Sari la conținut

!LA TINE, LA MINE SAU LA HOTEL !!!! 0756817448


Postări Recomandate

  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania

Dragii mosului in lipsa de altceva sambata seara am chemat-o pe domnisoara atasata la o vila de pe b-dul mamaia  si care pestisorul ii pune de 4-5 ori anuntul pe telegrafonline, si am zis sa incerc , incercarea moarte n-are, dar a avut. Mai bine plateam o masina de cusut electrica , ma costa curentul mai putin, si poate eram mai fericit.

Cum a sosit dameza in camera de hotel hopa, da-mi banii, spuse ea, ok ne intelesesem o ora 2 fin o+n (200 lei taxi inclus) , zis si facut.

Cum a introbagat suma in geanta s-a apucat de dezechipat mai ceva ca, cu batul de chibrit in armata. Fiind in costumul Evei a bagat mana-n geanta a scos un mare tub de lubrifiant, s-a uns pe unde trebuia (si un  pic pe picioare, pentru ce nu stiu)si hop cu partea dorsala spre mine, in lateral bineinteles, GFE nexam, oral de asemenea, am ramas masca, ca-n filmele cu prosti si tampiti.

A luat obiectul muncii l-a introdus in partea lubrifiata (a nu se intelege anal) a inceput sa scheune ca un caine prins cu latul am cedat nervos (si emotional) dupa cred ca 7 -8 min.  (bateriile erau cam supraincarcate).

Si am spus: Gata suna-ti "colegul' sa vina sa te ia, echiparea si scuteste-ma cu prezenta ta.

Cea mai nefericita experienta pe care am putut s-o am pana acum si sper sa nu ai am de a face cu asa specimene.

De notat nici gand sa stau sa caut cifrele pe tastatura, chiar nu merita efortul, credeti-ma.

O sa ma feresc ca dracul de tamaie de esorta aceasta.

 

post-48794-0-77020000-1360075288_thumb.jpg

post-48794-0-53307900-1360075290_thumb.jpg

post-48794-0-98494500-1360075291_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu

Cum am inteles ca are "coleg" care se ocupa de partea de P.R. precum si de incasari :laugh2 ,o singura completare te rog sa mai faci si anume spune-ne te rog daca pozele pe care le-ai atasat sint reale sau sint cele pe care le foloseste P.R.-ul ei pentru promovare,

Link spre comentariu
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania

Cum am inteles ca are "coleg" care se ocupa de partea de P.R. precum si de incasari :laugh2 ,o singura completare te rog sa mai faci si anume spune-ne te rog daca pozele pe care le-ai atasat sint reale sau sint cele pe care le foloseste P.R.-ul ei pentru promovare,

Sunt reale, dar nu merita , mai bine urata si grasa si sa-si faca treaba bine decat fitoasa si sa umble cu cheia inelara de 17 la ea. 

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

aaah. imi pare rau ca te-ai ars inainte sa apuc sa sciu si eu despre ea. io am sunat-o si m-a chemat in locatie. in blocul turn de la white cafe. sta ea si o blonda plinuta. bine, si ea e cam plinuta. si intru eu in apartament si mai pofesc ele in dormitor. fatalitate. patul nu era pat. era un cadru de pat, fara suportul de saltea, care dupa spusele lor fusese rupt de un client  :laugh2  si practic salteaua era pusa pe jos, in acest cadru, care o depasea mult ca inaltime. era cam ca intr-un cuibar. si cu o lenjerie foarte murdara. si fetele cu mainile in sold: hai cu care intri? am zburat de acolo de urgenta........... fata e cea din poze, dar pozele o avantajeaza. e mai uratica in realitate. poate mult mai........

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Eu le-am avut acasa la mine pe amandoua, dar pe rand. ..si inca le mai chem din cand in cand.... Daca sunt luate cu frumosul si cu tactul de rigoare se face treaba f.f. buna cu ele. Cu mine sunt capabile sa ofere mult.

Link spre comentariu

  Domnule muzician (Hendrix) sper ca nu te simti jignit ca iti spun asa. Daca tot ai postat ca stii amanunte despre aceste fete nu vrei sa ne povestesti mai detaliat ceea ce pot face aceste fatuci si contra a ce sume? Fa un mic efort si ajuta-ne sa avem si noi mai multe informatii.

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu ma simpt deloc jignit........Jimi Hendrix a fost si inca este idolul meu number one......tinand cont de ce se intampla azi in muzica cu manelizarea; si nu numai....

Avand in vedere nivelul damezelor in acest domeniu din Constanta care nu se ridica la cel al Bucurestiului....sau Abu Dhabi, Dubai...etc, unde am avut (si inca mai am) norocul sa prind ceva joburi pe acolo) sa stii ca fac exact ce spun in anunt. Pretul la deplasare este de 200 Ron/ ora. Ca meserie, ar mai avea cate ceva de invatat, dar la mine le-a ridicat nivelul docilitatea si supunerea fata de clientul care merita si care stie sa le ghidoneze cu delicatetze. Sunt destul de inteligente, asa fel incat se poate intretine un dialog cu ele in pauza dintre orele de prestatie (am luat mai mereu 3-4 ore, chiar toata noaptea dupa un discount, binenteles). Pana acum au respectat cu strictete toate regulile bine stiute din domeniul acesta: nu mi-a disparut nimic din casa, sunt curate, paroliste..etc. Asa cum am spus, In lipsa de altceva mai select (doar suntem in provincie,nu?) cred ca ne putem face treaba cu ele.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...