Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu acum vreo cateva seri.

 

Locatia pe strada popa nustiucum, s-a mai zis.

Sunat, voce placuta, amabila si prietenoasa. M-am programat asap si am ajuns usor la ea.

Nu a trebuit sa stau pe la usi si sa astept, a fost prompta. M-a asteptat in prosop. Am optat pt fin orala si am fugit la dus. Prosop curat si uscat.

Am ajuns in camera de actiune. Ea pe marginea patului, eu in picioare in fata ei. O suge 2-3 min si pac! Suna cineva la interfon. "-Scuze, cred ca mi-a venit mancarea!" Si s-a dus sa deschida. Eu am stat cu pula-n mana pana cand s-a intors :))

Si-a mai cerut scuze si a continuat. Dupa inca cateva minute iar suna interfonul: iar scuze si bla bla :)) de data asta era un user de pe forum, mai cunoscut asa, care distribuia consumabile si nu avusese rest. Ei bine, a adus restul pe banii mei :))

S-a intors Karla, iar scuze, continuat si eu am finalizat dupa inca cateva minute in care nu am mai fost deranjati.

 

Note:

Loc: 9. Ap obisnuit, curat, usor de gasit, baie cu de toate.

Fata: 6. Nota e subiectiva pt ca eu nu sunt fan bbw si cred ca pozele o avantajeaza mult. La fața e totusi o prezenta placuta.

GFE: 10. E o persoana joviala, deschisa si bine dispusa. Cred ca e cea mai prietenoasa fata pe care am intalnit-o de ceva timp.

Daca esti fan bbw o sa o adori!

Oral: 8. Cu supt oua si luat in considerare ce i-am spus ca-mi place. DP partial. Un oral bun insa doar 8 pt ca rahella sau ramona/andreea (de la vitan/romana/mircea voda).

Insa a stiut meserie in timpul orgasmului, care a fost foarte puternic si luuung.

 

In concluzie e posibil sa revin pt oral dar cine stie? Dar o recomand cu caldura pt fanii bbw si pt gfe ridicat. Referitor la intreruperi, pe mine nu m-au deranjat, insa e posibil ca pe altii sa-i scoata din stare.

Halat 80/fin orala.

 

Si o intrebare pt cei mai vechi: nu vi se pare cuoscuta? Eu am senzatia ca tin minte fața ei de acum vreo 5 ani. Parca avea anunturi pe vechiul at. Dar e posibil sa ma insel :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Am fost si eu acum vreo cateva seri.

Locatia pe strada popa nustiucum, s-a mai zis.

Sunat, voce placuta, amabila si prietenoasa. M-am programat asap si am ajuns usor la ea.

Nu a trebuit sa stau pe la usi si sa astept, a fost prompta. M-a asteptat in prosop. Am optat pt fin orala si am fugit la dus. Prosop curat si uscat.

Am ajuns in camera de actiune. Ea pe marginea patului, eu in picioare in fata ei. O suge 2-3 min si pac! Suna cineva la interfon. "-Scuze, cred ca mi-a venit mancarea!" Si s-a dus sa deschida. Eu am stat cu pula-n mana pana cand s-a intors :))

Si-a mai cerut scuze si a continuat. Dupa inca cateva minute iar suna interfonul: iar scuze si bla bla :)) de data asta era un user de pe forum, mai cunoscut asa, care distribuia consumabile si nu avusese rest. Ei bine, a adus restul pe banii mei :))

S-a intors Karla, iar scuze, continuat si eu am finalizat dupa inca cateva minute in care nu am mai fost deranjati.

Note:

Loc: 9. Ap obisnuit, curat, usor de gasit, baie cu de toate.

Fata: 6. Nota e subiectiva pt ca eu nu sunt fan bbw si cred ca pozele o avantajeaza mult. La fața e totusi o prezenta placuta.

GFE: 10. E o persoana joviala, deschisa si bine dispusa. Cred ca e cea mai prietenoasa fata pe care am intalnit-o de ceva timp.

Daca esti fan bbw o sa o adori!

