Sari la conținut

Sonya doamna matura 0747526203


dan282

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
La 28.11.2021 la 13:05, Baddboykills a spus:

Plm, am tot zis ca-i fac o vizita doamnei, am tot omiso din varii motive, dar din auzite e ce trebuie cica, cam aroganta zic unii dar dac treci peste e ce trebuie, hai la cluj sa vad cata dexteritate ai🤏

AROGANTA= purtare obraznica si sfidatoare; atitudine de mandrie dispretuitoare; infumurare; impertinenta!

Incerc sa calmez tonul... caci altfel nu mai scap din 'gura' ta! huh! Exact! Ce plm???

A fi selectiva e acum o AROGANTA???? Ei ma! Serios? Ei bine, sunt!

Mda! Unii zic aroganta??? OK! Acei indivizi... ma cunosc sau doar vorbesc asa 'din auzite' , la randul  lor?!!! Ca vad ca tot duci vorba de ici colo... fara o dovada anume, reala! Fara sa ma fi cunoscut, arunci deja cu pietre! (Si din cate imi amintesc eu de tine, chiar ai facut o programare acum doi ani la mine!... apoi anulata, dar la...o alta Sonia!)- Dar eu vorbesc despre experientele mele, nu arunc cu pietre aiurea si nici nu duc vorba ... ce am 'auzit' de fiecare in parte! Pentru simplu fapt ca asa ceva nu se face! aia e barfa, asa se numeste! Chiar de este vorba de un forum, scriem din propriile experiente!

Cand voi avea o recenzie care sa scrie despe AROGANTA mea, atunci sa afirmi ca ai citit ca sunt aroganta! Barfa  facuta de cei care nu mai sunt primiti din varii motive... nu e de interes pentru nimeni. E dreptul meu sa imi selectez clientii. 

Ca unii incearca gratuitati  si fiind respinsi zic ca sunt aroganta... hm! Fix pix deasemenea! ( vezi postarile de mai sus!)

Da, pretuiesc timpul! Nu-mi bat joc nici de timpul meu si nici nu permit ca altii sa o faca! Asta nu e aroganta dragule, e chiar opusul ei! E plin forumul de cei care 'arunca' cu pareri aiurea, pareri fara o baza reala cunoscuta!

Fara a ma vizita, deja ti-ai facut o idee? (Ti-a soptit tie careva pe watss up... de unde e aroganta asta?) Poate totusi... nu ar fi indicat sa vii cu asa atitudine! Vei afla cat de aroganta pot fi, cu siguranta!

 Cei care m-au cunoscut deja, au lasat recenzii pe aici sau imi sunt clienti fideli... de ani de zile! Asta ar trebui sa spuna destule despre mine, nu crezi? Si nu, nu doar in Cluj!

Am recenzii peste tot pe unde m-am plimbat! ( Oradea, Mures, Arad, Sibiu, Baia Mare, Bistrita, Brasov...etc! si nu-mi "platesc " recenziile cum afirma in PM unu BTK! Scrie cine doreste sa scrie... De obicei, cei care NU m-au vizitat, au mereu ceva de comentat contra si de dat indicatii 'cum sa-mi conduc afacerea' si ce preturi sa practic etc

P.S

 Multumesc de invitatie! Vin de doi ani la Cluj, in mod constant in fiecare luna! Fara invitatii, fara tam tam! Programarile se fac prin PM sau watss up! 

XXX

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 28 minute, advert129 a spus:

AROGANTA= purtare obraznica si sfidatoare; atitudine de mandrie dispretuitoare; infumurare; impertinenta!

Incerc sa calmez tonul... caci altfel nu mai scap din 'gura' ta! huh! Exact! Ce plm???

A fi selectiva e acum o AROGANTA???? Ei ma! Serios? Ei bine, sunt!

