Sari la conținut

A fost cineva la dansa ?


johnyher

Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Daca faci o recenzie sar clonele si proxenetii pe tine si iti fac reputation varza,Laura Ionescu,Marian Cristescu care de fapt sunt toti Sultanamama Tatiana

Pana acum ma pupai in pizda si te dadeai pe langa mine cu miau miau cand am fost la focsani, vroiai sa vii sa ingropam securea rivsalitatii si acum? Acum ce faci? ai uitat sau esti schimbator ca si vremea? "Mare e gradina ta Doamne cand prostii sar gardu si usa e deschisa"

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Opa,ti-a luat lumea seama si aici la Focsani

Culmea ca si aici e unul care s-a insemnat ca Tatiana e tot unul cu Marian Cristescu

Fratilor,am fost la Tatiana la Braila si m-a imbolnavit. Am luat din gura de la ea Herpes

Aveti mare grija,coarda tot minte si nu o sa recunoasca niciodata spune ca vreau sa ii patez imaginea ei,marea vedeta se vede nebuna . Valoarea ta e de 100 lei fa rablo.

 

 

Pana acum ma pupai in pizda si te dadeai pe langa mine cu miau miau cand am fost la focsani, vroiai sa vii sa ingropam securea rivsalitatii si acum? Acum ce faci? ai uitat sau esti schimbator ca si vremea? "Mare e gradina ta Doamne cand prostii sar gardu si usa e deschisa"

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Pana acum ma pupai in pizda si te dadeai pe langa mine cu miau miau cand am fost la focsani, vroiai sa vii sa ingropam securea rivsalitatii si acum? Acum ce faci? ai uitat sau esti schimbator ca si vremea? "Mare e gradina ta Doamne cand prostii sar gardu si usa e deschisa"

Daca tu ai dat dulaii pe mine sa imi faca reputation varza?Vorbeste cu Marian Cristescu si cu Laura Ionescu sa inceteze si nu am nimic cu tine.De pupat in pizda nu te-am pupat deloc,doar ti-am dat pula la supt o singura data😉💋
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Daca tu ai dat dulaii pe mine sa imi faca reputation varza?Vorbeste cu Marian Cristescu si cu Laura Ionescu sa inceteze si nu am nimic cu tine.De pupat in pizda nu te-am pupat deloc,doar ti-am dat pula la supt o singura data

Chiar nu inteleg de ce nu pricepi ca habar nu am cine sunt cei mentionati de tine.Singurul cont care il am principal e asta si contul cu Tatiana96 care l-am facut cand era contul asta banat si pe care nu am mai intrat de cand mi l-a actuivat pe asta. Eu alte conturi nu am.Intelege odata lucrul astta. Personal nu am nimic cu tine.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Chiar nu inteleg de ce nu pricepi ca habar nu am cine sunt cei mentionati de tine.Singurul cont care il am principal e asta si contul cu Tatiana96 care l-am facut cand era contul asta banat si pe care nu am mai intrat de cand mi l-a actuivat pe asta. Eu alte conturi nu am.Intelege odata lucrul astta. Personal nu am nimic cu tine.

Daca nu ai nimic cu mine te rog nu te mai baga in seama cand ma contrez eu cu cei doi handicapati pe care tu zici ca nu ii cunosti.Doi la mana nu te-am pupat eu in pizda pe tine ci a fost cu totul invers tu ai pupat pula mea si trei la reclama pe care ti-o face tipul ala pe forumul de la Braila((ala de zice ca a luat herpes de la tine),esti ultima excorta la care as apelaðŸ‘😃😃😃.
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Daca nu ai nimic cu mine te rog nu te mai baga in seama cand ma contrez eu cu cei doi handicapati pe care tu zici ca nu ii cunosti.Doi la mana nu te-am pupat eu in pizda pe tine ci a fost cu totul invers tu ai pupat pula mea si trei la reclama pe care ti-o face tipul ala pe forumul de la Braila((ala de zice ca a luat herpes de la tine),esti ultima excorta la care as apela.

Domnul meu, au am intervenit si intervin doar daca mi se pomeneste numele meu. Nu m-am bagat in nici o discutie a ta, vad ca tu sic ei 2 umpleti topicele cu numele meu , legandu-va de min e. Ma acuzati ca scriu peste tot, pai cum sa nu scriu dacca peste tot pe toate topicele fetelor vad numele meu scris. Daca citeai si sigur ai citit am pus analize si dupa acuzele cretinului ala care il doare in orgoliul lui maulin ca nu doresc eu sa-l mai primesc ptr ca e un handicapat, au mai facut recenzii si comantarii si alte persoane care au airmat ca au fost, vin si vor veni incontinuare la mine ptr ca stiu ca sunt curata. Eu voi renunta sa mai interin pe alte topice doarrr daca nu imi mai vad numele meu scris peste tot. Nu am deranjat pe nimeni si nu doaresc sa fiu deranjata cu fel de fel de injurii.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...