Sari la conținut

0743547758-Delia fund bombat


robinfut

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Scuze pt greseli ii din cauza tel plus am ras pe fuga ...... sper ca s-a inteles ce am vrut sa zic....asta este o rautate....m-am invatat cu astfel de rautati.....asa-i cand lucrezi cu oameni...ii greu ....multa bataia de cap....

este o rautate nu ,,un rau '' asta am scris
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Aoleu, cred ca o sa te sun sa imi traduci ce ai scris.  :iagree  :feet  :rax2

da bn ar fi apoi tragi o concluzie si faci un rezumat poate tu te faci inteles :-))) :-)) nu ma descurc cu situl asta ma enerveaza ....scriu ceva si ma trezesc cu altceva postat
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Vai ce prostie de sait scriu ceva si se posteaza altceva .....zi stricata

Nu "saitul" e de vina, e de vina autocorrect-ul tastaturii telefonului tau.

 

Si nu te mai chinui sa-i explici domnului ca o programare era sfanta ( mai ales daca era respectata de ambele parti ) ca nu o scoti la capat cu el nici secolul urmator. El are o problema si anume sa fie primit cand vrea el, nu cand vrei tu....ce n-ai inteles ? Mai precis, te suna si tu executi dorinta lui.

 

Lasand gluma la o parte, nu-ti mai bate gura cu toti robotii.

 

Te pup, seara faina.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

La mulÅ£i ani tuturor ce isi serbeaza astazi ziua de nume ,multa sanatate ÅŸi fie ca Sfântul Gheorghe să va călăuzească mereu!pupici

am inteles ca la sărbătoriri e un discount de 50% astăzi!😂😂😂
Link spre comentariu

Bună seara!

 

Pe scurt, fără povești.

 

Din dorința de a încerca ceva nou, sun azi la domnișoara. Făcut devreme rezervare telefonică pentru ora 17, acceptată.

 

Am ajuns la timp în zonă, în ciuda traficului "minunat" de la ora asta, parchez, sun cu 5 minute înainte, nu răspunde nimeni. Sun peste un sfert de oră, nimic. Sun peste o oră, nimic.

 

Mulțumesc! Seară faină!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Victory Square
  • Oras:Victory Square

Bună seara!

 

Pe scurt, fără povești.

 

Din dorința de a încerca ceva nou, sun azi la domnișoara. Făcut devreme rezervare telefonică pentru ora 17, acceptată.

 

Am ajuns la timp în zonă, în ciuda traficului "minunat" de la ora asta, parchez, sun cu 5 minute înainte, nu răspunde nimeni. Sun peste un sfert de oră, nimic. Sun peste o oră, nimic.

 

Mulțumesc! Seară faină!

era promotie la Lidl

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@Viorica Vasilica,la tine când e promoție?

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bună seara!

 

Pe scurt, fără povești.

 

Din dorința de a încerca ceva nou, sun azi la domnișoara. Făcut devreme rezervare telefonică pentru ora 17, acceptată.

 

Am ajuns la timp în zonă, în ciuda traficului "minunat" de la ora asta, parchez, sun cu 5 minute înainte, nu răspunde nimeni. Sun peste un sfert de oră, nimic. Sun peste o oră, nimic.

 

Mulțumesc! Seară faină!

buna dimineata !!! Din pacate nu ne-am putut vedea ca o intervenint ceva urgent.....nici nu am apucat sa anunt.....dar cu teama sa nu deranjez.....imi pare rau.....nu o fost cu intentie.....!!! Poate alta data cu drag.....imi cer scuze
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@Viorica vasilica,deci am pus-o, trebuie să mă întorc în timp.Am plecat să găsesc poarta tunelului,sper să setez bine vârsta.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Pentru unii, Paştele e un moment de întregire a familiei, în care îşi doresc pace şi bucurie. Pentru alţii, e o zi în care se distrează ceva mai mult sau scapă de serviciu ori de şcoală. Pentru mine e pur şi simplu o zi minunată, pe care vreau să o împărtăşesc cu voi. Paşte fericit si multa sanatate va doresc!!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna ziua!!! Ce faceti ??? Bine sanatosi??? Am o rugaminte pt programarii va rog sa ma sunati....nu ras la mesaje si Nici nr privat.....cobsider ca este cel mai bn este sa ne auzim si infunctie de posibilitati facem o programare si va astept cu drag....va pup zi frumoasa

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

Si daca nu ras la tel inseamna ca sunt ocupata si reveniti cu in tel mai tarziu....multumesc de intelegere

Hai poate postezi gogoshica , ca tot ie sarbatoare 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...