Mda! Unii zic aroganta??? OK! Acei indivizi... ma cunosc sau doar vorbesc asa 'din auzite' , la randul  lor?!!! Ca vad ca tot duci vorba de ici colo... fara o dovada anume, reala! Fara sa ma fi cunoscut, arunci deja cu pietre! (Si din cate imi amintesc eu de tine, chiar ai facut o programare acum doi ani la mine!... apoi anulata, dar la...o alta Sonia!)- Dar eu vorbesc despre experientele mele, nu arunc cu pietre aiurea si nici nu duc vorba ... ce am 'auzit' de fiecare in parte! Pentru simplu fapt ca asa ceva nu se face! aia e barfa, asa se numeste! Chiar de este vorba de un forum, scriem din propriile experiente!

Cand voi avea o recenzie care sa scrie despe AROGANTA mea, atunci sa afirmi ca ai citit ca sunt aroganta! Barfa  facuta de cei care nu mai sunt primiti din varii motive... nu e de interes pentru nimeni. E dreptul meu sa imi selectez clientii. 

Ca unii incearca gratuitati  si fiind respinsi zic ca sunt aroganta... hm! Fix pix deasemenea! ( vezi postarile de mai sus!)

Da, pretuiesc timpul! Nu-mi bat joc nici de timpul meu si nici nu permit ca altii sa o faca! Asta nu e aroganta dragule, e chiar opusul ei! E plin forumul de cei care 'arunca' cu pareri aiurea, pareri fara o baza reala cunoscuta!

Fara a ma vizita, deja ti-ai facut o idee? (Ti-a soptit tie careva pe watss up... de unde e aroganta asta?) Poate totusi... nu ar fi indicat sa vii cu asa atitudine! Vei afla cat de aroganta pot fi, cu siguranta!

 Cei care m-au cunoscut deja, au lasat recenzii pe aici sau imi sunt clienti fideli... de ani de zile! Asta ar trebui sa spuna destule despre mine, nu crezi? Si nu, nu doar in Cluj!

Am recenzii peste tot pe unde m-am plimbat! ( Oradea, Mures, Arad, Sibiu, Baia Mare, Bistrita, Brasov...etc! si nu-mi "platesc " recenziile cum afirma in PM unu BTK! Scrie cine doreste sa scrie... De obicei, cei care NU m-au vizitat, au mereu ceva de comentat contra si de dat indicatii 'cum sa-mi conduc afacerea' si ce preturi sa practic etc

P.S

 Multumesc de invitatie! Vin de doi ani la Cluj, in mod constant in fiecare luna! Fara invitatii, fara tam tam! Programarile se fac prin PM sau watss up! 

XXX

Usor ca faci mai multe riduri decat prevede varsta, deja esti aroganta si prin scris, ai facut un monolog de 3 pagini pentru a-mi explica cat de placuta esti tu, neinteresant, am zis ca zic unii asta, nu ma refer la cei de aici sau poate in mica parte, nu doar forumu va discuta experientele voastre, unele stiu, altele raman la forum, ca deh, oala laudarosului e intotdeauna plina, iti pot da mii de exemple, dar intr-un alt episod, acum alta treaba, mai placuta🤏

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 35 minute, advert129 a spus:

Vin de doi ani la Cluj, in mod constant in fiecare luna!

 

Greșit, cu certitudine activezi în Cluj (cu succes) de mai mult timp, nu numa' de doi ani.

Sa fim corecți ... ce plm.

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 36 minute, advert129 a spus:

Nu am luat in calcul si ceilalti  ( aproape 3 ani- cat am locuit in Cluj!)

Pai vezi, despre asta era vorba!

Cum adică sa uiți perioada aia?

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 minute, altu2 a spus:

Pai vezi, despre asta era vorba!

Cum adică sa uiți perioada aia?

 

Nu uit! Cum sa uit? Mi-e ca nu mai apar acusic deloc, si o sa ma trezesc pe acasa cu ceva clujeni peste mine! :) :)  ( ce  sexos suna!!! hehe!). Incerc o 'pensionare' sper... in maxim 6 luni;  treburile o iau spre o directie destul de urata in ultimii ani in bransa asta!

