Sari la conținut

Sonya doamna matura 0747526203


dan282

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Update pentru cei ce nu vad semnatura:

 

30min - o.n -- o fin. 100 lei
30min- o.n. ---doua fin.150 lei
30min - A- o fin 150 lei
o ora -200 lei

 

In mod normal programul este de Luni pana vineri 10-18.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna!

Pentru intalniri de o seara-noapte(20-8), care ar fi tariful?

Multumesc!

O zi faina!

Buna!

Din pacate nu oferi astfel de servicii. Tariful este de 200 pt fiecare ora in parte.Maxim 3 ore.

Pentru o prima intalnire orarul meu este strict 7-18 sau 10-18.

Multumesc si eu, o zi minunata si tie! :hug1

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

A trecut si UNTOLD- si totul e mai linistit! huh!( Mare nebuneala!)

 

Multumesc de mesajele frumoase.Astept si eu recenziile voastre fie ele chiar si 'simple'- Curaj!

 

Luna august voi fi la Cluj cu programul deja stiut:  De luni pana vineri : 7am(10am) - 6pm(7pm)  Locatie: cartier Europa

 

Pentru cei cunoscuti deja programul ramane non-stop( cum ma prindeti si voi)    :kiss2

 

xxx

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pentru Vineri 16 Aug ,diminiata pe la 11 ma intereseaza o programare! Te sun Vineri diminata la ora 9 ,este ok?

Este ok.Trimite un sms si rezolvam cumva ;)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu sunt cel care ti-a trimis SMS cu noaptea-n cap... Putem stabili o programare pe maine?

Exista un numar de telefon pentru astfel de intrebari. Sigur ca putem stabili intalniri, dar nu pe forum!

Aici ne informam, povestim, glumim...

Raspund la sms daca imi spuneti si o ora pana cand puteti fi deranjati. NU fac programari prin SMS daca nu va aud si vocea!

xxx

Link spre comentariu
  • Oras:Pamant
  • Oras:Pamant

Exista un numar de telefon pentru astfel de intrebari. Sigur ca putem stabili intalniri, dar nu pe forum!

Aici ne informam, povestim, glumim...

Raspund la sms daca imi spuneti si o ora pana cand puteti fi deranjati. NU fac programari prin SMS daca nu va aud si vocea!

xxx

am incercat să îți scriu mesaj și ești prima femeie la care vreau să îi scriu înainte să devii cunosc și aici mă... Restul o să fie după nu am sa zic cine sunt nu este genul meu .:^)(・∀・)(θ‿θ)(◔‿◔)(ʘᴗʘ✿)
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Poti sa detaliezi?

Daniel :hug1 cred ca ai putea sa dai si tu ceva detalii ;) :feet

 

Forumul vad ca va place

Gasiti informatii utile si va ajuta sa nu luati tepe sau sa pierdeti timp.E bine sa faceti si voi recenzii. Chiar daca nu cu detalii picante!( nu toti suntem scriitori).Ajuta mult pe ceilalti sa isi faca o idee despre servicii dar si ca fata sa fie sau nu promovata in forum.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

am incercat să îți scriu mesaj și ești prima femeie la care vreau să îi scriu înainte să devii cunosc și aici mă... Restul o să fie după nu am sa zic cine sunt nu este genul meu .:^)(・∀・)(θ‿θ)(◔‿◔)(ʘᴗʘ✿)

;)

Ce fain e sa fii 'prima' sau primul   :)  ;)

Nu este cazul de detalii personale dragule. Nici nu dau, nici nu cer. Doar spuneam ca imi poti scrie SMS inainte de a suna, si apoi stabilim cum ne vedem.

xxx

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

3-6 septembrie NU sunt in Cluj

 

Fac o mica plimbare la capitala.

 

Dupa 7 septembrie o sa fiu cateva zile( o saptamana ) in Cluj,  apoi iarasi o mica vacanta pe care o sa o anunt.

XXX

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

In perioada cât ești în București ,vei lucra sau doar in plimbare?

:)

"cu casa inchisa" - Cum spune un amic al meu!

Ar ma fi ceva timp liber pe 6sept.dar nu e clar inca,  si nu are rost sa dau "sperante desarte" nimanui.

xxx

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...