Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

Vizitator carladristor
Reputație: 0

Disponibilitatea mea in aceasta seara este pana la 05:00

 

 

Maine : 09:00 - 23:00 ( voi reveni dupa 01:00 pana dimineata)

Va pupacesc cu drag a voastra Carla in forma maxima de un blowjob perfect

post-258159-0-05974500-1523576601_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator iahim7
Reputație: 0

Va salut si va cer scuze pentru faptul ca am beneficiat de experientele voastre fara sa ofer la randu-mi recenzii.

Asadar prima recenzie.

Contactul a fost realizat prin sms iar programarea respectata.

 

Locatia este intr-o frumoasa dar cu mici "capcane" (strada este continuata peste Calea Dudesti fara sa existe intersectie intre acestea) fapt ce a dus la o mica intarziere.

Domnisoara a fost rabdatoare si m-a indrumat spre locatie.

Am intrat in garsoniera (cred). Zic asta deoarece exista un spatiu separat de o perdea gen draperie.

Camera intima este curata. In baie nu am intrat deorece am venit aranjat de acasa.

LOCATIE 8

 

Fata este comunicativa vrea sa secfaca placutafoarte frumoasa la figura (are cu ochii verzi), plinuta la corp dar nu grasa, cu un fund impunator iar sanii sunt lasati.

Link spre comentariu
Vizitator iahim7
Reputație: 0

Pardon! Folosesc telefonul.

Partea a 2-a:

 

ASPECT 7

 

Am fost invitat in pat, intrebat ce si cu imi place iar actiunea a debutat si s-a terminat cu un oral care mi-a placut.

Am finalizat in gurita Carlei.

Actiunea a durat 10 minute.

ORAL 8.

 

Pretul 100 ron inmanati cand am intrat in camera.

 

As reveni pentru ca mi a placut felul politicos si putin naiv al fetei.

 

Va multumesc pentru rabdare.

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Va salut si va cer scuze pentru faptul ca am beneficiat de experientele voastre fara sa ofer la randu-mi recenzii.

Asadar prima recenzie.

Contactul a fost realizat prin sms iar programarea respectata.

Locatia este intr-o frumoasa dar cu mici "capcane" (strada este continuata peste Calea Dudesti fara sa existe intersectie intre acestea) fapt ce a dus la o mica intarziere.

Domnisoara a fost rabdatoare si m-a indrumat spre locatie.

Am intrat in garsoniera (cred). Zic asta deoarece exista un spatiu separat de o perdea gen draperie.

Camera intima este curata. In baie nu am intrat deorece am venit aranjat de acasa.

LOCATIE 8

Fata este comunicativa vrea sa secfaca placutafoarte frumoasa la figura (are cu ochii verzi), plinuta la corp dar nu grasa, cu un fund impunator iar sanii sunt lasati.

multumesc :* dar nu cred ca ai fost azi ! O sa te rog sa imi trasmiti cand ai fost ca sa specific ca recenzia este reala
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

ce nu dai fa turelo reply la recenzia cu 7 la fizic, caca-m-as in cantaru tau care arata numai 130?

ba tu iar plangi pe aici ? Mars si nu mai plange sa fi bagat in seama . Nu vezi in mm ca omu spune clar ca nu sunt grasa . Mars de aici nu face tu offtopic aici
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

hahahahahahahahahahahahahahahahah =))))))))))))

sa mor de ras.... cum pula mea sa nu fii fa grasa, cacamas in corpu tau dezodonat. pai fa idioato, nu te-as fute nici daca imi dai bani, dar sa mai platesc pentru turela asta de slana.... daca iti trimit poze cu mine, zici ca sunt de revista... si fac doar flotari pe ciment in spatele blocului si tractiuni la bara de batut covoare.... cacaneam toti pretentiosi in greutatea ta de 130 fara calorifer in brate =))) =)))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

hahahahahahahahahahahahahahahahah =))))))))))))

sa mor de ras.... cum pula mea sa nu fii fa grasa, cacamas in corpu tau dezodonat. pai fa idioato, nu te-as fute nici daca imi dai bani, dar sa mai platesc pentru turela asta de slana.... daca iti trimit poze cu mine, zici ca sunt de revista... si fac doar flotari pe ciment in spatele blocului si tractiuni la bara de batut covoare.... cacaneam toti pretentiosi in greutatea ta de 130 fara calorifer in brate =))) =)))))))

mars ma ipotentule , cine dracu sa te futa pe tine un terminat mintal . Pe tine nici pişulica nu fac . Hai mergi cu bine la stana ta de oi . Terminatule
  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

hahahahahahahahahahahahahahahahah =))))))))))))

sa mor de ras.... cum pula mea sa nu fii fa grasa, cacamas in corpu tau dezodonat. pai fa idioato, nu te-as fute nici daca imi dai bani, dar sa mai platesc pentru turela asta de slana.... daca iti trimit poze cu mine, zici ca sunt de revista... si fac doar flotari pe ciment in spatele blocului si tractiuni la bara de batut covoare.... cacaneam toti pretentiosi in greutatea ta de 130 fara calorifer in brate =))) =)))))))

