rasarit daca ma intelegi, deci greu cu filosifia azi.

Dar daca vrei tu neaparat promit ca dau vreo 2 zile pe la biblioteca, ma antrenez sa pot sa sustine nivelul discutiei, si ne intoarcem la joaca nu e problema :P :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Eu asta nu inteleg la astia cu comentarii urate : ieșiți dracu din casa mea daca nu va convine , ca nu e pentru orice retardat mintal. Pa si la revedere , cui ii convine bine cui nu iar bine ! Nu esti obligat sa ramai daca nu vrei

 

vezi ca n-o sa ai bani de eugenii daca o tii cu obraznicia.

poate unii au in anumite aspecte opinii neconforme cu realitate, dar tu fii o fata finuta si nu injura. Se poate sa raspunzi si diplomatic

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Vezi ca am bani pusi de eugenii deoparte, pt vreo 20 de ani ! Merci frumos . Ma repet cu obraznicie: cine vrea bine cine Nu ..

 

pt ca esti mai obraznica nu ti-ar strica cateva palme peste fatza in timpul futaiului

  • Like 1
Link spre comentariu

fost intr-o seara, acum vreo 2 saptamani. locatie pe cheiul dambovitei, intre timpuri noi (mai aproape) si camera de comert (mai departe). bloc misto, garsoniera fusese faina, dar dezordine, in pat, telefoane, telecomanda, servetele umede, prezervative, o chestie neclara de imbracat... manele la nivel mediu de decibeli, iubirea mea :( ... ea aparent relaxata, dezinteresata, o intreb ce si cum, ii dau 150 pt o finalizare ON+NP cu CIM, ma duc la baie, fac un dus, revin si o gasesc intinsa printre chestii in pat... vorbeste cica dirty si il scoala pe gigel cu tatele si mangaieri, apoi incepe un ON cu ajutor de la mana, ii zic sa puna mana pe coaie si sa suga, se conformeaza, dar o baga in gura 3 cm. ceva schimbari de viteza, un lins pe un coi, apoi in timp ce ma jucam cu pasa a ei zice sa o fut, drept care punem un preze si ma urc pe ea sa ii dau adanc si incet, si cu rotocoale, si mai repede, zicand ca ii place si ei. drept care incepe sa zica din alea cu "asa, fute-ma adanc, da in mine etc" si ii fac pe plac, gandindu-ma ca poate termina si ea (ceea ce mi-ar face si mie placere). la un moment dat, pt ca nu am terminat in 5 min, zice brusc, asa Hai ca m-ai plictisit, se trage de sub mine si ii zic, si ...??? drept care se urca pe mine si da tare, sa ma termine, dar manelele nu sunt tocmai iubirea lu' asta micu...asa ca nu termin si ea oboseste dupa 3-4 min... zic, termina-ma oral, ceea ce se apuca sa faca, dar ajungem la o laba violenta, in care tinea gura pe aproape, din cand in cand... ii zic ca vine, sa o ia in gura, iar ea imi lasa copiii pe burta...

ma sterg singur (in sfarsit s-a dus si ea la baie :) ) si ma spal plecand repede.

Cam asta e blonda finuta exotica.

Sa lamurim:

Locatie de 6-7 (dezordine, mizerie...) + MANELE obligatoriu

EA: o tiganca vopsita blonda, cu tatuaje de parnaie!!! (asa e, cine a mai scris mai demult!) cu fata obosita, dar frumusica, cu ochi inchisi, mici, pometi lati, draguta, dar nu vreo miss. la corp, arata binisor, fund in mod special, chiar daca nu e chiar fit. tate moi, putin lasate, dar nu urate (in plus m-a lasat sa ma joc cu ele - merci) pasa cheala si stramta (+) micuta la inaltime, nu slim ci cu carne (si vreo cateva kg in plus, nu multe, dar nu are corp de diva divelor).

comportament sexos combinat cu cel de centura (banui ca o centurista care s-a mai stilat)...

mie imi iese de 7

ON 6

NP 7 

nimic care sa ma faca sa revin vreodata, desi primele 2 min chiar eram interesat sa revin...

150 ron prost investiti, cu o curva sub nivelul acestui pret!

mergeti voi daca vreti. pt mine e un caz tipic de promovare a unora care au un interes...

EU NU RECOMAND SI NU REVIN.

(pacat ca totusi ar fi avut ceva potential!)

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Blondul este natural desteptule, doar intretinut. Am fost si alte culori, de aia l-am vopsit! Si fata obosita e din cauza persoanelor ca tine care imi mananca creierii. Te pupic

post-253908-0-24471300-1523175051_thumb.jpeg

post-253908-0-03499300-1523175138_thumb.jpeg

  • Like 5
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Centurist probabil este si gramatica limbii tale romane . Inainte sa ma faci Țiganca te rog frumos sa iei un dez si sa te informezi mai vine , ai trecut clasa !?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...