Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

Vizitator carladristor
Reputație: 0

Hei dragi mei astazi sunt disponibila dupa ora 11:00 dimineata si sunt disponibila pana tarziu in noapte asadar va rog cu insistente sa nu ma deranjati daca eu am scris 11:00 (gen la 8 ,9 10) dupa 11 cu drag !!!!! va pupacesc si va si imbratisez oameni frumosi!

Link spre comentariu
  • Oras:Ai vrea sa stii
  • Oras:Ai vrea sa stii

Am bifat si eu la Carla fiind cu ouale pline si la cine vroiam sa ajung nu a raspuns. Am luat legatura cu ea telefonic mi-a enumerat detaliile si am plecat catre ea. Am ajuns in zona ( Sun Plaza ) si de acolo va indruma ea. Am ajuns in locatie si am dat de Carla primindu-ma intr-un body negru draguta la fata corp bbw.Am optat pentru o fin . am purces la dus si am revenit in camera unde Carla ma astepta goala. A inceput cu un oral neprotejat la alegerea mea soft cu deep si atentie la bilute. Mai multe variatii e pe genul de oral mai hard . Nu a mai durat mult si am terminat in gurita ei unde a mai continuat sa o suga fara sa fuga imediat la baie. Toata treaba 20 de min fara sa simt vreo graba.

Locatie-7,5 curata si dotata cu ce trebuie

Aspect fata -7 draguta la fata corp bbw doar pentru amatori bbw

Oral -9 punctul ei forte

Normal -N/A

Anal -N/A desi la ce fund are ar merge anal

Gfe- 9 atitutine ok

Igiena -9 desi nu am bagat botul si nici nu am facut normal se simtea ca facuse dus inaintea mea.

Halat- 100 lei fin door to door 20 de min fara graba.

De revenit pentru o descarcare rapida.

De recomandat doar amatorilor bbw.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Am bifat si eu la Carla fiind cu ouale pline si la cine vroiam sa ajung nu a raspuns. Am luat legatura cu ea telefonic mi-a enumerat detaliile si am plecat catre ea. Am ajuns in zona ( Sun Plaza ) si de acolo va indruma ea. Am ajuns in locatie si am dat de Carla primindu-ma intr-un body negru draguta la fata corp bbw.Am optat pentru o fin . am purces la dus si am revenit in camera unde Carla ma astepta goala. A inceput cu un oral neprotejat la alegerea mea soft cu deep si atentie la bilute. Mai multe variatii e pe genul de oral mai hard . Nu a mai durat mult si am terminat in gurita ei unde a mai continuat sa o suga fara sa fuga imediat la baie. Toata treaba 20 de min fara sa simt vreo graba.

Locatie-7,5 curata si dotata cu ce trebuie

Aspect fata -7 draguta la fata corp bbw doar pentru amatori bbw

Oral -9 punctul ei forte

Normal -N/A

Anal -N/A desi la ce fund are ar merge anal

Gfe- 9 atitutine ok

Igiena -9 desi nu am bagat botul si nici nu am facut normal se simtea ca facuse dus inaintea mea.

Halat- 100 lei fin door to door 20 de min fara graba.

De revenit pentru o descarcare rapida.

De recomandat doar amatorilor bbw.

multumesc cu drag te mai astept si pe viitor!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...