Jump to content

Sonya doamna matura 0747526203

Recommended Posts

Am avut schimbul de replici pe care l-am avut cu doamna de fata.

Dar nu o sa inteleg niciodata, de ce apar astea cu domnle aia de ce cere atat si cealalta numai atat.

Noi baietii avem strategia noastra de consum(suna ciudat).  Suntem liberi sa alegem pe cine consideram noi ca ne ofera exact ceea ce dorim.

Iar doamnele/domnisoarele au strategia lor de marketing.Pot cere cat vor ele, pentru ce vor ele, iar daca au vizitatori,nu o sa isi schimbe ca zicem noi aici, ca vrem -50 -100 -oricat, iar daca nu le merge scad sau pleaca ele singure.

O chestie simpla si universal valabila.

P.S.: wtf noul nimfomane.com

#gettheline

• Like 1
  • Replies 543
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Motto: o doamna care iubeste pula la maxim, dar doar pentru cei care accepta femeile BBW   Am vizitat-o pe doamna Sonya pe la inceputul, sau mijlocul acestei saptamani.   Anuntul l-am luat de pe publi

Nu s-a bagat nimeni la o recenzie:). Sparg eu gheata:). Programarea am facut-o pe ultima suta de metri, miercuri cred. Discutat cu Sonya. Stabilit ce si cum. Joi la ora stabilita m-am prezentat. Locat

alte imagini

Posted Images

Zona : Park Lake- (Dunarii 20B)

Programul meu la Cluj si disponibilitate

Miercuri 15- 20

Joi 7-18 si 21-23

Vineri 7-19

Pt. PROGRAMARI ☎ 0747 526 203 Daca nu raspund, imi puteti scrie pe w.up sau un SMS.

Preturile: 

150/ 30 min On/Np - Cim/cof/cob- permise.-Fk-cunilingus/anilingus- jocuri cu jucarii

200/ 30 min  Cele de mai sus + Ap

O ora de varietati 250 sau 300 cu anal.

Nu  ofer reduceri/deduceri  si alte inventii sau schimburi!

Poze reale si deloc retusate se gasesc in acest topic in paginile--2/4/6/8..etc.

XXX

Program modificat pentru maine Vineri 11 dec.  10am- 8p/pm

Ultima zi la Cluj pe anul acesta. Regret ca nu pot raspunde  tuturor care au sunat sau au dat SMS serios sau ( cu cf/esti ?...si altele!!!)

Spuneti va rog in cat timp va pot raspunde la SMS! Altfel nu veti primi raspuns.

Programarile se fac doar telefonic sau prin SMS/w.up daca ne cunoastem deja.

Va multumesc din suflet pentru vizite si momentele frumoase!

Va doresc Sarbatori fericite si tot ce imi doresc si mie pentru anul care vine!

XXX

• Inimioara 3
  • 4 weeks later...

Din 11 ianuarie voi fi disponibla in Cluj cateva zile- zona Park Lake- Dunarii 20B

Pt. PROGRAMARI ☎ 0747 526 203 Daca nu raspund, imi puteti scrie pe w.up sau un SMS.

Preturile: 

150/ 30 min On/Np - Cim/cof/cob- permise.-Fk-cunilingus/anilingus- jocuri cu jucarii

200/ 30 min  Cele de mai sus + Anal

Poze reale si deloc retusate se gasesc in acest topic in paginile--2/4/6/8..etc.

XXX

• Like 1

Pentru cei care 'nu au inca cont' dar viziteaza forumul. Pentru a vedea pozele- va faceti cont sau.. in anuntul de pe publi24.

Cand sunati, nu intrebati ce deja scrie pe aici!  Chiar nu e cazul sa va repet. Sunteti diferti... incercati sa fiti si originali.Intrebati ce anume va intereseaza in mod special, altfel primiti 'poezia' standard.

Zona : Park Lake- (Dunarii 20B)

Programul meu la Cluj si disponibilitate ( stau o saptamana.. pana pe 16 ianuarie)

Luni 11 ian- 9- 20 ( doar cu  programari! Dupa ora 20... doar cei cunoscuti deja!)

Marti 12 ianuarie  9-20 ( Doar cu programari- Dupa ora 20.. doar cu cei cunoscuti deja)

Pt. PROGRAMARI ☎ 0747 526 203

Daca nu raspund, imi puteti scrie pe w.up sau un SMS. Cei care suna in W.up- au block instant!Nu dau detalii in scris ( w.up sau Sms)! Doar la telefon!

Preturile: 

200/ 30 min  Cele de mai sus 

Ofer si Anal protejat  si pt anal cer in plus 50de tigri; deci  la jumatate de ora cu anal e 200- la o ora 300!

Ofer totala discretie si cer acelasi lucru.

NU OFER servicii la 100 finalizarea! Diverse motive!

