Sari la conținut

Sonya doamna matura 0747526203


dan282

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Buna.mai putea face o programare pe la ora 3 dimiteata?

Buna.Din pacate, nu!

1. Amicii noi au un program cand ma pot gasi: 7-18 seara.Luni-vineri

2. N-o sa stau treaza pana la ora aceea pt.o posibila gluma.

3. Ai fi dedus singur raspunsul daca citeai pe aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Doamna, de 2 zile va sun de pe doua numere, la ore diferite, dimineata. 

Oare cum sa facem sa reusesc sa dau de Dv? Dupa tot ce am citit cred ca imi va face placere sa ne intalnim.

Multumesc anticipat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Individul ori a gasit modalitatea prin care sa faca postari din moment ce nu mai este fazan ori nu stie care este esenta acestui cuvant cand este postat de fete de obicei. In oricare dintre cele 2 cazuri concluzia este insa aceeasi: individul este idiot. =))

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Ok, hai sa va spun:

 

Am stat pe net si am citit blogul doamnei, am aflat ca e o profesionista, cu creier si vioaie.

 

Am reusit pana la urma sa imi fac programare, locatie usor de gasit, aproape de mine.

 

Doamna m-a asteptat imbracata in ceva latex negru, foarte pervers, arata tot corpul.

Este o doamna destul de corpolenta, sanii mici dar simpatici, sfarcuri la fel, mici si raspund bine. Daca nu va plac grasele, nu o sa va placa, dar nu va ganditi la o grasa de aia urata cu sunci si piele extra, doamna are o piele catifelata, carne tare si nimic nu "joaca" pe nicaieri. Doamna e grasa, nu e foarte frumoasa nici la fata nici la corp, miroase bine, e epilata corect peste tot.

 

Apartamentul... unu clasic, o bucatarie o baie si un dormitor, masina de spalat mergea, iti dadea impresia ca esti la o vecina, nu la salon.

 

In dormitor... ne-am dezbracat fiecare siguri, cu ceva pupaturi si mangaieri, doamna a ramas cu ciorapii sexy. 

 

Apoi... a inceput s-o suga... apoi pe coaie.... si apoi... FaceFuck. Stiti cum e aia? Ea inghite toata pula, cu limba scoasa pe coaie, si burta ta lipita de fruntea ei. ) gag reflex=0, cred ca poate s-o tina in gat minute in sir, o senzatie EXTRAORDINARA! O tineam de cap si imi bagam pula pana dupa amigdale, simteam cum i ajunge in trahee, JUR, super extra faina senzatia.

 

Apoi a coborat la fundul meu... anilingus am mai primit eu, dar asta a fost ceva... stateam cu ochii inchisi si savuram. Cu saliva, limba, deget, respiratie, simteam ca imi ia foc rozeta de placere.

Am zis ca poate sa foloseasca si jucarii... are o colectie impresionanta, vibratoare mici, mari, lungi, cu vibratie sau fara, chestii pe care nici in magazinele de specialitate nu le-am vazut. 

S-a jucat cu fundul meu, e prima data cand fac asa ceva, totdeauna am vrut sa incerc dar imi parea maxim gay, eeee, nu imi mai pare, doamna stie exact ce, cum, cat sa faca ca sa fie numa bine.

 

Apoi am zis ca vreau sa vad si Strap-On... si-a montat chestia aia si m-a pus in pozitie cu fundul in sus si capul in jos. Se juca cu fundul meu, cu coitele, cu pula cu toate deodata, eram cu ochii inchisi si nu ma puteam abtine sa nu gem. O sa credeti ca e poveste, chiar asa a fost, de poveste, "si mi-a placut, si n-a durut, mi-a fost si frig si cald deodata" ca sa il citez pe Smiley un classic in viata. 

 

Apoi... am zis gata... hai sa vedem cum e sexul. 

