Sari la conținut

nicolle 0721170576 (universitate-spitalu coltea)


Vizitator nicolle eu

Postări Recomandate

Vizitator nicolle eu
Reputație: 0

Am ajuns până în fața blocului și nici nu mi a raspuns la telefon ... Eu zic ca nu are rost sa pierdeți timpul

Eu cred ca azi toata ziua am primit pana la ora 20.00 doar 2 sau 3 telefoane din care un singur client sa prezentat iar restu telefoanelor leam primit dupa ora programului meu. Domnule daca nu sti sa citesti programul pe forum te rog frumos sa nu mai comentezi fara cunostiinta de cauza, dupa ora 21.00 nu mai raspund la telefoane am si eu viata personala de care trebuie sa ma ocup.

Link spre comentariu
Vizitator nicolle eu
Reputație: 0

Programul pentru maine va fi de la ora 12.00 pana la ora 19.00 sper sa fie si seriozitate si sa se citeasca programul inainte pentru ca vad ca e plina lumea de persoane neserioase dar cu ifose in cap.

Serviciile sunt aceleasi iar preturile la fel va pop o seara frumoasa. :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astazi am zis si eu sa ma duc la nicolle. Sun pe la 2 imi zice ca e plecata si ca se intoarce in locatie pe la 17-18.

Bun o sun pe la 5 si ceva imi zice ca a juns si ca are pe cineva am ajuns in locatir undeva pe la un 6 dupa care am mai asteptat cam 30 de minute poate mai mult nu m am prea uitat la ceas incercam sa dau de nocolle.

In fine a coborat sa se intanleasca cu proprietarul, probabil sa i dea chiria...

Am urcar cu ea am ajuns in locatie si intradevar era putin dezordine dar nimic de rau.

Ne am dezbracat, a trecut la un oral cu atentie la zonele adiacente si atat, nu face deep, facefuck sau alte fantezii asemenea

La norlam a fost ok, am incetup cu ea capra dupa am trecut in misionar si la sfarsit un lot si am terminat cu un oral cu finalizare pe fata.

 

Si acum notele

 

Locatie: este de 7 niste haine aruncate atat dar in rest curatel, la baie nu prea sunt geluri de dus eu oricum am venit spalat de acasa asa ca nu a fost nevoie.

 

Nicolle ii dau nota 8 o fata ok vorbareata nu se plange sta cum vrei plus ca este skinny prima mea experienta cu o tipa skinny

 

Oralul nota 6-7 este un oral simplu fara prea multe artificii, niste pupaturi pe penis si pe aute putin supt de oua... una peste alta un oral ok de trecere cat sa ti trezeasca soldatelul

 

Normal nota 8 este stramta, nu am avut probleme cu dimensiune penisului a intrat tot fara probleme

Pretul a fost de 70 finalizarea

Ce m a iritat la nicolle a fost ca m a intrebat daca staj o finalizare sau o orasi i am spus ca o ora si mi a raspuns ca daca vreau o finalizare ca daca stau o ora sare de programul ei normal si mai are treaba dupa... putea sa imi zica direct vezi ca nu poti sa stai decat o finalizare ca dupa am treba dar am trecut peste moment

 

 

De revenit?

Personal cred ca o sa revin doar cand imi mai vine cheful sa fut o tipa skinny.

Scuze de posibilele greseli gramaticale dar scriu recenzia dupa telefon

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator nicolle eu
Reputație: 0

Buna seara mâine programul va fi de la ora 12.00 pana la ora 21.00 serviciile vor fi momentan oral cu fin orală sau faciala la 60 fin și 120 ora va pop și va aștept. :*

Link spre comentariu
Vizitator nicolle eu
Reputație: 0

Buna ziua si bine V-am regăsit din nou va pop și o dimineața plăcută sa aveți.

Ieri după cum ați observat nu am lucrat deoarece am fost pe la o clinica de urgentă deoarece mi-a fost rău, astăzi a-mi este mai bine și am sa lucrez.

Programul de astăzi va fi de la ora 13.30 pana la ora 20.00 va pop și va aștept.-

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna ziua si bine V-am regăsit din nou va pop și o dimineața plăcută sa aveți.

Ieri după cum ați observat nu am lucrat deoarece am fost pe la o clinica de urgentă deoarece mi-a fost rău, astăzi a-mi este mai bine și am sa lucrez.

Programul de astăzi va fi de la ora 13.30 pana la ora 20.00 va pop și va aștept.-

Sănătate multă! Ce ai pățit?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nicolle, ultimele tale poze aici sunt din Luna Februarie.  Poti sa vii cu ceva noutati ? , ceva mai dezbracata un pic ?   Fa si tu putin exercitiu de imagine pentru ca astfel starnesti curiozitatea.

 

Mersi frumos.

Link spre comentariu
Vizitator nicolle eu
Reputație: 0

Buna ziua astăzi mă găsiți până la orele 21.00,serviciile sunt aceleași momentan oral cu finalizare orala sau faciala la 60 finalizarea si 120 ora,va pop si va aștept.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...