Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

 Am fost si eu curios despre ce este vorba aici si am purces la locul faptei . Programare respectata in mare parte , mai putin cele 10 min de asteptare in fata blocului " pentru a face un dus ;) " Fata este ok , draguta , vorbareata , amabila , fara figuri si aere de diva , cu ceva (mai multe ) kg in plus , deci fiind departe de gusturile mele nu voi nota aspectul fizic . Decartat 150 lei si sunt invitat la o tigara si o cola in bucatarie pentru o mica socializare . Reintors la locul actiunii am avut parte de un oral acceptabil , ceva deep si cam atat . Cand simt ca a obosit ( gentleman ce pula mea ), o dau la o parte cu intentia de a baga milogu' in traista si observ un pierce la pasa . Pai n-ai cum sa-l lasi asa frate , si dai si lupta cu cercelul pana mi-a amortit limba . Bagat preze si dai misionar pana la terminare . Dus , tiagara , 20-30 de vorbe si propunerea pentru runda a 2-a . Aici este mai complicat cand nu ai in fata ce-i place ochiului , asa ca fata s-a chinuit  , dar ... ...

 In concluzie, fata este ok pentru amatorii genului , servicii la limita , igiena ok .

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Am fost si eu curios despre ce este vorba aici si am purces la locul faptei . Programare respectata in mare parte , mai putin cele 10 min de asteptare in fata blocului " pentru a face un dus ;) " Fata este ok , draguta , vorbareata , amabila , fara figuri si aere de diva , cu ceva (mai multe ) kg in plus , deci fiind departe de gusturile mele nu voi nota aspectul fizic . Decartat 150 lei si sunt invitat la o tigara si o cola in bucatarie pentru o mica socializare . Reintors la locul actiunii am avut parte de un oral acceptabil , ceva deep si cam atat . Cand simt ca a obosit ( gentleman ce pula mea ), o dau la o parte cu intentia de a baga milogu' in traista si observ un pierce la pasa . Pai n-ai cum sa-l lasi asa frate , si dai si lupta cu cercelul pana mi-a amortit limba . Bagat preze si dai misionar pana la terminare . Dus , tiagara , 20-30 de vorbe si propunerea pentru runda a 2-a . Aici este mai complicat cand nu ai in fata ce-i place ochiului , asa ca fata s-a chinuit  , dar ... ...

 In concluzie, fata este ok pentru amatorii genului , servicii la limita , igiena ok .

iti multumesc mult :*
  • Like 11
  • Minus 2
Link spre comentariu

salutare , in sfarsit dupa ce am avut mai multe incercari esuate de a ajunge la KARLA am reusit sa o prind libera ... bineinteles cu programare facuta cu 6-7 zile inainte  :))) mai repede cred ca ajungi in audienta la Iohanis  :))) am ajuns pe strada cu pricina , .... Karla de la bun inceput cum multi de aici au spus foarte foarte lipicioasa , pupacioasa de cum intri nici nu apuci bine sa rasufli ca esti luat la alintat .....ne-am giugiulit un pic asa in picioare dupa care eu am scpat de haine si ma rugat sa iau loc pe pat sa-mi faca un masaj special a la Carmen  :) .... deci am avut parte de un super super masaj , cred ca nu a ramas particica din corpul meu neatins de limba ei naravasa sau de saruturile ei patimase  :))e : 


 


Locatia                    - 9 curat f okay camera , muzica ambientala si lumini de club  :))


 


Aspect                    - 9,5 aici bineinteles intra la sectiunea de BBW , celor ce prefera skiny girls nu stiu daca or sa fie multumiti de nota  :P


 


Oral                        - 10 e superr superr priceputa 


 


Normal                   - 10 se misca f bine , cred ca ii si place ceea ce face  :*


 


 

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

salutare , in sfarsit dupa ce am avut mai multe incercari esuate de a ajunge la KARLA am reusit sa o prind libera ... bineinteles cu programare facuta cu 6-7 zile inainte  :))) mai repede cred ca ajungi in audienta la Iohanis  :))) am ajuns pe strada cu pricina , .... Karla de la bun inceput cum multi de aici au spus foarte foarte lipicioasa , pupacioasa de cum intri nici nu apuci bine sa rasufli ca esti luat la alintat .....ne-am giugiulit un pic asa in picioare dupa care eu am scpat de haine si ma rugat sa iau loc pe pat sa-mi faca un masaj special a la Carmen  :) .... deci am avut parte de un super super masaj , cred ca nu a ramas particica din corpul meu neatins de limba ei naravasa sau de saruturile ei patimase  :))e : 

 

Locatia                    - 9 curat f okay camera , muzica ambientala si lumini de club  :))

 

Aspect                    - 9,5 aici bineinteles intra la sectiunea de BBW , celor ce prefera skiny girls nu stiu daca or sa fie multumiti de nota  :P

 

Oral                        - 10 e superr superr priceputa 

 

Normal                   - 10 se misca f bine , cred ca ii si place ceea ce face  :*

