Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mi se pare cam dubios ca prea o promoveaza asa mult in conditiile in care a aparut peste noapte domnita, nu cumva este vre-un guvidel ceva fara suparate, eu mi-am spus doar parerea ca pana acum nu a avut cont "evilboy" si de 2 zile numai despre ea a vb.

  • Like 2
Link spre comentariu

mno nu stiu sa pun !!! Are nr de tel puteti sa discutati direct cu ea ! Iar pentru restul domnilor ii rog sa nu isi mai bage nasul in treaba si discutia altora

Cum sa nu stii, dai copy paste la URL, pt mine e suspect ca ai avut o poza cu ea, dar nu ai anuntul, de unde ai pozele. 

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am vrut sa ii fac eu un topic ca sa o poata vedea toata lumea ca de de ea vad ca nu prea se discuta , tin sa precizez ca sper sa ajunga si ea sa fie testata de mai multe persoane si sa fie recomandata chiar merita . Ceva real si bun

Mie imi pare cam ciorica ...
  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:N'ai tu treaba
  • Oras:N'ai tu treaba

Parerea mea,fara sa iau partea niciunei parti implicate,este ca o sa ne lamurim cum e treaba cu ea dupa ce o sa o mai viziteze vreo 2_3 confrati...

Respect

Cel mai bine fiecare inainte de a discuta si dezbate daca este "cioara" sau 'peste' sa mearga sa o viziteze
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Looool . Evilboy multumesc de recenzia ta lasata, vai de capul meu cata rautate zace in unii oamenii ! Habar nu am cum e cu acest forum sper sa inteleg pe parcurs ! Dragilor anuntul meu tocmai este in revizie ! Tocmai am modificat ceva la el si va trebui sa astept ! Asa ca rautaciosi astia micuti îi rog sa se abtina !

Zi faina va doresc

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Looool . Evilboy multumesc de recenzia ta lasata, vai de capul meu cata rautate zace in unii oamenii ! Habar nu am cum e cu acest forum sper sa inteleg pe parcurs ! Dragilor anuntul meu tocmai este in revizie ! Tocmai am modificat ceva la el si va trebui sa astept ! Asa ca rautaciosi astia micuti îi rog sa se abtina !

Zi faina va doresc

Nu te speria ca nu ai de ce sa o faci si nu trebuie sa raspunzi la rautati.Incepe prin a spune ce inaltime ai ,greutate,varsta, sericiile pe care le oferi,pret .Fa niste poze ca lumea si ai grija sa fi incaltata cand le faci ca arati urat fara pantofi in picioare,iar ca sa-ti faci o idee intra pe un topic al unei fete si documenteaza-te

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Nu te speria ca nu ai de ce sa o faci si nu trebuie sa raspunzi la rautati.Incepe prin a spune ce inaltime ai ,greutate,varsta, sericiile pe care le oferi,pret .Fa niste poze ca lumea si ai grija sa fi incaltata cand le faci ca arati urat fara pantofi in picioare,iar ca sa-ti faci o idee intra pe un topic al unei fete si documenteaza-te

Multumesc de sfat ! Tin sa precizez ca primele poze sunt vechi !

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumesc de sfat ! Tin sa precizez ca primele poze sunt vechi !

Ar trebui sa pui poze noi ,am vazut ca esti pe multe saituri cu pze diferite deci false si cu multe nume.Eu te sfatuiesc sa te fixezi la un nume,sa pui poze real si noi si totul va fi in ordine

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Ar trebui sa pui poze noi ,am vazut ca esti pe multe saituri cu pze diferite deci false si cu multe nume.Eu te sfatuiesc sa te fixezi la un nume,sa pui poze real si noi si totul va fi in ordine

Habar nu am de alte poze sau site-uri asta am citit si eu in comentari si am vazut ca se spune chestia asta !

Probabil concurenta sau mai stiu eu ce ....

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu

Vizitator tehnix
Reputație: 0

 

Karla a primit o sumedenie de nume.. e one of a kind ~ 

 

Si baiatul ala.. si-a facut cont ca  sa o recomande.. Multumim frumos!

 

O bere la baiatu' se stiee.. 

 

Dar unii e mai de cartier asa.. genul asta.. daca pricepi versurile.. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...