Sari la conținut

Sonya doamna matura 0747526203


dan282

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Buna Sonia! Ini doresc sa ne vedem astazi, din pacate nu pot trimite mesaj, doar sa sun, poti sa mi dai un raspun aici daca vezi mesajul? Multumesc!

Buna,

Daca suni cu numar ascuns, apelul este respins automat.

Disponibila dupa 12.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna,

 

Cer scuze celor care au asteptat un 'semn' de la mine zilele astea insa chiar nu s-a putut.

 

Bucurestiul ramane pentru mine la fel de 'grafitti'! Oh! In avion ma uitam pe pereti si nu-mi venea sa cred ca nu au mazgalituri!

bucurestenii probabil stiu ce spun!

 

 Am revenit la Cluj cu acelasi program L-V 10-18  ( non stop pt. prieteni, ca 'ei stiu de ce"!)

 

Va pupisex

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ceau!in Oradea nu ajungi?

Buna

Planuiesc sa fac ceva iesiri la tg.Mures si Oradea,  probabil spre sfarsitul lunii occtombrie. Voi anunta aici si pe orasul respectiv cu cateva zile inainte. ;)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Revin in Cluj  vineri 27 septmbrie spre seara.

Se poate face programare in aceiasi zi cand suni.E drept, ma prinzi greu la telefon daca am deja programari facute pe ziua aceea. Incearca cu un mesaj inainte si stabilim cumva.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Incerc sa raspund tuturor.

 

 @sophiedee- In care oras? Momentan sunt disponibila DOAR IN CLUJ-  daca ma voi plimba cateva zile in alte orase, voi anunta in topic la acele orase. Cand plec din Cluj de obicei anunt. Am explicat asta de cateva ori pe aici.Anunt doar perioadele lipsa din Cluj.

 

 

@cflorin- Din pacate nu accept cupluri. Nu in sensul de servicii usuale - Am facut cateva exceptii si fac, in functie de dorintele amicilor mei- Se stiu ei care! Ca idee, e vorba de ceva mai multa compatibilitate si discutii  prealabile pentru a accepta un cuplu.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@pisicut - Te rog mult sa stergi aceste postari 'duble'?( nu cred ca au fost facute voit ) - Multumesc  anticipat! :hug1

 

 @mahian- Undeva spre sfarsitul lunii octombrie voi ajunge si la Tg.Mures.Nu stiu exact cand. Intentionez sa ma cazez la o pensiune. Inca studiez 'terenul'. Voi anunta pe topicul de Mures cu cateva zile inainte. Multumesc de interes. :boob

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...