Sari la conținut

O alta Alice (de evitat)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astăzi se pare ca am avut ghinion spre dimineata, s-a remediat in a doua parte a zilei. Ce vroiam sa comunic ucenicilor in special , trebuie atentie atunci cand alegeti o d-soara si e bine sa cititi si catva recenzii despre ea, dar sa nu verificati atent. Dupa ce am fost dezamagit de comunicarea ineficienta cu d-soara Cristina aveam inca dorinta sa nu consider ziua pierduta si sa caut alta domnita. Intru pe publi, dupa ce am citit deunzazi despre d-soara Alice multe laude si zic hai sa incerc, , Sun, imi raspunde, se auzea cu intermitente pana la urma am izbutit ajung  in apropierea locatiei, sun. anunt sosirea, mi se zice ca trebuie sa mai merg putin si mi se comunica adresa exacta. Ajung destul de repede, in fata scarii... o fetita astepta colega sa plimbe catelusul, ei bine ca e un copil nu stie ce ganduri mari am eu, apoi un pensionar apare... Acum sa anunt domnita ca sunt chiar in fata scarii, cand sun mi se raspunde pe un ton usor iritat sa sun peste 2 minute ca face dus. Zic in gandul meu azi am ghinion, dar totusi vad partea pozitiva , face dus deci vrea sa ma astepte aranjata, hai sa dau o raita pe aici la minus 14 grade si sa inteleg gestul desi un alt gand imi zice de ce nu a facut dus pana sa ajung eu, sau de ce ar trebui sa stau eu pe langa bloc sa ma plimb, dar imi calc pe inima si apreciez marinimia. Revin dupa cele 2-5 minute , sun, mi se deschide usa cand intru o camera modesta, mi se atrage atentia sa am grija unde ma descalt ca e ud pe jos. In fine... inghetat bine de afara zic orice ar fi are sa ma incalzeasca domnita aceasta, cand ma uit mai bine nu era chiar genul meu dar iarasi fac imprudenta sa raman. Mi se zice asa pe un ton sictirit sa ma dezbrac, ma supun cuminte , in timpul acesta dadea detalii altor domni doritori. E ok, ma asez pe pat, incep sa simt frigul, mainele imi erau reci, am uitat sa zic halatul , 15min- 150 RON, o ora 250 sau 200.. Nu negociez. revin la asezatul in pat ,ma asez se repede la caciula o pune pe pula flasca, eu inghetat, ea inghetata, zic lasa ca stie ea ce face, trezeste indata eroul. Ii zic dar pui deja prezervativul? mi se raspunde dar eu stiu ce boli ai tu sau tu stii ce boli am eu? oricum tonul ei scrijelea . Incerc sa pun mana pe ea , nu pune mana? zic :de ce? esti rece! intr-adevar eram rece pe maini, dar nici nu mi s-a oferit prilejul sa le incalzesc. Cand vad plictisul ei incerc sa comunic, o intreb daca mai are o colega? imi zice ca e plecata dar urmeaza sa vina, dupa ce incearca un oral anost la un moment dat suna la usa colega, merge sa-i deschida isi cere scuze ceea ce am apreciat si zic si eu mai indraznet pot s-o vad si eu pe colega? vine colega, o tipa mai asezata, mai draguta si mai sociabila . Zic eu cred ca ea este tipa la care am vrut sa vin. Imi piere tot cheful scot prezervativul si repede ma imbrac. In timpul acesta ea imi zice ca ea este in poza si nu colega, intr-adevar ea era in poza, ce-i drept poza o avantajeza dar nici pe departe nu e Alice cea de care citeam eu aici pe site atatea aprecieri.  Oricum ii zic ca eu nu mai vreau sa stau, au trecut cred ca vreo 10 minute ea imi zice ca nu imi da nici un ban inapoi, eu replic chiar daca nu imi dai eu tot plec, dar ar fi onest din partea ei sa opreasca jumatate si restul sa mi-i dea. Intr-un final accepta iar eu plec nesatisfacut si acuzat ca sunt nesimtit. Asa ca fratilor cand ajungeti la locul actiuni...holbati-va bine , vedeti ce si cum, apoi decideti de ramaneti sau plecati.  Iar daca de la inceput sunteti repezit de interlocutoare cred ca e mai bine sa cautati pe altcineva, opinia mea.  Nu cred ca mai este necesar sau dau note la servicii.

 

Si acum anuntul cu pricina 

S** total
 

 SuceavaSuceava

 

0730282048

Valabil din 24.01.2018 12:40:00 
Repostat automat
Descriere

ma numesc Alice,sunt o bruneta dulce si pasionala ce ofera companie intima de calitate domnilor manieratisi cu bun simt,ofer servicii ireprosabile si garantez placeri absolute. te astept sa ma suni la 0730282048 pupici poze 100% reale

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Are cumva un tatuaj pe partea dreapta a burtii? Caci vad trei anunturi cu sex total, unul e cel pentru care ai deschis topicul, celelalte doua sunt la intervale scurte de timp si desi sunt numere diferite de telefon e o singura persoana (acelasi tatuaj). Daca e asa, atunci lucreaza cu trei anunturi diferite si sa punem si numerele respective la indexare...

sincer iti spun ca nici nu i-am mai vazut tatuajul, oricum statea intr-o pozitie nasoala la oral fara nici un contact vizual si cand i-am pus mainile pe sani, desi nu erau foarte agreabili a avut acea observatie stridenta si atunci mi-a murit tot cheful... daca vrei exact locatia ei ti-o pot zice

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...