Sari la conținut

Sonya doamna matura 0747526203


dan282

Postări Recomandate

Am vizitat-o si eu pe doamna Sonia, o urmaream de mult, dar doar acum ne-am sincronizat, locatie ok, apartament curat si dotat cu toate cele necesare, am fost servit cu un pahar de apa si pe urma am mers in dormitor unde am avut parte de unul din cele mai bune oraluri, urmat de normal 2 3 pozitii si de anal de vis. Achitat 200 de lei, nu am fost grabit, am stat si la povesti si la tigara de dupa, pt mine a fost o experienta frumoasa, multumesc Sonia. Ca si note ON:9 NP:9 AP:10(printre singurele care m-a primit)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 3 minute, just12 a spus:

Buna Sonya , o vizita de lucru în Baia mare nu se poate face cît mai curând

Daca vine săptămâna viitoare, este bine?!

Sau vrei rapid, in seara asta?!

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 15 ore, just12 a spus:

Buna Sonya , o vizita de lucru în Baia mare nu se poate face cît mai curând

Vineri 10 iunie ajung la BM! ❤️

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 01.07.2022 la 13:45, maxxabel88 a spus:

Salut Sonya. In ce oras esti?

In titlul topicului exista un nr de telefon. Taca paca.. si aflai orasul in care eram. Sau poate eram inn vacanta!

*

De obicei anunt cand stiu ca vin la Cluj. Momentan sunteti agitati de festivaluri  ;) 

XXX

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Servus clujenii mei dragi,

De maine dupa ora 17 voi fi la Cluj - Park Lake.

Preturile s-au schimbat  putin.

ANILINGUS este la pret extra cu analul.

Nu voi mai oferi acest serviciu in 150 sau 250- (preturile pentru serviciile normale!)

o jumatate de ora 150 ( cu On si cim- dar fara anilingus)  -  Anilingus si anal +50

o ora - 250 sau 300 cu anal si anilingus

 Finalizare cum doresti.

Pentru cei ce simt nevoia sa comenteze pe tema preturilor... sa o faca la discutii generale! Nu voi intra in polemicii inutile.

XXX

 

Link spre comentariu
Acum 6 minute, advert129 a spus:

Servus clujenii mei dragi,

De maine dupa ora 17 voi fi la Cluj - Park Lake.

Preturile s-au schimbat  putin.

ANILINGUS este la pret extra cu analul.

Nu voi mai oferi acest serviciu in 150 sau 250- (preturile pentru serviciile normale!)

o jumatate de ora 150 ( cu On si cim- dar fara anilingus)  -  Anilingus si anal +50

o ora - 250 sau 300 cu anal si anilingus

 Finalizare cum doresti.

Pentru cei ce simt nevoia sa comenteze pe tema preturilor... sa o faca la discutii generale! Nu voi intra in polemicii inutile.

XXX

 

Bine punctat 👍

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Disponibilitate si in weekend:

Sambata :    12-19

Duminica 16-20

De luni... program normal 8-20.

Programarile se fac doar prin watss up , SMS sau PM.

xxx

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Benzina inclusa in pret? Sau daca e electrica tragem un cablu din apartament? asta ca sa ne intelegem la pret raportat la carcasă.🤔 "Gen daca eu nu te fut in cur, tu ma lingi?", intreb pentru un prieten.🥺🤷‍♂️

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator alex283
Reputație: 0
Acum 1 oră, Baadboykills a spus:

Benzina inclusa in pret? Sau daca e electrica tragem un cablu din apartament? asta ca sa ne intelegem la pret raportat la carcasă.🤔 "Gen daca eu nu te fut in cur, tu ma lingi?", intreb pentru un prieten.🥺🤷‍♂️

Stie baba cand sa vina pe la Cluj, exact in jurul datei cand se baga pensiile pe card....  :)))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, Baadboykills a spus:

Benzina inclusa in pret? Sau daca e electrica tragem un cablu din apartament? asta ca sa ne intelegem la pret raportat la carcasă.🤔 "Gen daca eu nu te fut in cur, tu ma lingi?", intreb pentru un prieten.🥺🤷‍♂️

Ii poti spune prietenului ca ma doaare fix in pula de plastic de parerile lui visavi de carcasa si visavi de dorintele lui; cat nu l-am invitat express si personal... sa ma futa! Poate sa mearga unde-l trage ata, 'fatza' si carcasa! Is asa de sensibila... ca mi se rupe repede! Cat de bravada va simtiti voi din spatele unei tastaturi.. in pula goala insa....

