Sari la conținut

Sara


clona1

Postări Recomandate

  • Oras:bistrita
  • Oras:bistrita

Nici o problema idiotilor....las ca merg eu....da nu va asteptati la recenzii din partea mea....bistriteni idioti....ca numa aici vezi asa ceva

Salut.Nu are rost sa mergi.Nu stiu de care Roxana zici dar nu cred ca e prea departe de ROxana de care ai adus vorba.Parerea mea ca nu se merita

Link spre comentariu
  • Oras:bistrita
  • Oras:bistrita

Io nu va inteleg. Arata f rau da nu fac o recenzie ....in ce sens arata rau....ai fost la ea? Vb doar sa nu adormi....

Ce nu intelegi serios.Am sunato m am dus acolo si cand am vazut am plecat ca am zis ca nu vreau sa stau. Nu m a atras cu nimic.Atunci de ce sa stau?Stau pe banii mei nu? Dute vezi si daca iti place ramai daca nu nu.Eu ti am spus parerea mea.Daca zici ca ai una de ce vrei alta?

Link spre comentariu
  • Oras:bistrita
  • Oras:bistrita

Ce nu intelegi serios.Am sunato m am dus acolo si cand am vazut am plecat ca am zis ca nu vreau sa stau. Nu m a atras cu nimic.Atunci de ce sa stau?Stau pe banii mei nu? Dute vezi si daca iti place ramai daca nu nu.Eu ti am spus parerea mea.Daca zici ca ai una de ce vrei alta?

 

Io nu va inteleg. Arata f rau da nu fac o recenzie ....in ce sens arata rau....ai fost la ea? Vb doar sa nu adormi....

Deci nu vrei sa ne dai numarul?

Link spre comentariu
  • Oras:bistrita
  • Oras:bistrita

O descriere fizica.....doar ai vazut-o .... cum arata ....ii grasa , tiganca , la fata.... doamne greu intelegi si dupa aia las si eu nr.....atata ii,de greu....de ce nu ti-a placut

Pur si simplu nu m a atras.Negricioasa,grasa, nu era curata asa la prima vedere. Cand vezi una care te atrage te duci nu mai stai pe ganduri nu? dar cand prima impresie e circ? mai mergi?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Salutare ...

 

Am fost acum 2-3 săptămâni...

Tipa e ok vorbește frumos nu te grăbește e un pic mai plinta dar e ok ...

Nu e țigancă... e tânără, draguta. ..

Dacă o respecți te respecta și ea...

Oral neprotejat în funcție de igiena ta. ..

Normal protejat

1 fin 100...

1h 200...

Locație sus la ANL...

Pentru mine a fost ok eu zic ca merita pt. Ce avem noi la Bn...

Și mai are o colega micuța, slăbută, așa nebunatica e simpatică...

Spor...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...