*Ma referisem strict la acea invitatie si la plimbarelile mele... din ultimii ani.( Cum sa uit anii de glorie la Cluj?)

Eu vin si neinvitata la Cluj ;)  Vin pe traista mea, deci chiar nu era nevoie de invitatii express.

XXX

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 12 ore, advert129 a spus:

AROGANTA= purtare obraznica si sfidatoare; atitudine de mandrie dispretuitoare; infumurare; impertinenta!

Incerc sa calmez tonul... caci altfel nu mai scap din 'gura' ta! huh! Exact! Ce plm???

A fi selectiva e acum o AROGANTA???? Ei ma! Serios? Ei bine, sunt!

Mda! Unii zic aroganta??? OK! Acei indivizi... ma cunosc sau doar vorbesc asa 'din auzite' , la randul  lor?!!! Ca vad ca tot duci vorba de ici colo... fara o dovada anume, reala! Fara sa ma fi cunoscut, arunci deja cu pietre! (Si din cate imi amintesc eu de tine, chiar ai facut o programare acum doi ani la mine!... apoi anulata, dar la...o alta Sonia!)- Dar eu vorbesc despre experientele mele, nu arunc cu pietre aiurea si nici nu duc vorba ... ce am 'auzit' de fiecare in parte! Pentru simplu fapt ca asa ceva nu se face! aia e barfa, asa se numeste! Chiar de este vorba de un forum, scriem din propriile experiente!

Cand voi avea o recenzie care sa scrie despe AROGANTA mea, atunci sa afirmi ca ai citit ca sunt aroganta! Barfa  facuta de cei care nu mai sunt primiti din varii motive... nu e de interes pentru nimeni. E dreptul meu sa imi selectez clientii. 

Ca unii incearca gratuitati  si fiind respinsi zic ca sunt aroganta... hm! Fix pix deasemenea! ( vezi postarile de mai sus!)

Da, pretuiesc timpul! Nu-mi bat joc nici de timpul meu si nici nu permit ca altii sa o faca! Asta nu e aroganta dragule, e chiar opusul ei! E plin forumul de cei care 'arunca' cu pareri aiurea, pareri fara o baza reala cunoscuta!

Fara a ma vizita, deja ti-ai facut o idee? (Ti-a soptit tie careva pe watss up... de unde e aroganta asta?) Poate totusi... nu ar fi indicat sa vii cu asa atitudine! Vei afla cat de aroganta pot fi, cu siguranta!

 Cei care m-au cunoscut deja, au lasat recenzii pe aici sau imi sunt clienti fideli... de ani de zile! Asta ar trebui sa spuna destule despre mine, nu crezi? Si nu, nu doar in Cluj!

Am recenzii peste tot pe unde m-am plimbat! ( Oradea, Mures, Arad, Sibiu, Baia Mare, Bistrita, Brasov...etc! si nu-mi "platesc " recenziile cum afirma in PM unu BTK! Scrie cine doreste sa scrie... De obicei, cei care NU m-au vizitat, au mereu ceva de comentat contra si de dat indicatii 'cum sa-mi conduc afacerea' si ce preturi sa practic etc

P.S

 Multumesc de invitatie! Vin de doi ani la Cluj, in mod constant in fiecare luna! Fara invitatii, fara tam tam! Programarile se fac prin PM sau watss up! 