Link spre comentariu
Vizitator alex283
Reputație: 0
Acum 3 ore, Baadboykills a spus:

Benzina inclusa in pret? Sau daca e electrica tragem un cablu din apartament? asta ca sa ne intelegem la pret raportat la carcasă.🤔 "Gen daca eu nu te fut in cur, tu ma lingi?", intreb pentru un prieten.🥺🤷‍♂️

 

Acum 17 minute, advert129 a spus:

Ii poti spune prietenului ca ma doaare fix in pula de plastic de parerile lui visavi de carcasa si visavi de dorintele lui; cat nu l-am invitat express si personal... sa ma futa! Poate sa mearga unde-l trage ata, 'fatza' si carcasa! Is asa de sensibila... ca mi se rupe repede! Cat de bravada va simtiti voi din spatele unei tastaturi.. in pula goala insa....

Colegu ai lovit mortaciunea acolounde o doare.... :)))) de aia reactia asta furibunda :))))

Iar pe de alta parte mamaie, este o vorba la noi in Ardeal cum ca:` pula nu ii orz pe gaste` - adica, este un lucru de mare pret si nu ca nu o dam unei hidoseni ca tine dar nici macar nu ti-o aratam. :))))

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 8 ore, advert129 a spus:

Ii poti spune prietenului ca ma doaare fix in pula de plastic de parerile lui visavi de carcasa si visavi de dorintele lui; cat nu l-am invitat express si personal... sa ma futa! Poate sa mearga unde-l trage ata, 'fatza' si carcasa! Is asa de sensibila... ca mi se rupe repede! Cat de bravada va simtiti voi din spatele unei tastaturi.. in pula goala insa....

Nu te agita, stii ca nu am nimic cu tine, pot avea, dar nu am chef, poate ca trebuia sa scriu mai sublim, mai fara subiect si predicat, insa te-ai aprins din nou ca un bec legat la panoul fotovoltaic, care peste zi se stinge, "i know what you do last summer"🥺

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Dupa toate intrigele de pe aici, mi-am facut curaj sa o vizitez si pe doamna, scris frumos pe whap, ma programez, ajung la binecunoscutul Park Lake, cer interfon si urc la primul etaj, bat la usa, se deschide iar dupa usa, o doamna, dar ce mai doamna, genul BBW, insa nu stiu de la ce greutate in sus inseamna BBW, poate ma lamureste cineva care umbla cu cantarul dupa el🤷‍♂️😂, ma invita inauntru, facem cunostinta si ma pun la masa in bucatarie pentru a fuma o tigara, bai deci doamna arata intr-un anume fel la varsta ei, aici exclam, mai mult e pentru cei carora le plac femeile mai plinute, stam la o poveste insa venind de la o alta fata ma cer la dus, primesc prosop curat, ma spal rapid la puță si dai in dormitor, doamna era pe pat dezbracata deja, iar langa era un vibrator, plm:)), ma urc in pat, o sarut pe sani care culmea nu au vergeturi sau alte semne ale unei varste inaintate, ce am mai observat era ca avea par la pruna si inca ce floci, roșcati chiar, se baga intre picioarele mele si incepe un oral cu lins si supt, scuipat, saliva din plin, lins oua si alte alea de domne fereste, o intorc ma urc peste ea, pune direct un prezervativ, si o baga inauntru, ma ia in brate imi baga limba pana in timpan, dau eu ce dau pe acolo, insa avand inca doua fete inainte, pula, nu ma termin, mai stam in pat la povesti, destul de mult, ne ridicam, ma imbrac si iar povesti la tigara, cred ca inca vreo jumatate de ora, dupa pup doamna, ne strangem in brate si te pup papa.

ON:9, nu sunt fan, dar e cu de toate.

NP:aici nu stiu ce nota sa dau, insa a fost vina mea, doamna s-a straduit, insa e musai sa ii mai fac o vizita, am sa o trec prima pe lista.

Concluzie: doamma e plinuta, roscata pe cap, roscata si jos, povestitoare, nu te grabeste, ii place sa faca oral si o face destul de bine, mi-am satisfacut curiozitatea, o recomand celor amatori de femei plinute.

Hai spor.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...