S-a asezat pe spate, cu picioarele sus, nu imi imaginam ca e flexibila, la dimensiunile alea, ca doamna e solida, mai solida ca mine ca idee... ma rog... am mai futut io pizde, da ca asta... se contracta si se dilata la fiecare miscare, era uda de curgea si aluneca de ziceai ca-i data cu ulei. Si deloc adanca, adica... io eram dupa 40 de ore treaz, nu functiona pula mea in parametri maximi, si nici cand functoneaza nu e foarte mare, DAR in pizda doamnei parea de un metru. Doamna geme fain, se trage de sfarcuri, ma ciupeste si pe mine de sfarcuri, de fund... o placere.

 

Apoi am incercat sa ajung la fund... o zis "stai asa" si in 3 secunde era pe burta cu fundul in sus. Gaura aia!!! Mama... deci cand am intrat inauntru am crezut ca s-o rupt o bucata de pula, asa stramta era, apoi am inceput sa ma misc si senzatia era ca ma tine cu degetele nu cu anusul. Placuta senzatia, foarte interesant sex anal, am bagat o vreme si am zis ca nu mai pot, hai sa "ma termini doamna" 

 

O zis "cum vrei sa termini?" am zis... "cu gura" si o inceput iara o muie de aia... de ziceai ca nu o mancat de 6 zile si vrea sa ma mance pe mine. Cu mana pe coaie, la fund, cu gura plina, cu saliva de curgea pe pat... ma rog, placut.

 

Am savurat o vreme, i-am zis sa se intoarca, am pus-o pe spate, am venit deasupra ei si am inceput s-o fut in gura. Stiu, suna rau dar asta era miscarea, statea cu gura deschisa si io bagam inainte-inapoi mai ceva ca in pizda, si la fiecare intrare imi lingea coaiele, faina senzatie, apoi am terminat pe tate, atata o curs de ziceai ca-i furtun de udat gradina, nu imi amintesc sa fi avut vreodata atata sperma in coaie. 

 

Si am ramas asa... rupt de oboseala... cam 2 minute. Ea o plecat la baie, o auzeam. M-am ridicat si io si m-am dus in bucatarie, era la masa, goala... am mai stat la un suc si o tigara, am intrebat cat costa, am platit 200 si am plecat... cu picioarele inmuiate si un zambet pe fata.

 

Acuma.. note... nu ma apuc sa dau, ca n-are rost, o fost o experienta foarte placuta pentru mine.

Daca sunteti ahtiati dupa sex ca mine... va recomand macar o data sa mergeti la doamna asta, doar ca sa vedeti ce poate face o profesionista in materie de sex.

 

Puteti sa faceti ce vreti cu ea, toate gaurile sunt disponibile, e docila, va intreaba ce si cum vreti. Aia cu fundul, la mine a fost prima data, am zis ca de prima data sa incerc cu o experta, si nu imi pare rau ca am testat si asta. 

 

Nu gasesc nimic de bagat de vina, doamna este o femeie normala, daca o vezi pe strada nu intorci capul dupa ea. 

Apartamentul este unul clasic, baia e mare, cu tot ce trebe, nimic de reprosat locatiei. 

 

In concluzie, sa o vizitati, io zic ca merita macar o data ca experienta de viata. Sa nu va legati de cum am scris, is pe laptop ma omoara tastatura asta mica. 

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna seara,o progamare pe maine seara dupa ora 18,se poate ? Mersi

Buna

Din pacate nu.Pentru programari suni, iar dupa ora 6 primesc doar pe cei care ii stiu deja.Am program (7)10-18 in mod normal.Tot va trebui sa suni nu sms uri ori mesaje in forum.

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj*Arad*BM*SM
  • Oras:Cluj*Arad*BM*SM

Sonya sunt.

In perioada 1-10 martie NU voi fi in Cluj.

Dupa 10 martie posibil sa am cu Dorina inca o zi  de sedinte la domiciliul meu  ;)

Vom anunta cand.

 

XXX

 

P.S Pisicut, nu reusesc sa imi recuperez parola pentru contul meu.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...