Oral: 8. Cu supt oua si luat in considerare ce i-am spus ca-mi place. DP partial. Un oral bun insa doar 8 pt ca rahella sau ramona/andreea (de la vitan/romana/mircea voda).

Insa a stiut meserie in timpul orgasmului, care a fost foarte puternic si luuung.

In concluzie e posibil sa revin pt oral dar cine stie? Dar o recomand cu caldura pt fanii bbw si pt gfe ridicat. Referitor la intreruperi, pe mine nu m-au deranjat, insa e posibil ca pe altii sa-i scoata din stare.

Halat 80/fin orala.

Si o intrebare pt cei mai vechi: nu vi se pare cuoscuta? Eu am senzatia ca tin minte fața ei de acum vreo 5 ani. Parca avea anunturi pe vechiul at. Dar e posibil sa ma insel :)

Multumesc :))))) sincer ma simteam chiar aiurea ca de sa intamplat cele ! Dar no coment .

 

Iti multumesc cu drag

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost la ea zilele trecute.

 

Neavand prea multe alternative la ora aia am ramas.

Bai baieti, nu e grasa... e grasa rau!

Si iar nu ii inteleg pe astia care scriu pe aci: nu recomand amatorilor de skinny. Pey voi stiti ce inseamna skinny? Skinny inseamna sa aiba 1,60 si 45 de kile. Daca are 1,60 si 60 de kile e deja grasa. Si fatuca asta are vreo 70 lejer.

 

Actiunea:

Ajuns dusat, purces ptr oral. Face deep dar nu sustinut.

Este insa placut, umed si nu zgarie.

Multa manuta si face o miscare din cap cand o suge, stanga dreapta, ma uitam la ea zici ca e nebuna.

 

Finalizat CIM.

Plecat imediat.

 

Note:

Aspect: 4

Camera: 9 (curat dar cam pe stil vechi asa)

Oral:7 (din care +1 pentru CIM)

Normal:n/a

Comunicare: 9 dezghetata, ajuns f usor.

 

Tarif:

100 finalizarea

 

De revenit? Eu sigur nu. Dar daca vreti doar o muie si nu va intereseaza cum arata si nu aveti alte optiuni, mergeti. Sau daca va plac grasele, mergeti.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Am fost la ea zilele trecute.

Neavand prea multe alternative la ora aia am ramas.

Bai baieti, nu e grasa... e grasa rau!

Si iar nu ii inteleg pe astia care scriu pe aci: nu recomand amatorilor de skinny. Pey voi stiti ce inseamna skinny? Skinny inseamna sa aiba 1,60 si 45 de kile. Daca are 1,60 si 60 de kile e deja grasa. Si fatuca asta are vreo 70 lejer.

Actiunea:

Ajuns dusat, purces ptr oral. Face deep dar nu sustinut.

Este insa placut, umed si nu zgarie.

Multa manuta si face o miscare din cap cand o suge, stanga dreapta, ma uitam la ea zici ca e nebuna.

Finalizat CIM.

Plecat imediat.

Note:

Aspect: 4

Camera: 9 (curat dar cam pe stil vechi asa)

Oral:7 (din care +1 pentru CIM)

Normal:n/a

Comunicare: 9 dezghetata, ajuns f usor.

Tarif:

100 finalizarea

De revenit? Eu sigur nu. Dar daca vreti doar o muie si nu va intereseaza cum arata si nu aveti alte optiuni, mergeti. Sau daca va plac grasele, mergeti.

Bravo ba:)))))) sa imi confirmi si mie aceasta recenzie ca ai fost la mine ;) .

 

Aspectul meu 4 iti dai seama .

 

Daca tie nu iti plac fetele bbw ce dracului ai cautat la mine ?

 

Ai zis de manuta offf ai gresit persoana .

 

Daca esti cine stiu eu te voi recenza pentru parul tau de la pula ;) ca sa intelegi tu fetele sunt scarboase si normal ca ti se face in scarba atata timp cat nu te epilezi decat la 2 ani ( vb serios)

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Asta e ultima recenzie ca sa intelegi tu !

