Sari la conținut

0740477144-Diana noua în orașul tau


luci1972

Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Având ceva timp liber și ouăle umflate,am sunat la numărul de mai sus.Răspuns prompt, ajuns la locație, celebrele A-uri,mai spre Tribunal. Mi-a deschis ușa o brunetă frumoasă,înaltă dar mai grăsuță decât cea din poze,cu niște ochi verzi de toată frumusețea. Tariful e 100 nr/200h , oral np dar fără fin.orală,normal protejat.Am cotizat 100 și când să intru în baie ,surpriză ,mai era o colegă ascunsă acolo,mai mică de statură,dar nu de lepădat.Spălat pe Gogu şi intrat în cameră,cealaltă fată rămasă pe hol pt că era prea mare scorul cu ambele (300).Ne-am dezbrăcat,și am trecut la ostilități.Fata cu forme frumoase,nu e grasă,e mai voinică, cu niște sîni mari perfecți,fără mirosuri suspecte.A început cu un oral np cu deep dar cam fără atenție la zonele adiacente,bine făcut. Când am simțit că nu măi am mult după vreo 15 mine de oral şi sex între sînii ăia superbi,pus prezervativ şi fata capră, finalizat în prezervativ. Ca şi note ,locatie 8 (nu avea prosop la baie,m-am șters la Gogu cu hârtie igienică),fata 10, prietenoasă dispusă să facă ce îi spui,prestație:oral 9,normal 9 (cam lărguță),atitudine 10.Spor la f...t!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Salut colegu', daca ai timp 5 minute fa un mic efort si adăuga te rog aici linkul cu anunțul domnisoarei si mai ales pozele, caci stii cum sunt aceste fete-dupa o perioada alte nr de tel, alte anunturi posibil aceleasi poze sau nu, dar e mai bine sa avem aici pe topic pozele domnisoarei pentru o eventuala viitoare comparație! Ms spor!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...