Sari la conținut

Blonda finuta exotica - 0735738876


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Plus de asta pozele mele sunt cu numarul de telefon pe ele, orice alt anunt este fals sa stiti . Eu sunt gata din poze , stau pe splaiul unirii , prestez singura si cam atat. Domnule Esarfa este gucci nu Burberry!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Plus de asta pozele mele sunt cu numarul de telefon pe ele, orice alt anunt este fals sa stiti . Eu sunt gata din poze , stau pe splaiul unirii , prestez singura si cam atat. Domnule Esarfa este gucci nu Burberry!

este cu imprimeu gen Gucci . Eșarfa ta vorbește chineză cu accent 100%.
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

este cu imprimeu gen Gucci . Eșarfa ta vorbește chineză cu accent 100%.

. Iti fac si demonstratie dragul meu ca Hainele mele sunt originale, ma poti vizita daca doresti ca asta te intereseaza. Chinezarii poate porti tu, Eu nu sunt fana, mai ales la meseria care o fac ar fi culmea sa ma imbrac de la dragonul rosu
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

. Iti fac si demonstratie dragul meu ca Hainele mele sunt originale, ma poti vizita daca doresti ca asta te intereseaza. Chinezarii poate porti tu, Eu nu sunt fana, mai ales la meseria care o fac ar fi culmea sa ma imbrac de la dragonul rosu

Niciodată ........ Poate așa ți-a zis ăla care ți-a vândut-o .și de la care ai cumpărat-o la juma’ din bani . ..Că e furată de la Gucci sau e ‘trasă’ cu cardu’ . ... E cârpă colorată . Crede-mă ..unii dintre noi ..sau femeile noastre .au d’alea bune ... și cunoaștem diferența . ...... Nu e problemă ...dă’o’n pula mea de cârpă .. Să știi că mie îmi place de tine f mult . Îmi place la nebunie să fut femei drogate ... sunt de 100 de ori mai funny decât țărăncile astea cu 1mil de restricții .

post-93385-0-99097200-1519387920_thumb.jpeg

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ba de Haine Ba de esarfe 😂😂😂ce doamne iarta-ma . Veniti cu mine la cumparaturi mai bine

Nu , mulțumim de invitație ! Prefer să cumpăr din magazine😜 .. decât de la negrii care vând pe cearceafuri la Florența . Știi tu 😜...... Dacă mai stai ceva timp p’aici ... sigur o să ne dăm uța . ..
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...