Îti multumesc , nu stiu cine esti din ce am avut programat ! Dar totusi multumesc de venirea ta si de recenzia ta ! Te mai astept cu drag
  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

salutare , in sfarsit dupa ce am avut mai multe incercari esuate de a ajunge la KARLA am reusit sa o prind libera ... bineinteles cu programare facuta cu 6-7 zile inainte  :))) mai repede cred ca ajungi in audienta la Iohanis  :))) am ajuns pe strada cu pricina , .... Karla de la bun inceput cum multi de aici au spus foarte foarte lipicioasa , pupacioasa de cum intri nici nu apuci bine sa rasufli ca esti luat la alintat .....ne-am giugiulit un pic asa in picioare dupa care eu am scpat de haine si ma rugat sa iau loc pe pat sa-mi faca un masaj special a la Carmen  :) .... deci am avut parte de un super super masaj , cred ca nu a ramas particica din corpul meu neatins de limba ei naravasa sau de saruturile ei patimase  :))e : 

 

Locatia                    - 9 curat f okay camera , muzica ambientala si lumini de club  :))

 

Aspect                    - 9,5 aici bineinteles intra la sectiunea de BBW , celor ce prefera skiny girls nu stiu daca or sa fie multumiti de nota  :P

 

Oral                        - 10 e superr superr priceputa 

 

Normal                   - 10 se misca f bine , cred ca ii si place ceea ce face  :*

stai asa ca nu e asa ! RECENZIE FALSA . PAI MAI DOMNULE MARIUS EU NU AM NUMELE CARMEN CI CARLA , IN CAZ CA TU TOT MENTIONEZI CA AI FOST LA MINE O SA TE ROG SA IMI CONFIRMI ORA SI DATA CAND AI FOST POATE ASA IMI MAI OBOSESC "CREIERASUL" SI IMI ADUC AMINTE .

IN FINE AI GRESIT TOPICUL SCUMPULE EU SUNT CARLA

NA CA NU VAZUSEM CARMEN ASTA

  • Like 10
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am fost si eu curios despre ce este vorba aici si am purces la locul faptei . Programare respectata in mare parte , mai putin cele 10 min de asteptare in fata blocului " pentru a face un dus ;) " Fata este ok , draguta , vorbareata , amabila , fara figuri si aere de diva , cu ceva (mai multe ) kg in plus , deci fiind departe de gusturile mele nu voi nota aspectul fizic . Decartat 150 lei si sunt invitat la o tigara si o cola in bucatarie pentru o mica socializare . Reintors la locul actiunii am avut parte de un oral acceptabil , ceva deep si cam atat . Cand simt ca a obosit ( gentleman ce pula mea ), o dau la o parte cu intentia de a baga milogu' in traista si observ un pierce la pasa . Pai n-ai cum sa-l lasi asa frate , si dai si lupta cu cercelul pana mi-a amortit limba . Bagat preze si dai misionar pana la terminare . Dus , tiagara , 20-30 de vorbe si propunerea pentru runda a 2-a . Aici este mai complicat cand nu ai in fata ce-i place ochiului , asa ca fata s-a chinuit  , dar ... ...

 In concluzie, fata este ok pentru amatorii genului , servicii la limita , igiena ok .

Pana la urma i-ai scos pierceul sau nu??

Deci oralul e bun sau nu?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

 Intrebarile tale au reusit sa-mi smulga un hohot de ras si sa ma puna in dificultate . Oare ai citit ce am scris sau esti foarte prost ?!?

....dar uite , o sa te lamuresc

1.Pana la urma i-ai scos pierceul sau nu??
2.Deci oralul e bun sau nu?

1. Daca intalnesti in viata ta o femeie cu pierce in pasa , nu incerca sa-l scoti cu limba pentru ca s-ar putea sa te trezesti cu un calcai in frunte sau cu o bata in cap

2 Nu stiu , nu am intrebat-o

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

salutare , in sfarsit dupa ce am avut mai multe incercari esuate de a ajunge la KARLA am reusit sa o prind libera ... bineinteles cu programare facuta cu 6-7 zile inainte :))) mai repede cred ca ajungi in audienta la Iohanis :))) am ajuns pe strada cu pricina , .... Karla de la bun inceput cum multi de aici au spus foarte foarte lipicioasa , pupacioasa de cum intri nici nu apuci bine sa rasufli ca esti luat la alintat .....ne-am giugiulit un pic asa in picioare dupa care eu am scpat de haine si ma rugat sa iau loc pe pat sa-mi faca un masaj special a la Carmen :) .... deci am avut parte de un super super masaj , cred ca nu a ramas particica din corpul meu neatins de limba ei naravasa sau de saruturile ei patimase :))e :

Locatia - 9 curat f okay camera , muzica ambientala si lumini de club :))

Aspect - 9,5 aici bineinteles intra la sectiunea de BBW , celor ce prefera skiny girls nu stiu daca or sa fie multumiti de nota :P

Oral - 10 e superr superr priceputa

Normal - 10 se misca f bine , cred ca ii si place ceea ce face :*

Intrebarile tale au reusit sa-mi smulga un hohot de ras si sa ma puna in dificultate . Oare ai citit ce am scris sau esti foarte prost ?!?....dar uite , o sa te lamuresc1. Daca intalnesti in viata ta o femeie cu pierce in pasa , nu incerca sa-l scoti cu limba pentru ca s-ar putea sa te trezesti cu un calcai in frunte sau cu o bata in cap2 Nu stiu , nu am intrebat-o

Este si el micut , il iertam de data asta:))))) =))))) jur ca am ras cu glas acusica =)))))
  • Like 8
  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator carladristor
Reputație: 0

Buna dragilor , astazi sunt disponibila pana tarziu (e weeeeeeeekeeeend:x) pai hai sa programam ! Va astept dupa ora 17:00

Va pupi si sper ca astazi sa revin si cun poze noi ! :x

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...