XXX

PS: mi-am rupt din "timpul meu pretios"  sa citesc monologul tau, nu am aruncat cu pietre, nu fac asta, ca am scris aroganta? Asta te-a atins? Atunci undeva e adevar! din cate vad cam stii ce scriu, in primul rand eu nu bag nici o recenzie in seama, fie buna, fie rea, in a-l doilea rand eu scriu dupa ce ating, am fost la toate de aici, unde nu am lasat recenzie inseamna ca nu merita fata vizitata 100 la 100 din punctul meu de vedere, sau gen ca si tine, fata e selectiva, iar cum sunt multi tarani pe aici atunci unde vad ca e cu selectia xfactor nu am sa las nici un fel de recenzie, de ce? Pentru ca nu vreau sa ma cert aiurea cu toti cei certati cu apa sau si mai rau CU GRAMATICA, referitor la tine, nu prea am fantezii cu bunicute, dar palmares-ul meu e mare, zic eu meriti bifata si cine stie, poate si revizitata, acum 2 ani zici? Eu nu mai tin minte ce am facut ieri, dar acum 2 ani, macar e bine ca tii minte, invitatie?!, eu nu te-am invitat, nu am invitat pe nimeni niciodata, aaa aici mint, am invitat, dar nu aici. 

Am incheiat monologul!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Servus dragii mei

De maine dupa ora 14... sunt disponibila in Cluj. Fiind ultima vizita pe anul acesta la Cluj, voi incerca sa raman minim 10 zile! :) Lucrez DOAR pe baza de PROGRAMARI! ( cu un minim de 30 de minute in avans).- PM/SMS sau wats up! 

Nu sunt disponibila 'acum' sau 'in 5 minute'!

Locatia : Park Lake- dunarii 20B

Program: 8-19 ( pt cei cunoscuti.. 8-23)

Serviciile sunt cele listate in amonte de cateva ori chiar sau le gasiti in profilul meu aici. Pentru orice intrebari, folositi va rog PM sau wats up.

Va astept la rasfat!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 4 ore, mayert77 a spus:

Ai venit? Dacă da, care e ultima zi?

0747526203 -Wats up/PM sau SMS!

Nu stiu exact cat voi romane la Cluj. Intentia mea este sa stau pana pe 17 decembrie.

xxx

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
Acum 21 ore, advert129 a spus:

0747526203 -Wats up/PM sau SMS!

Nu stiu exact cat voi romane la Cluj. Intentia mea este sa stau pana pe 17 decembrie.

xxx

Salutare distinsă domniță. Pe la Oradea când mai ajungi?? 🌹

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 09.12.2021 la 17:52, pokpok a spus:

Salutare distinsă domniță. Pe la Oradea când mai ajungi?? 🌹

Buna seara stimabile domn,

Voi anunta daca voi face o vizita la Oradea pe topicul despre mine-Oradea! ( anul viitor! anul acesta nu mai e timp mai stau cateva zile la Cluj apoi ...vacanta!)

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ultima zi la Cluj.

A trebuit sa scurtez putin vizita  insa voi reveni de luna viitoare !

 Va doresc sarbatori linistite si frumoase si tot ce-mi doresc si mie in noul an, sa vie cu spor!

XXX

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

La multi ani dragilor si sa aveti un an bun di tat! Cu multe orgasme sanatoase si tot ce va doriti!

 

Voi reveni la Cluj din 11 ianuarie  2022 pentu cateva zile.

Locatia aceiasi -Park Lake-Dunarii 20B

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Acum 8 minute, advert129 a spus:

La multi ani dragilor si sa aveti un an bun di tat! Cu multe orgasme sanatoase si tot ce va doriti!

 

Voi reveni la Cluj din 11 ianuarie  2022 pentu cateva zile.

Locatia aceiasi -Park Lake-Dunarii 20B

Buna,pe la Târgoviște ai in plan sa ajungi anul acesta?

Link spre comentariu
Acum 39 minute, advert129 a spus:

La multi ani dragilor si sa aveti un an bun di tat! Cu multe orgasme sanatoase si tot ce va doriti!

 

Voi reveni la Cluj din 11 ianuarie  2022 pentu cateva zile.

Locatia aceiasi -Park Lake-Dunarii 20B

La mulți ani si numai bine! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 03.01.2022 la 0:08, alexandru2019 a spus:

Buna,pe la Târgoviște ai in plan sa ajungi anul acesta?