Poze reale si deloc retusate se gasesc in acest topic in paginile--2/4/6/8..etc

Reguli simple de bun simt:

1. Programarea se face cu minim o ora inainte si se confirma cu minim 10 minute inainte de a aparea!Telefonic!-

(-doar cei care ma cunosc... prin SMS!)

2.Intarzii sau nu mai poti onora programarea, ANUNTI- printr-un simplu SMS.( Nu ma intereseaza motivatiile!) Nu ai anuntat sau confirmat... aia e! Nu astept dupa NIMENI! Toti sunteti speciali pentru mine si nu permit sa fiti/ fiu tratat  diferit!

3. Uneori sunt disponibila si in 'timp scurt'- programarea imediata- Pentru asta insa nu-mi trimiti SMS uri  decat daca ma cunosti. Detalii nu dau  in scris, mai ales sa ti povestesc ce programari am sau nu pe ziua respectiva!!!!

Ce ofer special "fata de ce este pe piata?"- Profesionalism! Si nu la modul prost inteles de 'fast fuck' ci  momente speciale! Esti unic, si de aceea vreau ca fiecare intalnire sa fie unica. Prefer calitate nu cantitate. Pentru asta insa nu stau la povesti in telefon' sa-ti ridic moralul gratuit' sau sa te 'conving' sa vii la mine!

Doresti si 'altceva' in afara listei de servicii de mai sus, o fantezie anume?  Imi scrii despre ea si cat oferi pt. acel ceva 'special' Totul se plateste!  Daca pot sa iti ofer, stabilim prin simplu accept. 

Pasiunea, Fk, gf... cunilingus, anilingus si alte  'accesorii' ale unei intalniri speciale, depind in mare parte si de tine. Nu, nu cer in plus pt. a fi sarutata sau sa  te ling ci doar pentru serviciu de Anal sau  fantezii specifice mai kinky! ( nu fac lliste cu ce anume!)

Swalow=inghitire Nu este un serviciu GARANTAT! Depinde in cea mai mare parte de dispozitia mea pentru asta.

Hai, La multi ani si sa ne... f.vedem cu bine!

XXX

• Like 1

Miercuri 13 ianuarie - 9- 20 ( doar cu  programari! Dupa ora 20... doar cei cunoscuti deja!)

Joi 14 ianuarie  9-20 ( Doar cu programari- Dupa ora 20.. doar cu cei cunoscuti deja)

Pt. PROGRAMARI ☎ 0747 526 203 ☎ ( si toate de mai sus raman valabile!)

XXX

• Like 1
Acum 37 minute, Audia a spus:

Pana cand lucrezi

Programul este in postarile de mai sus. La Cluj sunt pana sambata( inclusiv)- Afisez programul pe cel putin doua zile... pentru acuratete.

Acum 6 minute, dannny00 a spus:

Astazi esti disponibila  ?

Am ceva disponibil  19-20 probabil. Depinde! Pentru astfel de intrebari ai W.up si telefonul. Acum cand scriu  e disponibil.. dar posibil sa iau programare intre timp...

Citeste te rog mai sus țconditiileț programarilor. Daca nu raspund la telefon... imi scrii SMS sau pe W.up.

XXX

• Like 1
  •  

Vineri 15 ianuarie   9- 20 ( doar cu  programari! Dupa ora 20... doar cei cunoscuti deja!)

Sambata 16 ianuarie  ultima zi la Cluj.  10-20 ( Doar cu programari- Dupa ora 20.. doar cu cei cunoscuti deja)

Pt. PROGRAMARI ☎ 0747 526 203 ☎ ( si toate de mai sus raman valabile!)

Preturile sunt afisate  ( Nu cele de acum doi trei ani!!!!)  mai sus in topic si sunt  non negociabile!

150- 30 min

250 - o ora.

Pentru anal ( protejat) percep 50lei in plus astfel ș 30 min cu anal- 200 o ora cu anal 300

Serviciile de 100 nu mai exista! Nu insistati ca nu este cazul! Plata serviciilor se face in primele minute ale intalnirii- discret pe masa.

Daca nu raspund la telefon imi puteti lasa un SMS sau un mesaj in W.up- NU va garantez si raspunsul, daca nu specificati pana la ce ora va pot raspunde.

Cand faceti o programare dar nu puteti ajunge sau intarziati- e bine sa anuntati.Nu faceti asta, nu mai insistati degeaba altadata de pe acel numar.

XXX

Acum 4 minute, 111213 a spus:

Salutare futaciosi ! am fost din nou pe Sonya , mai precis luni . Ca de obicei calificativele sunt 10+ pe linie . Te pupa Dan si sper sa ne revedem cat de curand si cat mai des .  (ps : Sonya astept si eu o nota 😁 )

Dane... acum te-am indentificat si eu!  ;) Nu eram foarte sigura pana acum cine esti! Da, chiar o sa fac o recenzie! Acum o meriti din plin! Te sarut dulce unde vrei tu!

XXXX