Sari la conținut

Sonya doamna matura 0747526203


dan282

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 minute, danabol a spus:

Pai poti sa mergi si cu o punga de marunti :)) duduia a ramas in 2002 cu poze facute cu telefonul camera VGA. 
Eu nu stiu, ii bate pensia la poarta... in loc sa creasca nepotii uite si tu ce face :)) 

Mulțumesc, admiratorule! Sa ma votezi la urmatoarele alegeri! Ai niste ochi priceputi tare! Vrei si tu poze cu autograf?

Link spre comentariu
  • Oras:body
  • Oras:body
1 minute ago, advert129 said:

Mulțumesc, admiratorule! Sa ma votezi la urmatoarele alegeri! Ai niste ochi priceputi tare! Vrei si tu poze cu autograf?

Nu am de gand sa intru in cearta ca timpul meu este prea pretios pentru ati raspunde tie :))) 
Eu unul nu ti-as arăta nici fundu... :( apoi sa te vad goala sau sa te fut. Iti doresc numai bine si sport la ciucit!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 9 ore, danabol a spus:

Nu am de gand sa intru in cearta ca timpul meu este prea pretios pentru ati raspunde tie :))) 
Eu unul nu ti-as arăta nici fundu... :( apoi sa te vad goala sau sa te fut. Iti doresc numai bine si sport la ciucit!

Nu cred ca e nevoie sa umblați cu jigniri la adresa Soniei,piața e f.vasta,aveți de unde alege și probabil unora le plac sau au fantezii cu mature asa cum este doamna care momentan oferă servicii super ok fata de multe fetiscane care te grăbesc sau iti oferă un oral mediocru.

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 11 ore, advert129 a spus:

 Ai cumva numarul la respins de tot iti arunci frustrarea pe aici? 

@pisicut chiar crezi ca e ok?

Nu doamna nu am nr ul respins doara nu am fost inca la dumneata dar daca o fi respins si asi vrea neaparat sa canti o melodie pa clarinetul meu mi asi lua o alta cartela simplu!!

Nu eu doar v am propus o varianta cinstita doara si noi oamenii de rand lucram din greu pt aceste bonuri si m am gandit ca n ar fi o rusine nici pt dumneata asa ceva, na o zi buna

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:body
  • Oras:body
2 hours ago, daniell86 said:

Nu cred ca e nevoie sa umblați cu jigniri la adresa Soniei,piața e f.vasta,aveți de unde alege și probabil unora le plac sau au fantezii cu mature asa cum este doamna care momentan oferă servicii super ok fata de multe fetiscane care te grăbesc sau iti oferă un oral mediocru.

Începe cu minusuri pe aici si nu imi plac astea si citări la pisicuts, omu a intrebat frumos daca suge pe bonuri, putea sa răspundă si bătrâna asta împuțită umflata frumos 😉 ce nu-i convine nu inteleg, Răspunde in plm frumos, eu am tot vazut aici si nu inteleg cine se crede cu romanele ei, o imbraligatoare. Poti sa dai câte minusuri vrei ca nu imi pasa, dar nu esti capabilă sa dai un raspuns normal unui om care te o intrebat daca faci ceva. Hoșcă bătrâna ten gura!

2 hours ago, steffy69 said:

Nu doamna nu am nr ul respins doara nu am fost inca la dumneata dar daca o fi respins si asi vrea neaparat sa canti o melodie pa clarinetul meu mi asi lua o alta cartela simplu!!

Nu eu doar v am propus o varianta cinstita doara si noi oamenii de rand lucram din greu pt aceste bonuri si m am gandit ca n ar fi o rusine nici pt dumneata asa ceva, na o zi buna

Asta e peste tine ma, nu i om de rând ii asvert123 care la 50 de ani suge pule in loc sa stea cu nepoții si sa iti bage actele de pensie, asta-i una din milioanele de romani care nu au muncit niciodată si la vârsta pensiei cand chiar nu mai pot face nimic sfârșesc in colț de strada. Zi advert ten gura de nioasca batrana te futi este?

