Sari la conținut

Sonya doamna matura 0747526203


dan282

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Buna Sonia simbata am drum în Cluj și aș dori o programare pe la ora 14 treizeci daca se poate .Mersi mult.

Buna

Da- mi te rog un SMS si spune cine esti ( adica nick ul de aici).Locatia probabil va fi in Zorilor  sambata.

Va trebui sa ma suni pt.confirmare ... cu ceva timp inainte, dar nu zile, ci cateva minutele. ;)

 

xxx

Link spre comentariu
  • Oras:depestetot
  • Oras:depestetot

Intr-un final am vizitat-o pe Sonya. De ceva vreme. E un mare contrast intre scrierile ei , replici si recenziile pe care le scrie. 

Si pentru ca acest contrast sa ramana, am sa fiu foarte sarac in recenzie si o sa ma limitez la clasic. Asta daca nu o sa ma provoace ea cu o recenzie...daca mai stie cand am fost :)

Locatie - 7

Aspect - 5

GFE - 8

ON - 9,5

NP - 8

A - nu am apucat :(

 

Concluzie : OM fain

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Intr-un final am vizitat-o pe Sonya. De ceva vreme. E un mare contrast intre scrierile ei , replici si recenziile pe care le scrie. 

Si pentru ca acest contrast sa ramana, am sa fiu foarte sarac in recenzie si o sa ma limitez la clasic. Asta daca nu o sa ma provoace ea cu o recenzie...daca mai stie cand am fost :)

Locatie - 7

Aspect - 5

GFE - 8

ON - 9,5

NP - 8

A - nu am apucat :(

 

Concluzie : OM fain

Multumesc! E greu sa faci 'click' cu toata lumea.Asa ceva e imposibil de fapt.

M-ai prins in toane destul de agitate!( mutat, ale, alea)

Nici eu nu mi-as da note mai mari pt. ce a fost! Serios. Tu ai un 9+ La BF insa...greu cu lipiciul!Desi ai totul absolut la 10 Plus!

Te-ai gandit tu ca e ok sa stai lemn sa-ti savurezi placerea... e ok pt. mine! Nu poti cere GF cand nu oferi! :rax2De felul meu sunt pisicoasa dar trebuie sa am si cu cine.

Multumesc!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Maai, mai! Credeati ca m-ati pierdut?

Am avut cateva zile mai lejere... cu cateva programari incendiare si mi-am luat liber restul zilei.( A se intelege ca eram cam varza de oboseala! )

 

Ma gasititi pana marti 23 apoi dupa 2 mai cand revin din vacanta pascala (lol)

 

Va rog nu mai recomandati amicilor ca la 100lei ofer totul inclusiv!   Asta pentru a evita dezamagirile prietenilor!

100 este doar oral si normal.Fara anilingus/cunilingus.. etc!

 

Nu am schimbat preturile si daca ofer ceva 'in plus' unui client fidel, este pentru ca vreau eu, nu pentru ca mi se cere!

 

Insistentele pentru anal cand platesti doar 100, iarasi mi se par exagerate! Platesti ai, nu... nu astepta sa primesti ca arati bine si nu insista inutil.

va pupisex

xxxx

 

P.S  Se stie deja ca 'lucrez' zilnic deci clar nu duc prea multe programari intr-o zi. Nu raspund la telefon daca e deja ziua full de programari.Nu e o lauda sau scuza.Doar ca sa stiti de ce uneori nu raspund.La sms ( pt. cei care ma cunosc deja) raspund daca il vad in max 20 de minute..altfel nu.

Link spre comentariu
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde

Sonya mamă, mai lasăi pă tăți sa povestească. Tu ești fată faină. asta știu. Să nu uițti nici tu ! Te țuc pă piersicuță !!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Seara buna 'tutulor"

 

@Johnny_Abia astept sa povesteasca careva! ;)

 

@ sarpex- Seara dupa 18 cu greu fac programari.Si in nici un caz unui amic ce vine la o prima intalnire! Motive solide si diverse!Locatia nu este regim hotelier si nu-mi permit sa fac vanzoleala multa sau 'galagie' ;)

 

@madmax123- Din pacate sau din fericire, nu revin in Bucuresti.M-am 'stabilit' la Cluj si  abia fac fata si spate cu ce am aici. Nu, nu e o lauda! Nu vad de ce m-as plimba in alte orase cand eu ma descurc minunat la Cluj.Daca ai drum prin Cluj, da-mi un sms cu cateva ore inainte, si te astept  cu drag.

Va pupisex pi tati xxx

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

mai ai ceva dispo azi? in ce zona stai?

buna.

Din pacate pt. astazi nu.Ma gasesti de maine pana joi de la 7:30 am-6/7pm. De joi intru intr-o mini vacanta.

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Eram obosita rau dupa atatea petreceri!!! Mii de scuze!  ( am vrut sa scriu marti nu tot luni!)

Am ajuns la Cluj.

 

Disponibila de maine dimineata dupa ora 7.30- pana spre seara.

 

xxx

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...