Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

  • Oras:N'ai tu treaba
  • Oras:N'ai tu treaba

Buna buna , cum sa incep ? Vad ca avem ceva nou pe site dar nu se vorbeste la ea , pai hai sa incep

Am sunato saptamana trecuta si abea acum cateva ore am ajuns la ea ! Mno e o tipa super super tare ma nene ma ! Un pret micut cred eu pentru ea

Am ajuns acolo practic am ramas blocat ma intampinat cu un chip neacoperit cu tot felul de tampenii , era super frumusica fara tot felul de chesti . E miniona dar e bomba sa spun asa .

Am intrat e vorbareata rau , am platit sa zic undeva la 70 fin ca ora e 150

Servici perfecte am observat ca nu ii place sa fie falsa cum sunt unele pot sa spun ca e chiar tare tipa .

De cand merg la fete aceasta Karla mia pus "capacul" cu oralul . Oral deep cu saliva ce sa mai e o adevarata experta numa cand ma gandesc mi se ridica !

Am decis sa ii dau si eu nota pe acest site deoarece ea nu stie sa intre si sa isi creeze un cont aici !

Discretie =10 (singura in locatie)

Servici(10 oral ,8 normal)

Atitudine(9)

Experienta=9.8

Numele ei este Karla 0784482719

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:N'ai tu treaba
  • Oras:N'ai tu treaba

Mno hai sa scriu si aici

Saptamana trecuta am sunat la aceasta karla de la burebista vad ca nu prea exista numele ei aici si chiar imi pare rau e o tipa super faina

Am ajuns acum cateva ore la ea si decid sa o recomand pe aceasta domnita

Un pret mic care cred eu ca merita mult mai mult

Seviciile ei sunt bune din puctul meu de vedere mai ales oralul ahhhh e perfect deep cu fin si etc

Fata face si fin faciala orala si etc . Mno la normal a fost ok ca de nu era larga ca ....

Nu vreau sa stau mult sa scriu simplu si la subiect Karla e perfecta

0784482719

post-255009-0-64600500-1516358949_thumb.jpeg

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:N'ai tu treaba
  • Oras:N'ai tu treaba

Am vrut sa ii fac eu un topic ca sa o poata vedea toata lumea ca de de ea vad ca nu prea se discuta , tin sa precizez ca sper sa ajunga si ea sa fie testata de mai multe persoane si sa fie recomandata chiar merita . Ceva real si bun

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:N'ai tu treaba
  • Oras:N'ai tu treaba

Din pacate nici una din ce spune el de ce va face sa credeti asta ? Ca spun ceva concret de o asemenea fata ca o recomand ? Nu ... e prima data cand intru aici ea mi-a spus de site asa ca am decis sa ii las si eu aici o recenzie de ea ... convingeti-va la ea si veti vedea

  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:N'ai tu treaba
  • Oras:N'ai tu treaba

de unde e poza? are vre-un anunt ceva? fata pare ca are burtica, deci nu perfecta,

Are anunt fata ! Cand am spus perfecta mam referit la serviciile ei ! Eu am avut ceva de spus am recomandat ! Celor care nu va convine inainte de a comenta la adresa ei mmergeti si convingeti-va si apoi discutati
  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Din pacate nici una din ce spune el de ce va face sa credeti asta ? Ca spun ceva concret de o asemenea fata ca o recomand ? Nu ... e prima data cand intru aici ea mi-a spus de site asa ca am decis sa ii las si eu aici o recenzie de ea ... convingeti-va la ea si veti vedea

 

pune intai mana pe o carte de gramatica si cand te vei prinde cum e cu limba romana te asteptam aici cu mare drag.

cu toata dragostea!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:N'ai tu treaba
  • Oras:N'ai tu treaba

pune intai mana pe o carte de gramatica si cand te vei prinde cum e cu limba romana te asteptam aici cu mare drag.

cu toata dragostea!

Am impresia ca tu esti peste cu adevarat aici , pari cam gelos mno normal nu iti recomandam pitipoancele tale . Scuze
  • Minus 5
Link spre comentariu

Are anunt fata ! Cand am spus perfecta mam referit la serviciile ei ! Eu am avut ceva de spus am recomandat ! Celor care nu va convine inainte de a comenta la adresa ei mmergeti si convingeti-va si apoi discutati

pune si anuntul atunci, sa stim de preturi/servicii, din gurita ei, ca sa zic asa.

Link spre comentariu
  • Oras:N'ai tu treaba
  • Oras:N'ai tu treaba

pune si anuntul atunci, sa stim de preturi/servicii, din gurita ei, ca sa zic asa.

mno nu stiu sa pun !!! Are nr de tel puteti sa discutati direct cu ea ! Iar pentru restul domnilor ii rog sa nu isi mai bage nasul in treaba si discutia altora
  • Minus 3
Link spre comentariu

Bai putza, tu ti-ai facut astazi cont aici ca sa vii sa ne prezinti marfa, esti unul dintrei cei mai prosti pesti/iubi sau cum vrei sa te numesti, ai impresia ca noi suntem veniti cu pluta, nici macar nu ai fost in stare sa faci o recenzie completa.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:N'ai tu treaba
  • Oras:N'ai tu treaba

Bai putza, tu ti-ai facut astazi cont aici ca sa vii sa ne prezinti marfa, esti unul dintrei cei mai prosti pesti/iubi sau cum vrei sa te numesti, ai impresia ca noi suntem veniti cu pluta, nici macar nu ai fost in stare sa faci o recenzie completa.

nici una nici alta . Mi-am facut cont sa o recomand bai PUTZA
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

nici una nici alta . Mi-am facut cont sa o recomand bai PUTZA

 

sa sti ca ne-ai impresionat .........esti cel mai prost peste/iubi de pana acum.....te ajuta mult si faptul ca esti analfabet!

FELICITARI !

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:N'ai tu treaba
  • Oras:N'ai tu treaba

sa sti ca ne-ai impresionat .........esti cel mai prost peste/iubi de pana acum.....te ajuta mult si faptul ca esti analfabet!

FELICITARI !

urat acuzati fara sa stiti , va dati cu impresia din prima foarte pacat , chiar mi-as dori ca sa vina si altcineva sa adauge o recomandare de ea sa vedem atunci tot peste e si el ?
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...