Sari la conținut

Sonya doamna matura 0747526203


dan282

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Te asteptam la Oradea?

 Din pacate nu o sa vin de tura asta... Poate data viitoare cand vin la Cluj, sa fac o vizita si la Oradea.

xxx

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

In ce orase mai mergi?

Anul acesta intentionez sa ma plimb un pic. Deocmdata.. am Cluj, Oradea si Arad pe lista. Posibil si Constanta mai prin iulie/august.

xxx

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ai renuntat la Baia Mare?

Nu am renuntat la nimic. Abia imi intru in 'forme'. Sa termine astia cu  hartiutele si 'biletele de voie' si voi putea sa imi aranjez deplasarile din timp.

XXX

Link spre comentariu

Buna zua Dna Sonia

 

m-as interesa daca accepti si tichete de masa pt un futai bun??de ex. sodexo merge??

sau daca cumva te futi si pt ulei, zahar, faina etc.. spune-mi te rog ce cantitate sa intocmesc ca am in plus destule

 

Te pup Madam Sonia

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna zua Dna Sonia

 

m-as interesa daca accepti si tichete de masa pt un futai bun??de ex. sodexo merge??

sau daca cumva te futi si pt ulei, zahar, faina etc.. spune-mi te rog ce cantitate sa intocmesc ca am in plus destule

 

Te pup Madam Sonia

Buna seara,

 

'Cate bordeie, atatea obiceie.'

 

In Japonia exista  un sistem foarte interesant de schimb  la pakinko ( jocurile de noroc sunt interzise, dar poti schimba 'in bani' castigurile din bile); si in industria sexului  exista o diversitate  fabuloasa dusa la rag de arta prin ipocrizie...

 

Nu stiu ce te-a facut sa crezi ca la Cluj sau in Romania, asa ceva e la moda; Si in mod special aici in discutii despre mine. Sau poate ai ramas 'in pana' de cash si doar atat iti poti permite...

 

Exista asa cum am spus, mai multe tipuri de ipocrizie, dar  nu am inteles exact din ce ai scris la ce categorie te-ai incadra .( invidios/fatarnic/prefacut/fricos...)

Ti-as raspunde mult mai amplu fara a dori sa te jignesc cu ceva, dar consider ca nu meriti atata atentie aici unde nu ai contribuit cu nimic.

 Cu alte cuvinte, domnule draga, nu accept trocuri pentru serviciile mele.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Poți încărca poze imgbb sau imgur și să pui link-ul aici și orice cont verde le poate descărca și posta. Am văzut o groază de fete ce asta fac și eu personal am pus pozele la cel puțin 5 fete în ultimele zile.

 

Dacă faci asta, îmi dai un semn (mă citezi sau PM) și le voi pune eu. Cer semn pentru că nu prea intru pe topicele vechi, mai mult pe cele noi ca să văd dacă sunt deschise corect și să dau raport în caz contrar ca să se remedieze greșelile.

Multumesc frumos! :kiss3

Mai dureaza o zi, doua... Sa ajung la Cluj si pozez si 'sculele' :girly din dotare.

Link spre comentariu
Vizitator pilutu
Reputație: 0

Poate femeia asta are tehnici si servicii ok dar arata zici ca ii soacra-mea e masiva si cam urata . Nu o vad sa aiba trasaturi frumoase deloc !

Poate iti indeplinesti o fantezie cu soacra cu ocazia asta :)))). Ceva hard daca stii cum zic. Acest comentariu este un pamflet a se tratabca atare.
Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

Poate femeia asta are tehnici si servicii ok dar arata zici ca ii soacra-mea e masiva si cam urata . Nu o vad sa aiba trasaturi frumoase deloc !

Bai prietene sunt genuri si tipuri de femei pentru fiecare in parte, tu vrei lapte, nu are, vrei jucarii?, are!, acuma ca nu e miss asta e, dar daca vrei sa vezi cum lucreaza intreaba-l pe.maximusm ca el stie cel mai bine, e a doua la care merge fest in afara de madalina.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Disponibila  de maine 31.05- in Cluj. Voi sta minim o saptamana.

Locatia: Str.Cojocnei  ( zona ExpoTransilvania)

 

Servicii si tarife :

 

30 min:- 150

60 min:- 250

 

 O - ( neprotejat in functie de igiena, si dorintele clientului)

 N- DOAR protejat 

 

Permise: imbratisari, sarutari/Fk/69..etc

 

 Finalizare  : CIM/COF/COB -

 

A- DOAR protejat, si pt. anal se percepe o taxa de 50 in plus la tarifele afisate.

Link spre comentariu

Eu mai fac cate o gluma mai oameni buni pe forum mai postez despre jucarii si diverse rahaturi asa de fun sa vad pe care catii duce bostanu si ce replici dau 😀!

Is mascil alpha si nu merg sa fut decat la fete care arata bine, ingrijite si curate nu umflate de genu cu aere de ceva printesa! Sunt tigan si sunt mandru ca sunt RROM!

O zi buna tuturor

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...