Sari la conținut

Blonda finuta exotica - 0735738876


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Peste drum de biserica albă . Langa pub Primus , pe strada cu hotel mercur ! Calea victoriei 112

 

nu mai face imprudenta sa detaliezi adresa exacta aici, e doar un sfat

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

este cel mai frumos comentariu ! Chiar M ai facut sa zâmbesc . Merci frumos

Ma bucur pt ce am reușit. Se vede zâmbetul tau frumos si in poza. O sa-ți amintesc si când ne vom vedea poate voi reuși iar (dupa 2 mai). Toate bune!
Link spre comentariu

Bai nene, eu am zis ca poate treci printr-o faza, un moment mai greu, ceva. Eu tind sa fiu mai intelegator, sa acord circumstante atenuante.

 

M-ai zapacit si pe mine cu PM-urile, zapacesti si fetele, le poluezi topicele.

 

Nu stiu ce ai facut in viata reala, dar daca chiar te-ai luat de vreuna, tu nu esti om.

 

Violenta isi are locul doar intre barbati, pentru ca indiferent ce si cum s-ar intampla, un om cu capul pe umeri nu-si pune mintea cu pizda.

 

Asta a fost ultima data cand interactionez cu tine, de aia am facut-o si public, ca sa intelegi ca trebuie sa existe o masura, iar tu ai intrecut-o de mult.

 

eu zic ca tre sa ai o intalnire cu el ca dupa aia sa uite sa mai ameninte femeile

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da :) problema e ca in bloc se intra cu acces :) doar daca dau cheia , sau cobor eu . Merci frumos de recenzie , e super . Sper sa ne revedem . Pupici

 

Cu siguranta de revedem curand. :yummy

Link spre comentariu

Bai nene, eu am zis ca poate treci printr-o faza, un moment mai greu, ceva. Eu tind sa fiu mai intelegator, sa acord circumstante atenuante.

 

M-ai zapacit si pe mine cu PM-urile, zapacesti si fetele, le poluezi topicele.

 

Nu stiu ce ai facut in viata reala, dar daca chiar te-ai luat de vreuna, tu nu esti om.

 

Violenta isi are locul doar intre barbati, pentru ca indiferent ce si cum s-ar intampla, un om cu capul pe umeri nu-si pune mintea cu pizda.

 

Asta a fost ultima data cand interactionez cu tine, de aia am facut-o si public, ca sa intelegi ca trebuie sa existe o masura, iar tu ai intrecut-o de mult.

Nu esti singurul abordat in PM. Dar daca nu ii raspunzi va inceta.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Bai nene, eu am zis ca poate treci printr-o faza, un moment mai greu, ceva. Eu tind sa fiu mai intelegator, sa acord circumstante atenuante.

 

M-ai zapacit si pe mine cu PM-urile, zapacesti si fetele, le poluezi topicele.

 

Nu stiu ce ai facut in viata reala, dar daca chiar te-ai luat de vreuna, tu nu esti om.

 

Violenta isi are locul doar intre barbati, pentru ca indiferent ce si cum s-ar intampla, un om cu capul pe umeri nu-si pune mintea cu pizda.

 

Asta a fost ultima data cand interactionez cu tine, de aia am facut-o si public, ca sa intelegi ca trebuie sa existe o masura, iar tu ai intrecut-o de mult.

Nu am agresat pe nimeni...n-am nici statura si nici pregatirea necesara..

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...