Sari la conținut

Blonda finuta exotica - 0735738876


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Eu m-as fi asteptat sa dai o explicatie de bun simt, chiar daca nu ar fi fost o intrevedere cu acel tip, cuplu, dar tu esti extrem de fast...repede"o sugi", "sa primesti o muie gratis", "ai castigat o muie" "vezi de mucii din fasolea ta"!

Nu te supara, unde ai trait?

La astfel de limbaj eu nu vin nici mocca, sincer si nu cred ca sunt singurul care gandeste astfel.

Las-o frate ca iar a fumat ceva!!ðŸ˜ðŸ˜‚,nu o vezi ce agitata e,stau si ma intreb,daca nu o intereseaza,ce plm se agita asa!?
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Las-o frate ca iar a fumat ceva!!,nu o vezi ce agitata e,stau si ma intreb,daca nu o intereseaza,ce plm se agita asa!?[/quote(((((]Tetrahydrocannabinol))) prescurtarea este thc citeste si ai sa vezi ..
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Dragul meu atunci cand fumezi nu ai nervi pentru ca THC iti intra in corp, bine sunt prea grele cuvintele astea pt tine. O zi buna

Nici nu vreau si nici nu imi doresc sa aflu,sa fie la tine acolo.

Sanatate multa iti doresc,si poate intr-o zi o sa iti vina si tie mintea la cap.

Ti pup!ðŸ˜ðŸ˜˜

  • Like 7
Link spre comentariu

Si probabil nu mi-ai dat o bine de ma jucam

Mai femeie/fata/ duduie sau cum vrei sa iti zicem...el fiind client iti daduse bani asa ca nu avea si rolul de a te satisface sexual. Daca vrei vibrator si mangaiat labiile asta o faci singura in pat, in pauza dintre doi clienti. Clientul te plateste ca sa faci ce zice el, nu ce vrei tu...nu amesteca aiurea dorinta ta de sex cu dorintele clientului ca nu se suprapun (sau foarte rar, daca e chimie intre voi...acum clar chimia a fost zero) :slap2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucale
  • Oras:bucale

Cand Dumnezeule mare o sa ajung si eu sa traiesc printre oameni care prefera sa citeasca ori sa faca sport decat sa se drogheze, cand? :(

 

Cand n-o sa te mai duci la curve!

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu

Oi fi fost tu la altcineva cine stie...adauga si tu niste probe pentru cultura noastră generala✌✌✌✌.deși toata lumea care a vizitat această domnișoară nu a venit cu remarci gen: nu este ea...sau seamana un pic cu cea din poze😉😉chiar o rugam sa mai puna niste poze.stima

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...