Sari la conținut

Karla 0784482719 perfectionista de la Burebista


Postări Recomandate

Informare generala

 

Am fost contactat de vreo 3 forumisti care mi-au confirmat ca este grasa rau.

 

Cereti poze clare cu corpul si cu pasarica inainte de a judeca. Nu e de mirare ca nu are recenzii.

 

Cica la pasarica e praf de tot, categorie inferioara.

 

Zic si eu, plm, nu dau cu parul, cred ca ar trebui sa vedem totusi niste poze clare pentru ca nimeni nu vrea sa plateasca grase cu șunci și burta.

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Iauitel pe asta ba ai gresit topicu nebunule , nu vezi recenziile sus !!! Arata-ne si noua o dovada ca te-a contactat 3 forumistii" sau fomistii"

 

Mai facut sa rad ce dracu

Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Informare generala

 

Am fost contactat de vreo 3 forumisti care mi-au confirmat ca este grasa rau.

 

Cereti poze clare cu corpul si cu pasarica inainte de a judeca. Nu e de mirare ca nu are recenzii.

 

Cica la pasarica e praf de tot, categorie inferioara.

 

Zic si eu, plm, nu dau cu parul, cred ca ar trebui sa vedem totusi niste poze clare pentru ca nimeni nu vrea sa plateasca grase cu șunci și burta.

Ai gresit persoana branzica ! Aici se prezinta recenzi

Cat despre tine , te chinui degeaba pe topicul Sianei abuzai de ficăsa '**spam editat**', Inca te chinui prin clone ?

Hmmmm nu e de mirare ca doar atat te duce creierasul .

 

 

Cat despre ceea ce scri esti redus mintal !!! Faza cu recenziile e jalnica cand eu am prezentat recenzile mai sus =)))))))

Link spre comentariu

Nu e de mirare ca nu ai pus poze clare atat de mult timp. Eu nu sunt o clona, dar tu iti inseli clientii. De ce nu postezi poze clare din care sa se vada cate kg ai? Esti supraponderala domnisoara. Nu ai pic de bun simt, minti cu nerusinare. Eu am tras un semnal de alarma, astfel inact ceilalti colegi sa aiba ocazia de a cere poze clare. Noi cand platim, platim clar, suma de X lei, nu iti dam un teanc de bani si te punem sa ai incredere ca e suma pe care ti-o spunem. Insa tu, inseli lumea pentru ca esti obeza si ai burta si șunci atârnătoare. De felul in care iti arata pasarica (categoria cea mai de jos) nu mai zic nimic. Asa ca mai usor cu acuzatiile

Link spre comentariu

Vizitator carladristor
Reputație: 0

Nu e de mirare ca nu ai pus poze clare atat de mult timp. Eu nu sunt o clona, dar tu iti inseli clientii. De ce nu postezi poze clare din care sa se vada cate kg ai? Esti supraponderala domnisoara. Nu ai pic de bun simt, minti cu nerusinare. Eu am tras un semnal de alarma, astfel inact ceilalti colegi sa aiba ocazia de a cere poze clare. Noi cand platim, platim clar, suma de X lei, nu iti dam un teanc de bani si te punem sa ai incredere ca e suma pe care ti-o spunem. Insa tu, inseli lumea pentru ca esti obeza si ai burta si șunci atârnătoare. De felul in care iti arata pasarica (categoria cea mai de jos) nu mai zic nimic. Asa ca mai usor cu acuzatiile

nu am pus poze clare? Bai baiatule poti sa iti mai faci inca o mie de clone , esti penibil din orice punct de vedere ! Ce sa discut eu cu un **spam editat** care hartuieste un copil? Garantez pana maine ai ban =)))) si iar vi cu clone . Iar te cracanezi pe aici =))) tu nu vezi ce scrie recenziile ? Tu chiar te chinui degeaba =)))( zilnic apare cate o recenzie noua ba pwla trista =)))) stai acolo parcat ca stai bine .
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...