Am fost si eu acum vreo cateva seri.

Locatia pe strada popa nustiucum, s-a mai zis.

Sunat, voce placuta, amabila si prietenoasa. M-am programat asap si am ajuns usor la ea.

Nu a trebuit sa stau pe la usi si sa astept, a fost prompta. M-a asteptat in prosop. Am optat pt fin orala si am fugit la dus. Prosop curat si uscat.

Am ajuns in camera de actiune. Ea pe marginea patului, eu in picioare in fata ei. O suge 2-3 min si pac! Suna cineva la interfon. "-Scuze, cred ca mi-a venit mancarea!" Si s-a dus sa deschida. Eu am stat cu pula-n mana pana cand s-a intors :))

Si-a mai cerut scuze si a continuat. Dupa inca cateva minute iar suna interfonul: iar scuze si bla bla :)) de data asta era un user de pe forum, mai cunoscut asa, care distribuia consumabile si nu avusese rest. Ei bine, a adus restul pe banii mei :))

S-a intors Karla, iar scuze, continuat si eu am finalizat dupa inca cateva minute in care nu am mai fost deranjati.

Note:

Loc: 9. Ap obisnuit, curat, usor de gasit, baie cu de toate.

Fata: 6. Nota e subiectiva pt ca eu nu sunt fan bbw si cred ca pozele o avantajeaza mult. La fața e totusi o prezenta placuta.

GFE: 10. E o persoana joviala, deschisa si bine dispusa. Cred ca e cea mai prietenoasa fata pe care am intalnit-o de ceva timp.

Daca esti fan bbw o sa o adori!

Oral: 8. Cu supt oua si luat in considerare ce i-am spus ca-mi place. DP partial. Un oral bun insa doar 8 pt ca rahella sau ramona/andreea (de la vitan/romana/mircea voda).

Insa a stiut meserie in timpul orgasmului, care a fost foarte puternic si luuung.

In concluzie e posibil sa revin pt oral dar cine stie? Dar o recomand cu caldura pt fanii bbw si pt gfe ridicat. Referitor la intreruperi, pe mine nu m-au deranjat, insa e posibil ca pe altii sa-i scoata din stare.

Halat 80/fin orala.

Si o intrebare pt cei mai vechi: nu vi se pare cuoscuta? Eu am senzatia ca tin minte fața ei de acum vreo 5 ani. Parca avea anunturi pe vechiul at. Dar e posibil sa ma insel :)

Link spre comentariu
  • Oras:N'ai tu treaba
  • Oras:N'ai tu treaba

Am fost la ea zilele trecute.

Neavand prea multe alternative la ora aia am ramas.

Bai baieti, nu e grasa... e grasa rau!

Si iar nu ii inteleg pe astia care scriu pe aci: nu recomand amatorilor de skinny. Pey voi stiti ce inseamna skinny? Skinny inseamna sa aiba 1,60 si 45 de kile. Daca are 1,60 si 60 de kile e deja grasa. Si fatuca asta are vreo 70 lejer.

Actiunea:

Ajuns dusat, purces ptr oral. Face deep dar nu sustinut.

Este insa placut, umed si nu zgarie.

Multa manuta si face o miscare din cap cand o suge, stanga dreapta, ma uitam la ea zici ca e nebuna.

Finalizat CIM.

Plecat imediat.

Note:

Aspect: 4

Camera: 9 (curat dar cam pe stil vechi asa)

Oral:7 (din care +1 pentru CIM)

Normal:n/a

Comunicare: 9 dezghetata, ajuns f usor.

Tarif:

100 finalizarea

De revenit? Eu sigur nu. Dar daca vreti doar o muie si nu va intereseaza cum arata si nu aveti alte optiuni, mergeti. Sau daca va plac grasele, mergeti.

Ai deranjat-o tu cumva eu o cunosc de mult si merg des la ea . Sigur a deranjat-o ceva la tine , aspectul ei este pentru bbw dar tie iti plac fetele slabute de ce ai ramas?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...