Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ai deranjat-o tu cumva eu o cunosc de mult si merg des la ea . Sigur a deranjat-o ceva la tine , aspectul ei este pentru bbw dar tie iti plac fetele slabute de ce ai ramas?

Foarte posibil sa o fi deranjat. Nu stiu cu ce (sunt destul de sigur ca ma confunda, eu ma rad o data pe saptamana) si sincer nici nu ma intereseaza.

 

Si chit ca nu imi plac bbw, eram destul de lipsit de optiuni la ora aia, de aceea am ramas.

Link spre comentariu
Vizitator thermopile
Reputație: 0
Buna ziua,

 

Acum doua saptamani am facut o vizita domnisoarei Carla. Un pic greu de gasit locatia, dar m-am descurcat, tehnologia.. 

Garsoniera foarte ok, baia la fel, nu am nimic de reprosat. 

Programarea facuta cu whatsapp-ul a decurs foarte bine, si a fost respectata de amandoi intocmai.

Carla este o fata super de treaba, comunica destul de lejer, amabila, draguta la fata, are ceva kg.. c'est la vie. 

Am discutat cateva lucrusoare dupa care am mers pe rand la dus. 

Actiunea a inceput cu un oral bun din partea ei, priviri interesante, schimbari ritm, la normal am schimbat cateva pozitii, a decurs destul de relaxat toata treaba. Finalizat CIM. 

 

Locatie: 9 

Aspect: 7

Oral: 8

Normal: 9 

Igiena: nimic de reprosat

 

Pret: 150/ora 

 

De vizitat/revizitat: Da / Da

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Buna ziua,

 

Acum doua saptamani am facut o vizita domnisoarei Carla. Un pic greu de gasit locatia, dar m-am descurcat, tehnologia.. 

Garsoniera foarte ok, baia la fel, nu am nimic de reprosat. 

Programarea facuta cu whatsapp-ul a decurs foarte bine, si a fost respectata de amandoi intocmai.

Carla este o fata super de treaba, comunica destul de lejer, amabila, draguta la fata, are ceva kg.. c'est la vie. 

Am discutat cateva lucrusoare dupa care am mers pe rand la dus. 

Actiunea a inceput cu un oral bun din partea ei, priviri interesante, schimbari ritm, la normal am schimbat cateva pozitii, a decurs destul de relaxat toata treaba. Finalizat CIM. 

 

Locatie: 9 

Aspect: 7

Oral: 8

Normal: 9 

Igiena: nimic de reprosat

 

Pret: 150/ora 

 

De vizitat/revizitat: Da / Da

Multumesc mult . Te mai astept cu drag
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

ala era sangre cu prezervativele...

Parca zicea ca nu deschide usa si-si ia masuri de siguranta:)

Calm Sangre este un super baiat .
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Buna ziua,

 

Acum doua saptamani am facut o vizita domnisoarei Carla. Un pic greu de gasit locatia, dar m-am descurcat, tehnologia.. 

Garsoniera foarte ok, baia la fel, nu am nimic de reprosat. 

Programarea facuta cu whatsapp-ul a decurs foarte bine, si a fost respectata de amandoi intocmai.

Carla este o fata super de treaba, comunica destul de lejer, amabila, draguta la fata, are ceva kg.. c'est la vie. 

Am discutat cateva lucrusoare dupa care am mers pe rand la dus. 

Actiunea a inceput cu un oral bun din partea ei, priviri interesante, schimbari ritm, la normal am schimbat cateva pozitii, a decurs destul de relaxat toata treaba. Finalizat CIM. 

 

Locatie: 9 

Aspect: 7

Oral: 8

Normal: 9 

Igiena: nimic de reprosat

 

Pret: 150/ora 

 

De vizitat/revizitat: Da / Da

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Vedeta de cinema, nu alta...fa si tu filmulete sa intri pe xvideos...poate ai succes...iti creste cota, da nu stiu cat stii s-o sugi. .

chiar nu iti vad rostu pe topicul meu ! Tu nu faci nimic decat sa ne stresezi si sa ne agresezi ! Mergi in alta parte si lasa topicul curat .
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Invata de la fetele cu talent ca deliaro ...

Mars ma ca nu ti-a cerut nimeni tie parerea si nici nu ne intereseaza . Ce incerci tu acum e josnic .

Mars la cotet

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Mars ma ca nu ti-a cerut nimeni tie parerea si nici nu ne intereseaza . Ce incerci tu acum e josnic .

Mars la cotet

Nu sunt caine, sa-mi zici " mars ", nesimtito! Atat timp cat sunt pe forum si parerea mea conteaza! Mai josnica fiinta ca tine, mai rar...

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Nu sunt caine, sa-mi zici " mars ", nesimtito! Atat timp cat sunt pe forum si parerea mea conteaza! Mai josnica fiinta ca tine, mai rar...

Ce cuvant ai animalule ? Tu esti om? Iti spun eu cand lovesti o femeie nu te numesti om cretinule . Mergi la alta masa aici este ocupat .
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Ai grija, ti-o cauti cu lumanarea, esti pe lista lui neagra! :Gost

Pe naiba asta nu are ce cauta la mine , stie foarte bine ca nu îi merge .
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...