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Deci rad cu lacrimi sa ma bata mama, aveti si voi dreptate intr-un fel, dar si ea are dreptatea ei, ala plateste cu bonuri, ea plateste cu jigniri, asta de mai jos e filozof iar pe ea o doare-n pizda de ce sugeti voi pe aici, va mai zic o treaba, sunt mii de copilași batrani pe aici care au fantezii cu mamele lor, iar ca sa isi aline cumva fanteziile astea, viziteaza aceasta doamna, inca nu e bunicuta din cate stiu eu, iar tu doamna draga nu urla dupa politie daca inca nu ti-a rupt nimeni picioru, "viorele chicioru viorele" capisci?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 5 ore, Baddboykills a spus:

Deci rad cu lacrimi sa ma bata mama, aveti si voi dreptate intr-un fel, dar si ea are dreptatea ei, ala plateste cu bonuri, ea plateste cu jigniri, asta de mai jos e filozof iar pe ea o doare-n pizda de ce sugeti voi pe aici, va mai zic o treaba, sunt mii de copilași batrani pe aici care au fantezii cu mamele lor, iar ca sa isi aline cumva fanteziile astea, viziteaza aceasta doamna, inca nu e bunicuta din cate stiu eu, iar tu doamna draga nu urla dupa politie daca inca nu ti-a rupt nimeni picioru, "viorele chicioru viorele" capisci?

@Bad boy... Te rog sa-mi arati si mie ('copy/paste' eventual), care sunt jignirile alea aduse de mine!

*

Faptul ca unii nu pot face diferenta dintre 45 si 50.. e problema lor; e plina lumea de.. 'functionali'! Viata nu se incheie la 45 sau 50 de ani. Si nici daca ai sau nu nepoti! Pacat e sa traiesti... degeaba, cautand, cersind atentia altora. Dimpotriva, as spune ca adevarata viata incepe la 45!  Banuiesc ca cei care considera varsta de 45... o uraciune, nu s-au gandit ca ajung si ei la varsta aia... acusic!

Nu-s pe nisa lor de varsta, ar putea simplu sa treaca mai departe( in titlu topicului scrie matura !) insa ei ramand in eterna lor bula colorata, si-au facut un hobby in a jigni gratuit pe oricine, ca si cum eu ar trebui sa caut elixirul tineretii.. ei sunt invincibilii cu pula, nemuritorii ce raman vesnic la 18 anisor, purii si inculti! E plina lumea de ei; e plin netul! 

Nu toti purtatorii de pula sunt barbati! Unii chiar nu au invatat ca ceea ce oferi, e ce primesti. Daca o femeie suge pula, nu inseamna ca e mai prejos decat cel care o plateste! E o meserie ca oricare alta! 

 Sa intrii pe topicul unei fete/femei...si sa comentezi efectiv aiurea, JIGNIND gratuit, de dragul postarilor? atentiei???... e penibil, pueril si intolerabil dealtfel. Cu cat sunt mai tolerati, cu atat se inmultesc... dar mamicile lor fac mereu tripleti, din pacate! 

 Nu am tras de scula lor, de portofelul lor si vad ca revin cu jigniri. ACEIASI INDIVIZI! 

Atata timp cat nu au de gand sa ma viziteze, n-am tras de pula lor, de portofelul lor... care e atunci scopul acestor jigniri?

@playmaker Ma urmaresti de ceva vreme... vrei recenzii! E plin netul de literatura erotica!

Recenzii sunt suficiente pe orasele vizitate. Ai ceva personal de comunicat, exista PM sau ai nr. in titlul topicului. Mai gasesti recenzii despre serviciile mele pe  BV/SB/BM/SM/AR daca tot esti atat de curios.

