Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

  • Oras:With your mother
  • Oras:With your mother
On 2/14/2021 at 10:51 AM, uritescu said:

Nu știu cum sunteți voi, dar pe mine vestea excluderii Dianei Șoșoacă din grupul parlamentar AUR m-a răvășit coplet. Această stare de depresie profundă, coroborată cu episoadele de pierdere a rațiunii, la care adaug antena 5 G montată pe blocul de vis-a –vis, m-a teleghidat către curiozitatea de a afla cum este ”cel mai umed oral cu finalizare adanca cat si discreta”.  În consecință,  o apelez pe  autointitulata regină a sexului oral, stabilim ora și bag viteză către destinație. Primul semn de demență: ajung la blocurile de pe str Boteanu, care sigur au trecut și prin cutremurul din 1940, văd cum arată, dar nu plec. Al doilea semn de senilitate: ajung la locul faptei (o ciudățenie arhitecturală a anilor 30, intri pe o ușă care dă într-un hol cu alte 3 uși) intru în apartament, văd ce e înăuntru și nu plec. Dacă pe o scară de la 1 la 10, un coteț de găini e situat la nivelul 2, acest apartament este cel mult la nivelul 5. Ud pe jos în baie, miros de mucegai, dezordine totală, pat vai de mama lui, așternuturi dubioase, prosoape care odată (nici ele nu mai știu când) au fost albe. Semnul de imbecilitate totală:  magia lu’ ”cel mai umed oral cu finalizare adanca cat si discreta” mă face să-l scot pe Caragiale din portofel și să-l donez reginei. În tot acest timp mă autosugestionam: stai să vezi ce muie regală face fata. Da, numai că realitatea e complet diferită: sunt aproape sigur că în trecut a fost nevoită să facă strada, parcarea, etc. O trădează stilul mecanic de a suge pula, felul cum prinde capul pulii între degete și eforturile pe care le depune să termini cât mai repede. De oral umed nici măcar nu poate fi vorba. Ceea ce face ea este definiția ”scurtului”  în parcare/mașină. Hai să zic că singura latură pozitivă a acestei experiențe extrem de neplăcute a fost faptul că te lasă s-o iei de cap și să-i dai o încercare palidă de face fuck, urmată de cim. De acordat note nici nu poate fi  vorba. Propun administratorilor să creeze un topic nou, intitulat ”am fost un bou” și acolo să ocup locul 1 timp de 3 luni. Până atunci, eu o să scriu de 100 de ori pe tablă ”cine face ca mine, ca mine să pățească”. Știu, puteam să plec oricând. Priviți însă această relatare ca pe un sacrificiu pe care l-am făcut pentru dezvoltarea comunității. Mulțumesc, am fost un bou...

Se mai intampla ! Tu sa fii sanatos. De ce nu ai cititi recenziile de aici ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:UNIVERSITATE
  • Oras:UNIVERSITATE
Acum 4 minute, pulifricus a spus:

Se mai intampla ! Tu sa fii sanatos. De ce nu ai cititi recenziile de aici ?

Iar clone ma pe bune ??? Înaintea acestuia a mai fost cineva și a lăsat o recenzie buna !  Evitați frate evitați atâtea certuri și mascarade de 2 lei , . Suntem in 2021 si voi tot așa o țineți cu conturi false și mascarade

Link spre comentariu
  • Oras:UNIVERSITATE
  • Oras:UNIVERSITATE
La 10.02.2021 la 19:09, bebestrunf20 a spus:

Salut la toți am fost azi la Carla sincer e o fata cu zâmbetul pe buze nimic de comentat,fata e ok din toate punctele ei de vedere 

Eu unu m-am simțit ok cu ea ☺️ și nu sunt cu note dar își face treaba,de revenit am sa mai revin la ea cu siguranta

.

Link spre comentariu
Vizitator carla0784482719
Reputație: 0

Buna o perioada de timp voi fi retrasa !!! Va multumesc tuturor ce mi-au trecut pragul . Va pupacesc cat pentru cunoscuti voi face doar deplasari °°° va pup

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...