Se vede ca abea traiesti ba dupa o zi pe alta , atata timp cat tu nici macar nu iti permiti sa iti platesti un cont premium . Vai de tine ... pacat ca totii fomistii au grade de jeguri penale
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

hahahahahahahahhahaah =))))))))))) sa moara Spania si Franta, ca Irak si Siria sunt moarte.... cum pula mea sa scrii asa fa?!?!?! ipotentule???! hahahahaah =)))) =))))

#painicacurosi =))))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

hahahahahahahahhahaah =))))))))))) sa moara Spania si Franta, ca Irak si Siria sunt moarte.... cum pula mea sa scrii asa fa?!?!?! ipotentule???! hahahahaah =)))) =))))

#painicacurosi =))))

Pe langa tine sunt o doamna ba fomistule . Fi atent dupa ora 06 :00 vin sa iti aduc ceva de mancare ca probabil de aia faci asa ...
  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator iahim7
Reputație: 0

Am fost sambata. Inainte de "Inviere".

Iarta-ma Doamne!

 

Don draper - are un fizic ok.

Imaginea faciala este mult mai frumoasa decat in foto (eu asa am apreciat). In compensatie corpul este avantajat dar daca privesti cu atentie iti faci o imagine corecta.

 

Multumesc pt incredere.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

pai fa ursaro, crezi ca toti facem criza de hipoglicemie daca nu mancam un frigider dimineata, la pranz si seara..... ca ursul de pe polar =)))) =)))))))

 

 

hahahahahaha.... ba, sa mor de va mint.... astia care o fut pe asta... si mai dau si bani, sunt cei prosti in viata asta de pe pamant... nu stiu cum e pe cealalNta.... deci sa moara Parisu din Franta ca asta merita sa cerseasca pula la cat de grasa, descentrata si urata e =)))) =))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Am fost sambata. Inainte de "Inviere".

Iarta-ma Doamne!

Don draper - are un fizic ok.

Imaginea faciala este mult mai frumoasa decat in foto (eu asa am apreciat). In compensatie corpul este avantajat dar daca privesti cu atentie iti faci o imagine corecta.

Multumesc pt incredere.

te pupacesc cu drag :*
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator iahim7
Reputație: 0

Am fost sambata. Inainte de "Inviere".

Iarta-ma Doamne!

 

Don draper - are un fizic ok.

Imaginea faciala este mult mai frumoasa decat in foto (eu asa am apreciat). In compensatie corpul este avantajat dar daca privesti cu atentie iti faci o imagine corecta.

 

Multumesc pt incredere.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

du te ba in crucea matii cu invierea ta. ai 5 postari amarate si mai si semnalizezi a prost.

 

si cacamas in recenziile tale. ca daca ti le arat pe ale mele te vad la sectiunea Reclamatii ca vrei sa iti inchizi contul de prostalau

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator iahim7
Reputație: 0

Don Draper, dupa ce am vazut tot felul de recenzii si interventii m-am gandit sa incerc sa scriu si eu o prima impresie.

Este adevarat, nu prea folosesc mijloacele acestea de comunicare si fac greseli.

Am scris impresia mea. Nu trebuie sa fii de acord cu mine dar nici sa jignesti. (Dupa ce am citit aici, erai un membru apreciat de mine).

Promit ca asta a fost ultima intetventie.

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Don Draper, dupa ce am vazut tot felul de recenzii si interventii m-am gandit sa incerc sa scriu si eu o prima impresie.

Este adevarat, nu prea folosesc mijloacele acestea de comunicare si fac greseli.

Am scris impresia mea. Nu trebuie sa fii de acord cu mine dar nici sa jignesti. (Dupa ce am citit aici, erai un membru apreciat de mine).

Promit ca asta a fost ultima intetventie.

Nu are rost sa dai explicati , tu doar ti-ai spus parerea si experienta dragule .
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...