 

 

Link spre comentariu

Are dreptate matusa Sonya suptul pulii nu este un lucru urat un act pa care tra sa l dispretuiesti, e un atu formidabil cu care natura la daruit femeia, eu o laud pa femeile care ne iau in gura, dar ganditiva si noi lingem si uneori lingem cu mult entuziasm chiar ambele gauri deci cu asta nu i nici o problema ba mai mult multi dintre noi de aia merem la aceste femei ca nevestele prietenele noastre poate  nu ne daruiesc aceste chestii fantastice deci cu matusa Sonya nu avem nici o problema in privinta asta, problema e ca dansa nu intelege uneori gluma si ar sari cu cutitu la gatul nostru, na futai cu pao bafta chiar so cu matusa Sonya

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 2 ore, advert129 a spus:

@Bad boy... Te rog sa-mi arati si mie ('copy/paste' eventual), care sunt jignirile alea aduse de mine!

*

Faptul ca unii nu pot face diferenta dintre 45 si 50.. e problema lor; e plina lumea de.. 'functionali'! Viata nu se incheie la 45 sau 50 de ani. Si nici daca ai sau nu nepoti! Pacat e sa traiesti... degeaba, cautand, cersind atentia altora. Dimpotriva, as spune ca adevarata viata incepe la 45!  Banuiesc ca cei care considera varsta de 45... o uraciune, nu s-au gandit ca ajung si ei la varsta aia... acusic!

Nu-s pe nisa lor de varsta, ar putea simplu sa treaca mai departe( in titlu topicului scrie matura !) insa ei ramand in eterna lor bula colorata, si-au facut un hobby in a jigni gratuit pe oricine, ca si cum eu ar trebui sa caut elixirul tineretii.. ei sunt invincibilii cu pula, nemuritorii ce raman vesnic la 18 anisor, purii si inculti! E plina lumea de ei; e plin netul! 

Nu toti purtatorii de pula sunt barbati! Unii chiar nu au invatat ca ceea ce oferi, e ce primesti. Daca o femeie suge pula, nu inseamna ca e mai prejos decat cel care o plateste! E o meserie ca oricare alta! 

 Sa intrii pe topicul unei fete/femei...si sa comentezi efectiv aiurea, JIGNIND gratuit, de dragul postarilor? atentiei???... e penibil, pueril si intolerabil dealtfel. Cu cat sunt mai tolerati, cu atat se inmultesc... dar mamicile lor fac mereu tripleti, din pacate! 

 Nu am tras de scula lor, de portofelul lor si vad ca revin cu jigniri. ACEIASI INDIVIZI! 

Atata timp cat nu au de gand sa ma viziteze, n-am tras de pula lor, de portofelul lor... care e atunci scopul acestor jigniri?

@playmaker Ma urmaresti de ceva vreme... vrei recenzii! E plin netul de literatura erotica!

Recenzii sunt suficiente pe orasele vizitate. Ai ceva personal de comunicat, exista PM sau ai nr. in titlul topicului. Mai gasesti recenzii despre serviciile mele pe  BV/SB/BM/SM/AR daca tot esti atat de curios.

 

 

"A fi sau nu fi?" Asta e o celebra intrebare dintr-o opera clasica, in care julieta ranita in amor s-a sinucis impreuna cu "el romeo" acum fac referire la forum, multi romeo dar plm nici un zmeu, precum si multe juliete dar nici o albaca ca zapada, ai inteles?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Nu am nimic cu doamna doar ca fiecare are varsta are specificul ei cel putin dpdv al unui barbat care mai apeleaza la astfel de servicii e o varsta cand preferi maturele precum apare si cealalta varsta cand preferi tinerelele asta e este loc in lumea asta pentru toti/toate

  • Like 5
Link spre comentariu

Ce daca are 50 ani, ofera servicii de calitate. Voi vreti la putoaicele de 17 ani sa va ia banii repede si sa va dea afara. Alea tinere lucra pe principiul sa treaca timpul sa iasa banul, plus ca habar nu au sau o fac in scarba. Aici e diferenta pe care unii nu o inteleg. Experienta face diferenta. Mai era una care statea ca o scandura, ori futeai gonflabila ori pe ea cred ca era aceeasi chestie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salutare,

Am fost si eu la doamna din scrst topic, manat de unele recenzii si de pasinea pentru mature.