Din pacate nu. Singurul oras nou probabil... v-a fi Timisoara.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Zona Park Lake Dunarii 20B- Cateva zile la Cluj

O experienta, nu doar un serviciu!

 Programarile se fac cu un minim de 30 de minute inainte. Din pacate nu iau primul venit, primul servit. Lucrez pe baza de programari si  o fac spre binele tuturor.

Cei care fac programare si nu o onoreaza ( fara sa anunte),  nu vor mai putea sa ma gaseasca de pe acel numar de telefon.

Clar nu sunt pe toate gusturile Matura  45 de ani BBW. Nu-s pe gustul tau, treci mai departe si basta! 

Prefer domnii manierati, carora le pot oferi ceva memorabil.

Servicii: 

Oral normal si anal.

Doar oralul se poate neprotejat; ( in functie de igiena si dispozitia mea) Cine insista altfel, primeste block instant.

Cunilingus/anilingus- activ si pasiv

Fk, mangaieri, atingeri erotice Detin jucarii pentru diverse fantezii. Nu ofer URO si nici dominare.

Fac masaj prostata ( grecesc);  Finalizare: cim/cof/cob - permise

DOAR anal este la extra pret- + 50

 Serviciile normale: 30 min 150 ; 60 min 250

30 min cu anal 200 ;o ora cu anal 300

Preturile NU SUNT NEGOCIABILE sau 'pe finalizare'

XXX

Link spre comentariu

Maine ne dau ticketele sau bonurile de masa asa o zis sefu de sectie din uzina, ce zici Madam Sonya mere la tine cu bonuri??noi luam bonuri de 20 roni si m as duce cu 6 bonuri de 20 de roni la varianta de 30 min e ok?m am gandit ca in timp ce canti la clarinet iti rup la fiecare 4-5 min un ticket, e ok Madam?

Eventual iti mai aduc ca bonus 10 oua

Sa mi semnalezi daca e ok

  • Haha 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 ore, steffy69 a spus:

Maine ne dau ticketele sau bonurile de masa asa o zis sefu de sectie din uzina, ce zici Madam Sonya mere la tine cu bonuri??noi luam bonuri de 20 roni si m as duce cu 6 bonuri de 20 de roni la varianta de 30 min e ok?m am gandit ca in timp ce canti la clarinet iti rup la fiecare 4-5 min un ticket, e ok Madam?

Eventual iti mai aduc ca bonus 10 oua

Sa mi semnalezi daca e ok

La 08.12.2020 la 21:53, steffy69 a spus:

Vad ca a crescut frumos preturile cenusareasa chiar era sa uit ca e pandemie deci toti avem cheltuieli suplimentare ca si dameza asta evident are de dat bani in plus pt masti vitamine probabil etc...numai voua futaciosilor nu va da nimeni in plus pt aceste cadouri exagerate!!!

Unii dameze sunt duse cu pluta in cea ce priveste raportul pret calitate

 Ai cumva numarul la respins de tot iti arunci frustrarea pe aici? 

@pisicut chiar crezi ca e ok?

Link spre comentariu

  • Oras:body
  • Oras:body
6 hours ago, steffy69 said:

Maine ne dau ticketele sau bonurile de masa asa o zis sefu de sectie din uzina, ce zici Madam Sonya mere la tine cu bonuri??noi luam bonuri de 20 roni si m as duce cu 6 bonuri de 20 de roni la varianta de 30 min e ok?m am gandit ca in timp ce canti la clarinet iti rup la fiecare 4-5 min un ticket, e ok Madam?

Eventual iti mai aduc ca bonus 10 oua

Sa mi semnalezi daca e ok

Pai poti sa mergi si cu o punga de marunti :)) duduia a ramas in 2002 cu poze facute cu telefonul camera VGA. 
Eu nu stiu, ii bate pensia la poarta... in loc sa creasca nepotii uite si tu ce face :)) 

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...