Sari la conținut

Blonda finuta exotica - 0735738876


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Citește și tu, liviu95, mai sus. A zis că doar când se va apuca de interioarele casei va face anal man🤣🤣

Hai care va pricepeti la tencuit, la dat cu lavabila, montaj etc. Sa o ajutam pe fata sa faca mai repede anal ca o vad dornica :))
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ahah 🤣🤣🤣🤣🤣multumesc frumos . Totusi mi as dorii ca prima mea experienta sexuala ( anala ) sa fie asa cu un tip stapan pe el, romantic si in acelasi timp bestie. Sa ma ud atat de tare , incat sa nu simt durere ! Sa ma pupe sa ma imbratiseze🤣.maine trebuie neaparat sa ajung la un sex shop? Stie cineva vreunul cat de cat mai mare ..

Link spre comentariu
Vizitator eutuel123
Reputație: 0

Ahah 🤣🤣🤣🤣🤣multumesc frumos . Totusi mi as dorii ca prima mea experienta sexuala ( anala ) sa fie asa cu un tip stapan pe el, romantic si in acelasi timp bestie. Sa ma ud atat de tare , incat sa nu simt durere ! Sa ma pupe sa ma imbratiseze🤣.maine trebuie neaparat sa ajung la un sex shop? Stie cineva vreunul cat de cat mai mare ..

Sexshop mare sau un dildo mare?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ahah 🤣🤣🤣🤣🤣multumesc frumos . Totusi mi as dorii ca prima mea experienta sexuala ( anala ) sa fie asa cu un tip stapan pe el, romantic si in acelasi timp bestie. Sa ma ud atat de tare , incat sa nu simt durere ! Sa ma pupe sa ma imbratiseze🤣.maine trebuie neaparat sa ajung la un sex shop? Stie cineva vreunul cat de cat mai mare ..

Eu ma gandeam ca vrei cu unu care sa nu o aiba mare ca sa nu te doara ca dupa te sperii si numai incerci niciodata. Ma ofeream eu aici, ma descurcam la romantism, bestialism etc :))

Ps: la Unirii sunt doua, ala langa Unirea si inca unu cum mergi spre Centru. Sa ti alegi ceva frumos. :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Tu cred ca gabar nu ai auzit de clinicii private unde se recolteaza analizele . Intre orele 07-11 . Policlinica Titan, stnevo desteptule . Ti le trimite prin email daca ai auzit de asa ceva !!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Gen .. dar astea le am deja , afara de catuse

Aia de jos in stanga e masca din aia de dormi noaptea cu ea? De mult caut una nu ma gandeam ca pot gasi intr un sex shop.

Cauta pe net ca au marfa mai multa in online.

Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

Si ma repet , daca veneai stiai varsta , cum ai aproximat tu 30 sunt curioasa . La asta ai mintit ! Si daca vroiai sa vorbim trebuia sa ma platesti pentru vorbit, doar stii de ce vii aici

ei dracie,p-asta cu platitul pt.vorbit chiar ca n-am mai auzit-o !!!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragii mei de la ora 15:00-16:00 sa stiti ca spal prosoape , asa ca daca va deranjeaza ca spal si merge masina de spalat . Evitati ora aceasta va multumesc anticipiat !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Aia de jos in stanga e masca din aia de dormi noaptea cu ea? De mult caut una nu ma gandeam ca pot gasi intr un sex shop.

Cauta pe net ca au marfa mai multa in online.

daca stiam iti faceam eu una cadou, am daruit o acum 3 zile !
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...