 

Programat prin wats-up, locatia binecunoscuta, Dunarii 20b.

 

Ajuns, urcat, servit cu un energizant. Prima impresie, una ciudata... imi aminteam proverbul cu pomul laudat, la care nu e bine sa mergi cu sacul.. 

Am optat pentru o finalizare, trecut pe la dus pentru impospatare, apoi am purces in camera de lucru.. 

Aici am avut parte de un ON de senzatie.. se vede ca stie neserie.. in timpul oralului am cerut si o jucarie.. s-a conformat fara discutii... 

Apoi la NP, a fost o singura pozitie, unde geme, poate putin fals.. sau nu... am finalizat asa destul de repede.. ca urmare a acelui oral bestial..

Notele ar fi urmatoarele:

ON -9

NP -8

LOCATIA -8

DAMEZA nu o voi puncta, pentru ca asi fi subiectiv.. mie imi plac maturele.. dar nu atat de mature.. in schimb am simtit experienta ei, inclinarea catre client.. nu s-a uitat deloc la ceas la timp.. per total odata merita incercat

 

De revenit nu cred.. 

 

  • Like 6
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Cei drept , e liber la păreri , vreau să zic și eu două vorbe , și anume

 Am vizitat și eu această doamnă acum vreo 2-3 ani cred . Pe atunci , dacă rețin bine cred că avea preturi mai mici . Ca vârstă ,evident că are cu vreo 10 ani , zic eu, mai mult decât declara , de fapt cum procedează majoritatea femeilor din branșă. Ca aspect fizic (față , corp) rămâne corijentă însă ca prestație olimpică . Face doamnă asta un oral de îți tremură toate mădularele nu doar genunchii . Suge , și-o bagă până în gât ,linge , suge ouăle , limbi în fund , practic e că o ședință de psihoterapie orală pt neîmpliniți dpdv sexual. Aici descoperi de fapt ce înseamnă sexul oral. O recomand pentru cei ce nu pun preț pe aspect ci exclusiv pe servicii .

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 Maine - sambata 15ian.- ultima zi din acest tur la Cluj

Lucrez DOAR pe baza de PROGRAMARI! ( cu un minim de 30 de minute in avans) care se fac prin  PM/SMS sau wats up! 

Nu sunt disponibila 'acum' sau 'in 5 minute'!

Locatia : Park Lake- Dunarii 20B

Programul de maine : 10-19 ( pt cei cunoscuti.. 10-23)

Preturile raman aceleasi: 150-30 de min 250 -o ora ( anal la extra pret peste serviciile normale)

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 23 minute, admairdragos a spus:

De evitat grasă vb de parcă sa umflat limba în gură, și spre 55ani 9toate cele bune

Bine bine, grasa stim si noi cum e, dar de ce de evitat, da niate detalii daca tot ai inceput, ce ai scris tu acolo e ca si cum as da o muoe fara sa ma teemin🤦‍♂️

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 15.01.2022 la 13:04, admairdragos a spus:

De evitat grasă vb de parcă sa umflat limba în gură, și spre 55ani 9toate cele bune

Ca sa citez pe cineva.. ' te ai nascut asa, sau ai facut cursuri?'

A sustinut cineva ca sunt slaba??? Cat despre cum vb... hai, mai taie! Cand m-ai vazut dumneata de mi-ai apreciat asa bine varsta? Prin telefon? 

De plecat de la usa... nu sunt multi ce mi-au trecut pragul si apoi au plecat fara servicii. Ori iti place doar asa sa arunci cu pietre? ( P.S- Asa spuneai si de Dorina ca nu 'cunoaste meserie pt. varsta ei'...din cate imi amintesc eu asta ti-e stilul! hmmm!)

****

De rau ce a fost, revin la Cluj din 24 ianuarie!

🥰🥰🥰

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...