Sari la conținut

Blonda finuta exotica - 0735738876


Vizitator

Postări Recomandate

Salutare 

 

MI am facut cont special sa pot comenta " blonda finuta exotica " 

Intrucat " intra " la cupluri am zis sa  o incerc cu iubita mea ! 

Pe scurt : este cea din poze , placuta , amabila dar praf in pat , varza .A venit mirosind crunt a tutun ( gura ) , parul nespalat etc.

La oral praf si pulbere nu am mai intalnit , normal la fel ,ochii pe telefon si mereu si a  tras o cu un vibrator . Am platit 500 lei si ne am luat la revedere inainte sa se incheie 60 min sau un numar !

Nu recomand ! 

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salutare 

 

MI am facut cont special sa pot comenta " blonda finuta exotica " 

Intrucat " intra " la cupluri am zis sa  o incerc cu iubita mea ! 

Pe scurt : este cea din poze , placuta , amabila dar praf in pat , varza .A venit mirosind crunt a tutun ( gura ) , parul nespalat etc.

La oral praf si pulbere nu am mai intalnit , normal la fel ,ochii pe telefon si mereu si a  tras o cu un vibrator . Am platit 500 lei si ne am luat la revedere inainte sa se incheie 60 min sau un numar !

Nu recomand !

 

sper sa primesti o muie gratis pt comentariul tau
Link spre comentariu

sper sa primesti o muie gratis pt comentariul tau

Eu m-as fi asteptat sa dai o explicatie de bun simt, chiar daca nu ar fi fost o intrevedere cu acel tip, cuplu, dar tu esti extrem de fast...repede"o sugi", "sa primesti o muie gratis", "ai castigat o muie" "vezi de mucii din fasolea ta"!

Nu te supara, unde ai trait?

La astfel de limbaj eu nu vin nici mocca, sincer si nu cred ca sunt singurul care gandeste astfel.

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Din moment ce domnul, vorbeste asa imi permit sa folosesc ce limbaj vreau eu, pot folosii si unul decent stai linistit, si-a facut special cont pentru asta in fine... cand va aud bai Doamne ce limbaj, nu ai auzit niciodata sau ce ? Nu ai momente de furor cand te enervezi rau ?..

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mai bine sa fiu eu decat mironosita. Asta sunt si punct . Nu ma ascund dupa deget, spun in fata ce am de zis asa mi se pare corect.. daca aveti ceva de comentat veniti la usa mea cu drag...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu m-as fi asteptat sa dai o explicatie de bun simt, chiar daca nu ar fi fost o intrevedere cu acel tip, cuplu, dar tu esti extrem de fast...repede"o sugi", "sa primesti o muie gratis", "ai castigat o muie" "vezi de mucii din fasolea ta"!

Nu te supara, unde ai trait?

La astfel de limbaj eu nu vin nici mocca, sincer si nu cred ca sunt singurul care gandeste astfel.

cum o dai oricum nu e bine, nu am nici un atuu.... asa ca whatever.. o zi buna
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...